Skocz do zawartości

Free Agency 2015, offseason 2015 - ploteczki, przewidywania, czasem fakty.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Póki co tego nie widać. Miał być Greg, a nagle ten sobie zwiedza kraj i zaraz trafi do Portland, czy Lakers i zostaniecie z niczym.

Przecież już gadał z Monroe (był u niego chyba jako pierwszy). Czyli to wina Phila, że Greg się zastanawia i woli najpierw przeanalizować wszystkie opcje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn że lepiej brać udział w tym shitstormie kontraktowym? Póki co ani nie jest dobrze (nikogo nie podpisaliśmy) ani źle (nie ujebaliśmy się żadnym kontraktem).

 

Dzieje się. Co kontrakt to hasła typu "co ja pacze", "gdzie jestem", "whaatt??!!???!!". Z drugiej strony jazda po Mavs czy Knicks, którzy się nie umoczyli jeszcze niczym. Podpisywać - źle. Nie podpisywać - też źle. Co ma zrobić biedny Phil, żeby było dobrze? Podpisać LeBrona za minimum?

Przemek czuje pismo nosem i wie, że ta cisza Phila zwiastuje burze ;) A jak zacznie się moczenie to lepiej być w stanie "nieważkości" hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gasol lebron love Leonard millsap caroll Duncan aldridge i Green

gasol lebron leonard duncan green- 10000000% ze zostaną w swoich klubach- jak o nich ktokolwiek miał walczyc?

love milsap- dobre grajki ale nie jakis must have

caroll- ja bym sie nie pakował w długą umowe 60/4  

aldridge- jedyny warty maxa z dostepnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gasol lebron love Leonard millsap caroll Duncan aldridge i Green

 

Napisałeś że Cuban z top10 nie miał rozmów po czym wrzucasz swoją listę top9 na której jest Duncan, James, Gasol, Kawhi i Love co do których można było mieć pewność że podpiszą ze swoimi klubami, Green który był na radarze Mavs, ale podpisał w pierwszy dzień kontrakt ze Spurs i po kwocie widać że nie miał zamiaru się nigdzie ruszać, Millsap który niedość ze byłby słabym fitem dla Mavs, to jeszcze wziął 20 baniek rocznie i Caroll który gra na pozycji Parsonsa i w dodatku dostał jakiś absurdalnie wysoki kontrakt.

 

Tak jak wyżej napisał iglo jedynym tak naprawdę dostępnym zawodnikiem z tej listy jest Aldridge i z nim Mavs się spotkali. A że przy okazji uważam że jest słabym fitem i nie rozwiązuje żadnych problemów Mavs, to zupełnie inna bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn że lepiej brać udział w tym shitstormie kontraktowym? Póki co ani nie jest dobrze (nikogo nie podpisaliśmy) ani źle (nie ujebaliśmy się żadnym kontraktem).

 

Dzieje się. Co kontrakt to hasła typu "co ja pacze", "gdzie jestem", "whaatt??!!???!!". Z drugiej strony jazda po Mavs czy Knicks, którzy się nie umoczyli jeszcze niczym. Podpisywać - źle. Nie podpisywać - też źle. Co ma zrobić biedny Phil, żeby było dobrze? Podpisać LeBrona za minimum?

 

Skład trzeba czymś uzupełnić, więc patrząc na to co się teraz dzieje, zaraz jakieś Boozery czy inne tam ogórki będą chcieć kasy. Jak w tym sezonie nie ogarną nic, to za rok w lato nie ma picku w pierwszej rundzie, a primadonna Melo może się wypiąć. 

 

Jak zostanie to ok. Jak nie to też dobrze. Szkoda mi po prostu następnego zmarnowanego sezonu. 

 

Czas na podpisywanie się jeszcze nie skończył i czekam na to zrobi Phil, ale już nie zostało wiele opcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roger

 

Akurat Aldridge rozwiązuje podstawowy problem Mavs czyli brak następcy Dirka jako franchise playera na najbliższe lata i ,po odejściu Ellisa, brak kogoś, kto odciąży Dirka w ataku w najbliższym sezonie.

 

DAJ i Wes są ok, na pewno znacząco poprawią obronę Mavs, ale to są tylko rolesi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skład trzeba czymś uzupełnić, więc patrząc na to co się teraz dzieje, zaraz jakieś Boozery czy inne tam ogórki będą chcieć kasy.

Mogą chcieć kasy, ale jak kluby wydadzą pieniążki, którą mają w salary, to skończy się ta bonanza i zacznie podpisywanie za niższe kwoty.

 

Jesteśmy dopiero po jednym dniu, a ja tu widzę małą histerię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja patrzę na to inaczej - Dirk ma jeszcze ważny kontrakt na dwa lata i podpisanie Aldridge nie rozwiązałoby problemów Mavs na obwodzie i pod koszem (czyli tam gdzie są najwieksze braki), a Aldridge zdublował by pozycje Dirka właśnie.

 

Wolę jednak zainwestować w fajny support, a za dwa lata walczyć o nowego frenczajs pleja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą chcieć kasy, ale jak kluby wydadzą pieniążki, którą mają w salary, to skończy się ta bonanza i zacznie podpisywanie za niższe kwoty.

 

Jesteśmy dopiero po jednym dniu, a ja tu widzę małą histerię.

 

Oczywiście da się dołączyć jakiś fajnych grajków do Knicks, nawet za małe kwoty, ale teraz jest pytanie czy Phil patrzy pod kątem wzmocnienia drużyny, czy dalej będzie przebierał w zawodnikach, co w jego mniemaniu nadają się trójkątów.

 

Przytoczę tylko zeszłoroczne objawienie jakim miał być Travis Wear i jak on miał wymiatać w triangle, którego ostatecznie nie było... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście da się dołączyć jakiś fajnych grajków do Knicks, nawet za małe kwoty, ale teraz jest pytanie czy Phil patrzy pod kątem wzmocnienia drużyny, czy dalej będzie przebierał w zawodnikach, co w jego mniemaniu nadają się trójkątów.

 

Przytoczę tylko zeszłoroczne objawienie jakim miał być Travis Wear i jak on miał wymiatać w triangle, którego ostatecznie nie było...

Phil ma już koncie spotkania z Monroe i Lopezem (oraz podróż z DC do LA). Dziś ma się spotkać z Jordanem, LMA, Afflalo i Williamsem. Podobno interesujemy się też Montą, McDanielsem, Davisem i innymi płotkami. Nie wiem czego tak naprawdę od niego chcecie. Jakby Phil podpisał za 15 baniek/rok DeMarre Carrolla to byłoby fajnie, czy jak?

 

Tak naprawdę dopiero decyzje LMA, Monroe i DeAndre (do czego to doszło, że Monroe i DeAndre to liczącę się postacie na FA) ukształtują rynek i wtedy dopiero Phil powinien zacząć się spieszyć.

 

Travis Wear? A co on ma do tego, co się dzieje na początku lipca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wear miał być super hiper ultra ziomkiem do trójkątów. Nie pokazał nic. Dlatego pytałem czy Phil idzie na wzmocnienie zespołu kosztem lepszego fitu dla trójkątów, czy będzie wybierał takie kwiatki jak Travis i dalej szedł w zaparte, że tacy gracze odmienią obraz tej organizacji. 

 

A Ty Karpik kogo byś widział z dostępnych ludzi teraz w Knicks? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wear miał być super hiper ultra ziomkiem do trójkątów. Nie pokazał nic. Dlatego pytałem czy Phil idzie na wzmocnienie zespołu kosztem lepszego fitu dla trójkątów, czy będzie wybierał takie kwiatki jak Travis i dalej szedł w zaparte, że tacy gracze odmienią obraz tej organizacji.

Wear to gość, który nie został wybrany w drafcie. Było 60 ludzi, którzy wg pozostałych GMów byli lepsi od niego. Nie wiem jakie miałeś wobec niego oczekiwania, ale ja się wiele po nim nie spodziewałem.

 

A Ty Karpik kogo byś widział z dostępnych ludzi teraz w Knicks?

Przede wszystkim nie widzę realnych szans na podpisanie Aldrigde'a (ale dobrze, że próbują go przekonać), a więc w to lato nie ma zbytnio ludzi, których chciałbym na lata za grubą kasę.

 

W sumie byłbym zadowolony z Monty + 2 niezłych defensywnych centrów (np Kosta + O'Quinn) i kilku tanich, ale rokujących graczy w typie McDanielsa albo Eda Davisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.