Skocz do zawartości

Sacramento Kings 15/16 Boogie vs. Karl


Tizz

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś tutaj ogląda mecze Kings ? Czy tylko randomowo np. z SAS ?

 

Raczej randomowo jak dzisiaj w nocy, bo była przerwa w meczu Spurs to zostałem do końca, ale już kilka razy tak oglądałem, bo właśnie około 4 jak Królowie często grają to meczów już jest mniej i łatwiej trafić. Na przykład około godziny 2 to zawsze (przy 10 meczach w danym dniu) to gra 5-6, a o 4-5 to już 2, góra 3, więc szanse mają większe. Poza tym jakoś mnie ciągnęło do spotkań Królów, bo chciałem zobaczyć trio Rondel i Cousins na boisku pod batutą Karla i póki co im trener nie narzucił nic ze swojego stylu. Czekam na to, co będzie w najbliższej przyszłości u nich. Bo w Cavs czy u Wojowników nuda.. - tylko wygrywają i gromią wszystkich po drodze, a to w Sacramento są prawdziwe emocje i coraz większe jaja! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo większość chyba ocenia pod kątem meczu z SAS gdzie ta trójka: Casspi, Koufos i Bellineli grają na prawde dobrze. Po prostu pasuje mi to jak ludzie się wypowiadają pod ten mecz. Jest wiele problemów w Sacto. Pierwszy mecz wygrany z tłokami co cieszy...zoabczymy jak będzie dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nikt z mądrych głów w Sacto nie wpadł jeszcze na jedynie logiczny pomysł by grę ustawic pod posty Cousinsa oraz jego dwójkowe akcje z Rondo ew Gayem? Po co Karl gra na sile ,,swoja" taktyka skoro skład personalny druzyny każe grać co innego. Miejsce Cousinsa nie jest na obwodzie maksymalnie na półdystansie. Gdyby tylko mógł tam trafić Stan van Gundy to ten burdel byłby ogarniety, gdyz potencjał DMC wcale nie jest mniejszy niż Howarda czy Drummonda. Taka gra to wstyd gdyz skład na ponad 40 winow spokojnie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cousins o sytuacji z Koufosem

 

@kostakoufos my bad bro for leaving u hanging 270b.png1f3ff.png#highfive

1 076 podanych dalej1 678 polubionych
Odpowiedz
 
Podaj dalej
 
1,1 tys.
 
 
Polub
 
1,7 tys.
 
Więcej

 

 

jeszcze przed chwila jechal po Chucku na tt, ze ten niby zawsze cicho siedzi jak go widzi itp, nie wiem dokladnie o co chodzi ale Chuck pewnie pojechal po nim w studio, ale Cousins juz usunal te tweety. Szkoda, ze nie zrobilem screena ale pewnie i tak bedzie latac dzisiaj po necie:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj jeszcze swoje o wyższości Noah nad Cousins'em.  :playful:

Poczytałem i potem popatrzyłem, że Noah ma w karierze takie rzeczy jak dodatni bilans, sezon powyżej 30 winów czy mecz w PO. DMC to duży kontrakt i kłopotliwy charakter, który jak na razie udupił SAC 5 sezonów i wygląda na to, że dojdzie jeszcze kilka. W tym czasie Noah zaliczy ósme PO z rzędu. DMC w żaden sposób nie jest warty swoich problemów i nie przenosi nic na boisko. Fajny boxscore nie wynagradza przejebywania rok w rok 50 spotkań. 

A teraz jeszcze pokłócił się znowu z trenerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greg Stiemsma też ma na koncie dodatni bilans, sezon powyżej 30 winów i mecz w PO.

 

Trzeba być upośledzonym albo mieć wielkie klapki na oczach, żeby obwiniać za wszystko co się dzieje w Sacramento Cousinsa. Bo to przecież jego wina, że nikt nie potrafił go obudować i najlepszym jego supportem w całej karierze był i dalej jest Rudy Gay. W drafcie Kings brali Fredette, Thomasa Robinsona, McLemore i Stauskasa. Cztery lata pod rząd nie potrafili wybrać nikogo sensownego.

A jak już dobrze grali pod Malonem, Cousins zachowywał się poważnie, to go wyjebali i wzięli budynia Corbina, a potem Dżordżi Karla. I teraz mamy go krytykować, że jest wkurwiony? Ile on Twoim zdaniem powinien wygrywać meczów z tym zespołem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greg Stiemsma też ma na koncie dodatni bilans, sezon powyżej 30 winów i mecz w PO.

 

Trzeba być upośledzonym albo mieć wielkie klapki na oczach, żeby obwiniać za wszystko co się dzieje w Sacramento Cousinsa. Bo to przecież jego wina, że nikt nie potrafił go obudować i najlepszym jego supportem w całej karierze był i dalej jest Rudy Gay. W drafcie Kings brali Fredette, Thomasa Robinsona, McLemore i Stauskasa. Cztery lata pod rząd nie potrafili wybrać nikogo sensownego.

A jak już dobrze grali pod Malonem, Cousins zachowywał się poważnie, to go wyjebali i wzięli budynia Corbina, a potem Dżordżi Karla. I teraz mamy go krytykować, że jest wkurwiony? Ile on Twoim zdaniem powinien wygrywać meczów z tym zespołem?

Ile znasz graczy top10 ligi, którzy notorycznie nie osiągali 30 winów?

Ja ani jednego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile znasz graczy top10 ligi, którzy notorycznie nie osiągali 30 winów?

Ja ani jednego.

 

Najczęściej grający w drużynach Cousinsa:

10/11:

Beno Udrih, Tyreke Evans, Dalembert, Casspi, Jason Thompson.

11/12:

Tyreke Evans, Marcus Thornton, Jason Thompson, Isaiah Thomas, John Salmons.

12/13:

Jason Thompson, John Salmons, Isaiah Thomas, Tyreke Evans, Marcus Thornton.

13/14:

Isaiah Thomas, Ben McLemore, Jason Thompson, Rudy Gay, Derrick Williams.

14/15:

Ben McLemore, Rudy Gay, Jason Thompson, Darren Collison, Derrick Williams.

15/16:

Tutaj powinieneś być na bieżąco – na skróty: Rondo zagrał 96/96 minut w ostatnich 2 meczach.

 

Nic, tylko pozazdrościć towarzystwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rappar - koszykówka to ciągle gra zespołowa, zasługi/wtopy drużyny nie idą na konto tylko jednej osoby. Kings jako cała organizacja jest patologiczna, a Cousin dorzuca do tej patologii swoje 3 grosze (może więcej). Karl pewnie też.

 

W każdej normalnej organizacji jeśli pracownik nawrzeszczy na kierownika przed całym zespołem, kierownik może wyciągnąć konsekwencje względem takiego typa. A w Kings Divac mówi, że nie można. Nie ma hierarchii nie ma autorytetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja mówię, że Cousins to TOP10 ligi?

 

Między TOP10 a Noah-level jest jeszcze sporo przestrzeni.

Mówiłem to po sezonie DPOTY Noaha, do poziomu Noaha z 2013/2014 to się DMC nawet nie zbliżył.

Ja tam widzę DMC jako ~top50 ligi, gdzie widząc jakie trudności sprawia, bo trzeba ustalać pod niego zespół, płacić maxa i liczyć się, że mu odjebie, bo headcasem to był od zawsze, a nie od zwolnienia Malone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Collinson wypadł a nie mają innego rozgrywającego.

 

1. Granie 48 minut Rondlem i tak nie jest żadnym rozwiązaniem.

2. Jest Seth Curry.

 

Bonus 3. Jakbym miał grać 48 min RR9 to na 14 minut w RS bym wrzucił Belliego, a jakby ten wypadł to nawet McLemore.

 

My point is - nie wpuszczasz RR9 na 48 minut w RS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Granie 48 minut Rondlem i tak nie jest żadnym rozwiązaniem.

2. Jest Seth Curry.

 

Bonus 3. Jakbym miał grać 48 min RR9 to na 14 minut w RS bym wrzucił Belliego, a jakby ten wypadł to nawet McLemore.

 

My point is - nie wpuszczasz RR9 na 48 minut w RS.

1. Fakt, nie jest

2. On też wypadł :D

 

Mclemore to już przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.