Skocz do zawartości

Free Agency 2015, offseason 2015 - ploteczki, przewidywania, czasem fakty.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Do it Jordan, just do it! :grin::D

 

Może go w końcu faza puściła/wytrzeźwiał i zobaczył co nawyprawiał, hehehe. To byłby ciekawy precedens, pole do popisu dla prawników, oni w Stanach kochają takie aferki.

Precedens to raczej nie jest; Boozer podobnie załatwił Cavs przy podpisywaniu z Utah.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie Dallas może chyba jeszcze zrobić z Indianą snt Monte za Hibberta jak ich Jordan wydyma.

 

Bo żaden z nich jeszcze nie złożył podpisu na papierze? 

 

Oficjalnie podpisują od 10 lipca więc s'a't wchodzi w grę, ale Mitch nie da się tak wydymać, oj nie da...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jordan zyskał już tyle mojej antypatii, że chyba go nie chcę i pewnie chętniej kibicowałbym temu McGee, niż jemu. Z jednej strony - cała akcja to żenada mocno, ale niestety pokazuje, jak jesteśmy zdesperowani. Z drugiej - podpisanie tego Jordana będzie jednak stawiało nas gdzieś wysoko wśród winnerów tegorocznego FA i pewnie gdzieś w ścisłej czołówce drużyn. No kurde, nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę żałosne zachowanie ze strony Clippers, a myślałem, że wraz ze zmianą właściciela trochę się zmieniło... masakra, jakby się to nie skończyło dla nich, czego by nie zrobił Jordan to zero szacunku po czymś takim.  

 

Dla mnie to jak błaganie na kolanach laski, która się puściła z innym gościem żeby do ciebie wróciła. Rozumiem, że to biznes i to nie to samo, ale kur... pewnych rzeczy się po prostu nie robi żeby nie tracić szacunku do samego siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę żałosne zachowanie ze strony Clippers, a myślałem, że wraz ze zmianą właściciela trochę się zmieniło... masakra, jakby się to nie skończyło dla nich, czego by nie zrobił Jordan to zero szacunku po czymś takim.  

 

Dla mnie to jak błaganie na kolanach laski, która się puściła z innym gościem żeby do ciebie wróciła. Rozumiem, że to biznes i to nie to samo, ale kur... pewnych rzeczy się po prostu nie robi żeby nie tracić szacunku do samego siebie.

 

"Clippers" i "szacunek" to pojęcia tak daleko przeciwstawne, że żeby zrozumieć o co Ci chodziło, trzeba przeczytać ten fragment kilka razy. #clappers #alwayslosers #borntobepussy

 

edit: do Houston pojechali też Redick i Griffin. Chyba trzymać Jordana za worki jak Doc będzie mu kuta*a ssał.

Edytowane przez kore99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to offseason jest lepsze niż regular, serio...

 

Z całego świata ściągają posiłki do Teksasu w walce o wielkiego murzyna, który nawet nie umie trafić piłką do kosza, jeśli znajduje się dalej niż 2 metry. Niepojęte.

 

Clippers musieli mieć głośne i wyraźne sygnały z obozu DJ, że ten jest nie do końca pewny przeprowadzki i zaatakowali. Takich rzeczy się raczej nie robi tak bez przyczyny, a jeśli już to druga strona stanowczo i szybko to dementuje. Tutaj tego nie mamy, jest potencjał na kilka gorących godzin Jordano-dramy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale weź ty się człowieku trochę zachowuj. Nie wpierdalasz teraz słonecznika na klatce schodowej z innymi sebkami, tylko jesteś na forum, gdzie jakieś zasady kultury obowiązują. Są pewne granice dobrego smaku.

ale pewnie to tak wyglada, Doc z obstawą robią WSZYSTKO byleby DAJ został. Żałosne i troche śmieszne. Wszyscy potrafia sie dogadać, 29 klubów ustaliło co sie wydarzy za 2 dni. A tu pół LA przyjechało do Dallas pogadać o tym ze Paul juz lubi Andrzeja, a Griffin dalej uważa go za zioma

 

Edit: Andrzejek tez udany

Edytowane przez iglo13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ale pewnie to tak wyglada, Doc z obstawą robią WSZYSTKO byleby DAJ został. Żałosne i troche śmieszne. Wszyscy potrafia sie dogadać, 29 klubów ustaliło co sie wydarzy za 2 dni. A tu pół LA przyjechało do Dallas pogadać o tym ze Paul juz lubi Andrzeja, a Griffin dalej uważa go za zioma

 

Edit: Andrzejek tez udany

 

Ja się odniosłem tylko i wyłącznie do chamskiego posta. Całej sytuacji nie śmiem usprawiedliwiać i rozumiem Twoje zdenerwowanie jako fana Mavs. Jest dosyć spory smrodek i Jordan już z tego z twarzą nie wyjdzie, dlatego najlepiej mimo wszystko gdyby został w Clippers, choć dużo sympatii mojej i wielu fanów drużyny z LA na pewno stracił. Zobaczymy jak się to skończy.

Edytowane przez puzonyyx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Ja się odniosłem tylko i wyłącznie do chamskiego posta. Całej sytuacji nie śmiem usprawiedliwiać i rozumiem Twoje zdenerwowanie jako fana Mavs. Jest dosyć spory smrodek i Jordan już z tego z twarzą nie wyjdzie, dlatego najlepiej mimo wszystko gdyby został w Clippers, choć dużo sympatii mojej i wielu fanów drużyny z LA na pewno stracił. Zobaczymy jak się to skończy.

 

Bez przesady stary, wyluzuj. Po prostu nazwałem rzeczy po imieniu. A forum nie jest jakimś kółkiem maryjnym, w którym ktokolwiek powstrzymuje się od dosadnych stwierdzeń. Nie od dzisiaj lecą tu różne kur** i chu**, więc chill, tym bardziej że kulturka bo wykropkowałem penisa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.