Skocz do zawartości

Free Agency 2015, offseason 2015 - ploteczki, przewidywania, czasem fakty.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Ridnour jest chyba najszczęśliwszym graczem w historii, który został zwolniony z klubu NBA.

Skończyła się jego podróż po klubach, w której był wymieniany dzień po dniu, z klubu do klubu. Ridnour już nie musi przeglądać ofert z mieszkaniami na wynajem z całych Stanów. Teraz zdecyduje sam o swojej przyszłości.

Na takiego weterana powinno się znaleźć miejsce w jakimś klubie? Ciekawe gdzie ostatecznie trafi.

 

 

P.S. Był częściej i szybciej wymieniany gracz w historii?

Edytowane przez DamianOItalianO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej wkurzeni widzę fani Lakers bo mieli nadzieje że teraz w derbach będą przegrywać-20 a nie -40.

 

tylko z punktu widzenia Lakers to dobra wiadomość bo Clippers i bez Jordana byliby najprawdopodobniej przed nimi w tabeli, a tak dzięki tej akcji poważnie osłabili się Mavs, którzy lądują na ten moment za lakers w  power rankingach.

 

Nie mówiąc o tym, że Cuban raczej nie jest przez nas lubiany i ogólnie nie życzą kibice LAL najlepiej jego Mavs bo był jednym z głównych krzykaczy, którzy skłodnili Sterna do zablokowania trade'u CP3 , ale co tam po co kierować się logiką jak można nieudolnie dojebać się do kibiców Lakers... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze uścisk dłoni i dżentelmeńska umowa gówno dla Ciebie znaczą dlatego dla mnie nie różnisz się niczym od tego dzbana. Za takie akcje to w Stanach wywozi się gościa na pustynię i przestrzeliwuje kolana. W sumie nawet nie byłaby to strata jednego durnia mniej. Dziwne, że taki ciec może tak postąpić i gra muzyka a gdyby sprawa była odwrotna i to Klub wystawił zawodnika posypałyby się kary, hasłaarrow-10x10.png typu rasizm, niewolnictwo, utracona młodość, nie mam za co wyżywić rodziny itd. Silver powinien go zdyskwalifikować na minimum rok to następnym razem jeden z drugim by się zastanowili bo to śmierdzi sporym precedensem.

 

 

A ja rozumiem że ta liga to liga właścicieli i graczy dżentelmenów i chodzi o przyjacielskie relacje a nie o to żeby robić biznes tak?

Shaq to wyjaśnił w swojej książce, to jest biznes i tyle. Żaden gracz nie może mieć pretensji za wytransferowanie do jakiegoś tam Milwaukee Bucks, tak samo żaden Cuban nie ma prawa się obrażać, że ktoś w ostatnim momencie wybrał inny klub. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja rozumiem że ta liga to liga właścicieli i graczy dżentelmenów i chodzi o przyjacielskie relacje a nie o to żeby robić biznes tak?

Shaq to wyjaśnił w swojej książce, to jest biznes i tyle. Żaden gracz nie może mieć pretensji za wytransferowanie do jakiegoś tam Milwaukee Bucks, tak samo żaden Cuban nie ma prawa się obrażać, że ktoś w ostatnim momencie wybrał inny klub.

o to ze wybrał inny klub nie, ale o to w jaki sposob to rozegrał juz tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W co najmniej trzech tematach jest powtarzane do znudzenia, że nie chodzi o sam fakt, że Tępak wybrał LAC tylko sposób w jaki razem ze swoją szajką to rozegrał, ale zawsze znajdzie się ktoś nowy, kto będzie beztrosko pytał "ale o co chodzi, przecież mógł wybrac sobie klub"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W co najmniej trzech tematach jest powtarzane do znudzenia, że nie chodzi o sam fakt, że Tępak wybrał LAC tylko sposób w jaki razem ze swoją szajką to rozegrał, ale zawsze znajdzie się ktoś nowy, kto będzie beztrosko pytał "ale o co chodzi, przecież mógł wybrac sobie klub"...

Racja, o to właśnie chodzi. Raczej nikt kto przychylnie interesował się Mavs, nie spodziewał się, że będziemy oglądać Dirka w lottery teamie, a może i gorzej bo np. bedą tym 21-22 teamem co pozbawi ich nawet picku. Jordan zrobił to z dnia na dzień. z 6-8 seedu na 12-13, może i niżej. Z dnia na dzień!! Dallas są bez planu D,E,Z. Na pozycjach 4-5 jest lej po bombie, gdzie np w SW Division jest to najbardziej mocna grupa zawodników. Może by został Tyson, Aminu, itp. Wiadomo że to żaden progres ale zawsze playoffy, a budowanie od nowa zaczęło by się od retirementu Nowiztkiego. 

 

Dla Dallas zemściło się fatalne draftowanie w ostatnich latach w których minęli kupę fajnych wysokich gości.

 

Pierwszy raz w życiu myślę aby Nowitzki zażądał trade'u, np do Golden State albo OKC. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mavericks owner Mark Cuban offered to let Wesley Matthews out of his verbal agreement after DeAndre Jordan decided to re-sign with the Clippers.

 

Cuban said he told Matthews he could opt out of the verbal agreement with no hard feelings, but Matthews responded by saying he's excited to play for the Mavericks. "Wes is the exact player we want in a Mavs uniform and our fans will love him," Cuban wrote.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to ze wybrał inny klub nie, ale o to w jaki sposob to rozegrał juz tak

 

to sobie GM czy wlasciciel Mavs kiedys moze wypierdzi swoje smutki w jakiejs ksiazce o sobie, jesli kogos to bedzie wogole interesowac. Tak jak juz ktos napisal, biznes i tyle. Podpisal ? Nie. To o czym dyskusja. "slowo gentelmena, pustynia i przestrzelone kolana" buahahaha chlopaku, ogladasz jakas alternatywna rzeczywistosc made in USA (to akurat nie do ciebie Joseph)?

a teraz wracajac do meritum, o kim my mowimy, o DAJ ? wow, normalnie trade i spin dziesieciolecia, nakrywajacy "The Decision".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sobie GM czy wlasciciel Mavs kiedys moze wypierdzi swoje smutki w jakiejs ksiazce o sobie, jesli kogos to bedzie wogole interesowac. Tak jak juz ktos napisal, biznes i tyle. Podpisal ? Nie. To o czym dyskusja.

 

O tym że takie zachowania zawodnika wprowadzają niebezpieczny precedens. Akurat ta konkretna decyzja nie zmienia imo nic w układzie sił w NBA, ale można sobie wyobrazić sytuację w której jeden zespół w podobny sposób elimnuje drugi z walki o coś więcej. tutaj mamy do czynienia raczej z głupotą zawodnika, ale nie zdziwię się jak za parę lat, jak nie zmienia się przepisy, nie fair zagra zawodnik ale na wniosek właściciela.

 

Może mam trochę staroświeckie podejście, ale dla mnie dane słowo podczas fa zawsze było święte i te kilka wyjątków okryło hańbą, ten jakby nie patrzeć fajny okres dla kibica - od ładnych kilku lat odświeżanie twittera wojo to chyba najczęściej powtarzana czynność 1 lipca każdego roku i szkoda by było gdyby tak durne zachowania jak to Jordana miało wpływ na postrzeganie tego okresu przez kibiców :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym że takie zachowania zawodnika wprowadzają niebezpieczny precedens. Akurat ta konkretna decyzja nie zmienia imo nic w układzie sił w NBA, ale można sobie wyobrazić sytuację w której jeden zespół w podobny sposób elimnuje drugi z walki o coś więcej. tutaj mamy do czynienia raczej z głupotą zawodnika, ale nie zdziwię się jak za parę lat, jak nie zmienia się przepisy, nie fair zagra zawodnik ale na wniosek właściciela.

 

Może mam trochę staroświeckie podejście, ale dla mnie dane słowo podczas fa zawsze było święte i te kilka wyjątków okryło hańbą, ten jakby nie patrzeć fajny okres dla kibica - od ładnych kilku lat odświeżanie twittera wojo to chyba najczęściej powtarzana czynność 1 lipca każdego roku i szkoda by było gdyby tak durne zachowania jak to Jordana miało wpływ na postrzeganie tego okresu przez kibiców :smile:

no ale przeciez taka niepewnosc dodaje calemu temu nudnemu OS kolorytu (minus druzyna ktora zostaje bez zawodnika, jej fani).

Podobna sytuacja byla z K.Love, dal slowo, ze przedluzy i przedluzyl. Jakby tego nie zrobil tough luck.

https://twitter.com/SteveInTheCut/status/619143631887298560/photo/1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

złą decyzję podjął Jordan i dobrze, że się ogarnął. każdy popełnia błędy.

Mnie zastanawia czemu nikt nie bierze pod uwagę, że DAJ podjął pierwszą decyzję przy presji ze strony rodziny/przyjaciół/agenta? Wszyscy wmawiali mu, że tam będzie mu dobrze, bedzie grał prawie jak w domu i inne takie. Nie wiem czemu nagle wszyscy oczekiwali od goscia z taką konstrukcją psychiczną wyrafinowania i chłodnej analizy. Skąd wiemy, że on sam chciał tego transferu, tylko dopiero teraz mu się odwidziało? Ja mam spore wątpliwości, a już to co niektórzy tutaj wypisują i życzą mu jak najgorzej - to jest postokroć gorsza postawa niż to o co macie wszyscy. pretensje. Umowy powinny być dotrzymywane, ale skoro istnieje furtka żeby jej nie dotrzymać bez większych konsekwencji, to nie ma co się dziwić, że od czasu do czasu ktos się rozmyśli. Zwłaszcze, że z perspektywy Jordana pozostanie w LAC wydaje się jak najbardziej słuszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś jakbyś znał go osobiście :) Nie znam człowieka, Ty też nie - nie potrafię wyrobić sobie zdania na temat nikogo nie znając go w realu, więc nie wiem, czy Jordan jest psychicznie slaby, czy jest po prostu idiotą.

 

btw jeżeli wierzyć sursom, to jedynym człowiekiem na ziemi, który chciał by DJ wylądował w Dallas był jego agent, cała reszta z rodziną na czele była przeciwna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.