Skocz do zawartości

Free Agency 2015, offseason 2015 - ploteczki, przewidywania, czasem fakty.


january

Rekomendowane odpowiedzi

B.Wright w Grizz no fajnie to będzie znaczyć, że rozstają się z Kostą. Wright atletyczny i jak najbardziej do MEM ale Kosta fajny klocek i po pickach dobrze grał. Ciekawe kto się na niego skusi. Grizz muszą opchnąć gdzieś J.Greena, bo wątpię by się ogarnął i grał coś lepszego. Może w RS tak ale w PO może być znów piach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję fanom Dallas. Cuban jest strasznie pasywny. Pozwala odejść graczom. Z top 10 fa nie miał rozmów. Co on chce dać maxa Wadowi?? Bo ja nie widzę w którym kierunku on podąża

Zgadzam się, a także szkoda Dirka na starość po tym jak obniża swoje zarobki. Czekają cały czas na ruch DeAndre, ale jeśli ten zostanie w Clippers będzie pewnie podpisywanie z panami jak Robin Lopez, Corey Brewer, C-Boozer czy jakiś inny CJ Watson.

Edytowane przez Raf85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję fanom Dallas. Cuban jest strasznie pasywny. Pozwala odejść graczom. Z top 10 fa nie miał rozmów. Co on chce dać maxa Wadowi?? Bo ja nie widzę w którym kierunku on podąża

 

Jak z top10 tegorocznego fa nie miał rozmów skoro Mavs mieli spotkania z Aldridgem, Jordanem i Matthewsem i na tych spotkaniach był cały kontyngent z Cubanem, Nelsonem, Carlise, Dirkiem i Parsonsem?

 

Podpisanywanie dla podpisywania jest nonsensem tak jak to robią niektórzy. Mavs mają swój plan A, który zakłada podpisanie Jordana i Wesa i to jest nadal jak najbardziej możliwe i realne.

 

 

 

Knicks i Mavs rozmawijają z Derrickiem Williamsem :panda:

 

Znakomite ruchy zespołu z Dallas i Wielkiego Jabłka.

 

Na ławkę jak znalazł. A nóż wyskoczy z pudełka jak Aminu.

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie czaję czego dodatkowo wymagasz.

 

Dwa razy spotkali się z Jordanem, raz oficjalnie wczoraj i raz nieoficjalnie zaraz po otwarciu rynku. DJ zapowiedział że decyzję podejmie w momencie gdy skończy swoje wojaże, a zostali mu dziś Knicks i Clippers. Z Wesem też już się spotkali i sursy mówią, że są na dobrej pozycji.

 

Mówisz o tym Derricku jakby cj. Cuban z nim się miał spotkać. Skoro plan A jest w realizacji, to do tego planu A trzeba jeszcze dorzucić rolesów, a że pieniędzy za wiele nie zostanie, to trzeba szukać tam gdzie wiadomo że będzie tanio.

 

btw po co sobie zaprzątać głowę Beverley skoro jest rfa i wiadomo że Rockets nie posiadający sensownego pg wyrównają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to wszytko w dupie. Skończymy z Boozerem i Rondem.

 

Do tego #ŁotyszMVP już się połamał. 

 

Idę pić. Se yaaaaa

Tzn że lepiej brać udział w tym shitstormie kontraktowym? Póki co ani nie jest dobrze (nikogo nie podpisaliśmy) ani źle (nie ujebaliśmy się żadnym kontraktem).

 

Dzieje się. Co kontrakt to hasła typu "co ja pacze", "gdzie jestem", "whaatt??!!???!!". Z drugiej strony jazda po Mavs czy Knicks, którzy się nie umoczyli jeszcze niczym. Podpisywać - źle. Nie podpisywać - też źle. Co ma zrobić biedny Phil, żeby było dobrze? Podpisać LeBrona za minimum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parsons był rfa, ale sytuacja była inna - Rox mieli kasę na fa, więc mieli go kim zastąpić, teraz jakby im uciekł Beverley to nie ma kasy by coś sensownego podpisać, tak jak wtedy Arize.

 

Jak nie będzie Jordana, to wątpie by szli w Wesa. Dla mnie to jest albo obaj, albo żaden.

 

I zupełnie nie czuję się rozczarowany i zupełnie nie czuję w kościach żadnej porażki - trudno komentować porażkę skoro do niej jeszcze nie doszło i karty są na stole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No trochę się w Rockets plany pokomplikowały po tym jak pewien hiszpan pokazał fucka na grę w Stanach.

 

Nie rozumiem dlaczego te grajki nie chcą przychodzić do NBA.  : ((

lepiej byc gwiazdą w Europie czy rolesem w NBA? 

Edytowane przez iglo13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.