Skocz do zawartości

Free Agency 2015, offseason 2015 - ploteczki, przewidywania, czasem fakty.


january

Rekomendowane odpowiedzi

JANUARY

 

mogłem  coś  faktycznie  przeoczyć  , ale  po co  od  razu  z  grubej  rury  , jeśli  można  to poprosze  odpowiednie  osoby o usunięcie  tej informacji  która  nic  nie  wnosi  do  dyskusji  choć  jak  czytam   forum  to  więcej  " takich zbędnych  kwiatków  "  by się  znalazło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo wiem, że du*ka znowu boli w związku z wydymaniem Pusi Piersowej (a raczej tym jak sam się wydymał idąc do Clipps), ale równie dobrze mogłem opisywać fakt, że Parsons fantastycznie rekrutuje zawodników i naprawdę to on DAJa przekonał. Użyłem skrótu, dla tych co czytają tt, wiedzą o co chodzi.

 

Wow, żałosny koleś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truth, puzonyyx

 

Ale o chu* wam chodzi?

 

January zwrócił derickowi uwagę, żeby chociaż przeczytał dwa-trzy ostatnie posty zanim wrzuci coś do tematu, bo wrzucił coś o czym już była dyskusja, a wy macie sranie jakby zaczął kogoś obrażać.

 

 

Swoją drogą DJ zrobił mega dziwny ruch. Clipps teraz są w dupie, trzeba szybko kombinować jakiegoś centra za j.crawforda.

 

Może by tak odkopać Sandersa i walnąć mu jakąś notywujaca przemowę? Bucks mają do niego prawa, czy po prostu się go pozbyli?

Edytowane przez kungfubestia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O szlag, kto tam się zakladal ze Bucks nie przejda 1st round? Wchodze w to.

Nie wiem jakie sa szczegoly umowy, ale widac ze Grzesiowi zalezy na jakimś porzadnym wyniku, a nie big markecie. Lubie takich.

 

Pisz do justlikeme. Przed trade Monroe założył się ze mną o 50. Ja typowałem że Bucks druga runda, on że nie ma na to szans

 

Kto tam pisał o Mavs jako przegranym offseason?

 

Pisałem, co tak u nich cicho ale na Cubana zawsze można liczyć. Jeszcze coś odpali. Zobaczycie człowieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale DAJ ich wydymal...:) Crawford idzie za C, innej opcji nie ma. Tylko kto wyciagnie do nich pomocna dlon? Swoja droga, to CP3 musial sie dojebac do DAJ jak Kobe do Howarda, ze ten sie tak uniosl honorem. S'n't i Alldrige? Serio? Dallas jest slabsze od SAS, OKC, GSW i Houston imo. Po co zmieniac ekipie na max 1 runde na podobny kaliber? Jedyny impuls, w ktory uwierze ze za Dallas to osoba Wesa Matthewsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjemny kontrakt Rockets, nic lepszego na pg nie wyciągną teraz, a Beverley na takim kontrakcie jest spoko.

Rondo w Kings, 9,5/1 to i tak za duzo dla Rajona, ale chociaz sie nie wpieprzyli na pare lat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.