Skocz do zawartości

Free Agency 2015, offseason 2015 - ploteczki, przewidywania, czasem fakty.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, ze uścisk dłoni i dżentelmeńska umowa gówno dla Ciebie znaczą dlatego dla mnie nie różnisz się niczym od tego dzbana. Za takie akcje to w Stanach wywozi się gościa na pustynię i przestrzeliwuje kolana. W sumie nawet nie byłaby to strata jednego durnia mniej. Dziwne, że taki ciec może tak postąpić i gra muzyka a gdyby sprawa była odwrotna i to Klub wystawił zawodnika posypałyby się kary, hasła typu rasizm, niewolnictwo, utracona młodość, nie mam za co wyżywić rodziny itd. Silver powinien go zdyskwalifikować na minimum rok to następnym razem jeden z drugim by się zastanowili bo to śmierdzi sporym precedensem.

Taaaa... I jeszcze się Xenomorfy wysyła na jego rodzinę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak czytam wypowiedzi frakcji "danego słowa..." zastanawiam się czy są to osoby, które kupują garnki za 7 tysięcy* czy też je sprzedają.

 

I nie mogę się zdecydować.

 

*jako, że umowa jest zawierana poza siedzibą firmy sprzedającej jest 10 dni na odstąpienie umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Enes Kanter is on the verge of signing with the Portland Trail Blazers.

The Oklahoma City Thunder has been expected to match any offer sheet Kanter signs with a rival team.

A max deal for Kanter would put the Thunder on schedule to have a hefty luxury tax bill.

Adrian Wojnarowski/Yahoo! Sports

Ciekawe czy jak podpisze oficjalnie to Thunder wyrównają. Blazers chyba nie chcą tankować. 

 

- LeBron podpisał kontrakt 1+1 (22.9mln - 24mln)

- Gerald Green w Miami Heat na jeden sezon.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie było czegoś tak żałosnego w NBA, ciekawi mnie reakcja Cubana.

 

Wstyd Clippers, a DeAndre to już w ogóle - życzę mu inj kończącej kariery w tym sezonie.

 

 

mowisz o buisnessmanie obracajacym setkami milionow dolarow, a zeby dojsc do takiej kasy, trzeba byc z reguly naprawde wrednym hujem. Cos Ci powiem - jak go ogolnie lubie, tak uwazam ze nie warto sie nim jakos szczegolnie przejmowac. Poradzi sobie

 

 

W sumie może faktycznie daj wygrał

LeBron zachowalcsie hak pajac, ale to był i jest najlepszy gracz ligi. To że jest bucem z przerosnietym ego nikogo nie dziwilo bo taki by zawsze

 

Natomiast kim jest DeAndrzej?

Ot tepym beztlenciem ofensywnym, który coś zaczął znaczyć w defensywie.

I nie dość ze koleś dostaje maxa to jeszcze w takim finałem wyścigu

NBA where amazing happens pasuje tutaj jak ulal

 

LoL, ten tepy, ten buc, tamten beztalencie ofensywne, omg. A tobie pozostalo tylko pisanie o tych tepych bucach na klawiaturze tfojego kompika, to dopiero musi byc excytujace zajecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Howard też olał Dallas i nawet LAL.

 

DeAndre Jordan zrobił to samo co Howard z Dallas.

 

Nie bronie go tylko Wasze wpisy są takie jakbyście byli GM'em Dallas.

 

Ogólnie nie rozumiem waszych hejtów na organizacje LAC , a może do DeAndre Jordan sam chciał wrócić do Clippers i to on wykonał pierwsze kroki a Clippersi się tylko zgodzili.

 

Jakby Howard teraz chciał wrócić do Lakers to pewnie Kobe by mu wysłał bukiet róż a fani Lakers nie mieli by nic przeciwko .

 

Sorry ale Howard to może jest na poziomie intelektualnym DJ-a ale sorry nie ma nawet porównania do tej sytuacji. 

W ogóle opcja że wszyscy główni zawodnicy, razem z trenerem i właścicielem prawie że skomlą aby do nich jednak przyszedł jest patetyczna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja napiszę tak....

 

każdy krytykuje DAJa/ jego głupoty/stylu w jaki to rozegrał/faktu że złamał słowo 

 

#1

 

To De Andre jest właścicielem 100.000.000 i doszedł do tego nie losem na loterii ale ciężka pracą... nie piszę o nim że bije rekordy IQ ale ROBI to co potrafi w najlepszej lidze świata/ jest tam gdzieś w jakiś rankingach wysoko i agent rozprowadził go na wyżyny kontraktowe.... czy jest lepszym człowiekiem niż my? nie wiem... ale my nie możemy zakładać że jest gorszy.... wychodzi zawistność naszego narodu... uja wiemy jak to się rozgrywało a te kwestie w lipcu to RACZEJ SPRAWA AGENTA.. gracz co najwyżej na telefon robi sobie przerwę w wakacjach i w klapkach i spodenkach siada gdzieś na dupie i pyta gdzie podpisać... robi dwa podpisy na swojej umowie i na prowizji agenta... reszta to agent

 

#2

 

mamy dziś dziennikarzy/Woja/tweetery i pełno wszędzie  jednozdaniowców/ media lubią kreować krótkie chwytliwe przekazy....błędne/głupie / niepoprawne stylistycznie często... z tego zlepku wyłania się obraz który jest przekazem naszych czasów snap shot... nikt nie wnika/weryfikuje/pogłębia temat//na to nie ma czasu..następny nagłówek"pies przejechał babcię"

 

co chcę przekazać...my nawet nie wiemy jakie zwyczaje panują w NBA jeżeli chodzi o kontakt AGENTA z klubem... w prasie mamy OBIECAŁ to obiecał tamto... uja wiemy #2

 

jest afera? no jest... ale jak zwyczajowo uznaje się że obietnica będzie zrealizowana/ile poszło zapewnien/ to pozostaje w ukryciu... jest druga strona medalu i akurat Cuban jako kontrowersyjny gość się w to wpisuje:

 

- przegrał batalię o gracza trzeba wyjść z twarzą najlepiej robiąc aferę ( znaczne uproszczenie ale są to jedyne fakty które znamy w porównaniu do "jakości" zapewnień DeA... może wszystko zaczęło się od złego sformuowania a w tym DeA może być równie błyskotliwy jak na linii wolnych... potrafię sobie wyobrazić podniecony telefon agenta.. słuchaj stary mówiłeś że lubisz Dallas... jest oferta możesz tam grać.. a De Ana piwku mówi do kolegi..mam obiecane że zagram w Mavs... obok siedzi głuchy dziennikarz i pisze DEa obiecał mavs....  

 

- Mavs to wymysł Cubana.. jego kontrowersja i medialność wpisuje się teraz w ten dramat/agresję/złość

 

inny właściciel byłby tak samo zły ale nie uruchomiłby mediów

 

więc nie dajmy się zwieść i tej drugiej stronie bo:

 

- może to wykorzystanie sytuacji na promocję ( fakt słabą ale przecież liczy się statystyka wyświetleń a nie jakość skojarzeń)

-

odwraca uwagę od clue... przegrał walkę o gracza

 

przerysowanie jest na potrzeby pokazania jaki jest rynek mediów a nie oczywiście wybielanie Da że nie obiecywał NICZEGO... weźcie poprawkę na media....

 

#3 styl słaby NIE dyskutuję ale jakość kontaktów pomiędzy 2 stronami leży... tak tak... po obu stronach...może było zbyt luźno... może łatwo poszło... a może nie było nic konkretnego?

 

#4 no i kochani prawdomówni Koledzy dotrzymujący zawsze słowa nie tak jak DeA...

 

z naszego podwórka... co roku robiliśmy listę zjazdu na Forum wychodziło zawsze ponad 15 osób chętnych a nasz rekord to ile 9?o ile się Forum zebrało... kiedyś był grany temat wódeczka... cała masa osób potwierdziła  ( dała słowo) i  było tak że piliśmy tylko z Ely'jem

parę razy różne rzeczy skręcałem  znam liczbę osób które zapewniały a które zrealizowały... ASG Finały Kosz piwo wódeczka... z 5 -6 razy i statystyki mam tylko 2-3 osoby wywiązały się z obietnicy....

 

obietnica innego kalibru ale piszę o samej definicji dania słowa a nie ważkości tego co się obiecuje...

w ogóle ustawka nas czy to na grę w kosz czy piwo czy OGLĄDANIE wspólne finałów gdzie znowu miało być z 10 osób a wychodziło a to że są 2-3 ostatecznie sprawia że kuźwa mamy podwójną MORALNOŚĆ podszytą zaściankowością/obitą niewiedzą i dodatkowo jesteśmy wpuszczeni przez media w krzykliwy headline...

 

wyszło słabo wiem....

mavs są wściekli

ale DeA to akurat ma wakacje w klapkach i odbiera 1 telefon tylko od agenta...

 

to dziwne że DeA ma opinię wsiowego głupka podczas gdy zapewne 300 dni rocznie pracuje ciężko na poziomie dla nas niewyobrażalnym.. dziwne są te nasze czasy... każdy wyzywa krytykuje - internet to już w ogóle siedlisko ćwoków  krytykantów... proszę niech każdy weźmie sprawy w swoje ręce jak DeA i zarobi 100 baniek za podobno coś czego NIE POTRAFI ROBIĆ....

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.