Skocz do zawartości

Free Agency 2015, offseason 2015 - ploteczki, przewidywania, czasem fakty.


january

Rekomendowane odpowiedzi

The Kings, flush with all this costly new cap room, pushing hard for Wes Matthews. As I'd reported, he wants $15 mil per & may be more now.

Kings will make Wesley Matthews an offer that will be hard to refuse

 

With Monta Ellis going to the Pacers, expect the Kings to zero in on Wes Matthews with all of the cap room they just created.

 

KINGS NADCHODZĄ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej Ty się w kozi róg zapędziłeś. Sam. Nawet zrejterować nie potrafisz z klasą.

 

Rozczarowanie.

Napisałem o swojej wierze w Shumpa, który mógłby po prostu w końcu zacząć grać na poziomie, którego się od niego oczekiwało od początku.

 

Chcesz powiedzieć, że w obecnym wieku jest on już skończony?

Jak nie to daj znać o co Ci się rozchodzi bo zaczynają mnie irytować te Twoje podchody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem o swojej wierze w Shumpa, który mógłby po prostu w końcu zacząć grać na poziomie, którego się od niego oczekiwało od początku.

 

Chcesz powiedzieć, że w obecnym wieku jest on już skończony?

Jak nie to daj znać o co Ci się rozchodzi bo zaczynają mnie irytować te Twoje podchody.

 

Żadne podchody. A Shump to dla mnie mega kołek, o czym Ci przypomnę za rok może 2 ;)

 

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steve Kyler: Something to consider on Ellis to Pacers and possible Hibbert to Mavs, Pacers could take Ellis into capspace and create TPE from Hibbert

 

 

 

 

 

 

Adrian Wojnarowski
@WojYahooNBA

Ed Davis will sign a three-year, $20 million deal with Portland, league sources tell Yahoo Sports.

Edytowane przez derick13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

David Aldridge

@daldridgetnt

 

Love Knicks fans turning up their noses at David Lee, as if their squad didn't win 17 games last season. Y'all need to recalibrate.

8:18 PM - 2 Jul 2015

Szykuje sie pick w loterii w przyszłym roku :)

To GSW nie załapie się do PO? Bo swój pick zdaje się już oddali.

Lee + Pick? Ale za co/kogo???

Chyba mają na tyle miejsca w salary, aby nie oddawać nikogo. GSW zależy tylko na wyczyszczeniu salary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie możemy Calderona oddać. W sumie to nie byłby zły trejd dla obu stron.

 

Zgadzam się. Lee to sprawdzona marka i jego kontrakt robi dwie rzeczy: blokuje jakieś bezsensowne przepłacenia w tym sezonie i schodzi po tym, więc win win.

 

Jak jeszcze za Claderona to nie ma się nad czym zastanawiać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.