Skocz do zawartości

Free Agency 2015, offseason 2015 - ploteczki, przewidywania, czasem fakty.


january

Rekomendowane odpowiedzi

NYK   w  " promocji " dostali Afflalo (  miało  być  12 mln , stanęło na   8mln )   to  mogą  sobie  pozwolić  na  "  lekkie  "  przepłacenie  centra 

 

z  wysokich   dla  LA  został  chyba  tylko  Kufus 

 

 

 

Tim MacMahon: I hear Mavs’ 4-year deal with Wesley Matthews will probably average about $13 million per year. Flexible depending on DeAndre decision.

Edytowane przez derick13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz to inne źródła mieliśmy. Ja się dowiedziałem, że Wes nie przyjdzie jak nie będzie Jordana. Jak oceniasz ruch Mavs? : > 13 baniek za zerwany achilles to dość ryzykowny ruch.

 

Wes był u mnie na liście na 1 miejscu jeżeli chodzi o realne i dostępne opcje na sg, więc wiadomo - wielki +.

 

Co do kasy to przepłacony, ale jak już tak wszyscy wspominają te nowe cba i nowe salary cap, to zaraz się okaże że Wes zarabiałby teraz w okolicach 9 baniek, więc całkiem znośnie.

 

Co do kontuzji to na spotkaniu z nim w LA był obok Carlise, szef sztabu medycznego Mavs Casey Smith - nie znam człowieka ale podobno zna się na swoim fachu jak mało kto w Stanach i coś tam kiedyś tam pracował w najlepszym sztabie medycznym, czyli w Suns, więc nie wierzę że nie prześwietlili dogłębnie tej kontuzji Wesa - gdyby coś było nie tak, to poszliby w innym kierunku - Cuban dość mocno się zmienił po mistrzowskim sezonie, to nie czasy gdy szastał na lewo i prawo dolarami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CI4gvvjWUAAQ9hY.png

 

Patrz, płać i płacz.

 

ja pi****le.....

Knight, Carroll, Shumpert, Thompson, Dragic!!!! dostaną podobna ilosc kasy za 1 rok grania (Goran w huj wiecej) co Pierce i Dunleavy za 3 lata gdzie sa to zawodnicy na tym samym poziomie albo i gorsi  (Knight, Shumpert juz nie mowiac TT, a Dragic tez tylko jeden dobry sezon w Suns i to juz 2 sezony temu, ostatni sezon slaby, olbrzymi regres, w Heat chyba jeszcze gorsza mial koncowke niz reszte sezonu w Suns, a koles dostaje 90 na 5 to jest szok).... PP i MD dostali gorsze umowy niz Amir, Aminu(tych dwoch to jeszcze jestem w  stanie zrozumiec) Ajinca!!!!, Singler!!, Jerebko!!!!! czy Crowder gdzie wolalbym ich 100 razy bardziej na PO i ogolnie overall sa sporo lepszymi zawodnikami. ze oni sie zgodzili wogole na takie grosze patrzac jak takie ogory biora w hooooj lepsze kontrakty

idz Pan w h**.... poronilo tych wlascicieli kompletnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam - Belinelli to w praktyce Casspi bis.

 

btw co do postu steve śmiać mi się chce jak sobie przypomnę średnio rozgarniętego Dragića w Eurolidze. Wtedy w życiu bym nie powiedział, że gość wyląduje w NBA, co dopiero że zarobi 90 melonów za 5 lat gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak Clippers odpuścili by Jordana to za rok przy podwyższonym salary mają miejsce na jakiś kontrakt >10mln?

Tak przeglądam różne fora ze stanów i jeśli chociaż po części to prawda co tam piszą to Jordan się ma za top 10 graczy w lidze.

Pod względem sportowym Dallas jest obecnie poziom niżej od LAC,kasa też wieksza w Clippers a ten robi jakąś powtórke Dwightmare.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.