Skocz do zawartości

Free Agency 2015, offseason 2015 - ploteczki, przewidywania, czasem fakty.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Restricted free agent Kyle Singler has agreed to a five-year, nearly $25M extension with Oklahoma City, league source tells Yahoo Sports. ja jebe...

Bosh kiedyś wspominał w jakimś wywiadzie, że duża liczba graczy w NBA gra na kontraktach, na które nie zasługują. Co do FA szastają bo się boją, że z niczym zostaną. Hmm Lakers czekają, albo im się opłaci, albo wyjdzie bokiem jak wejdzie nowy hajs do NBA i też będą bulić miliony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak nie dostaną Jordana? green w rosterze zawsze spoko

 

Jeżeli Jordan na serio chce 3+1 to Mavs mają korzystniejszą ofertę dla niego ;) Green na C jako starter, bez jaj :) Doc już ma rękę w nocniku. Bucks już dzwonią do Jordana. 5 minut Jordana i Robina Lopeza. Jestem podekscytowany :P Czekam aż LAL ogłoszą, że nic nie wyszło i uderzamy do GSW po Lee i Looneya a na C w LAL zagra Robin Lopez #takieczasy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym że:

 

 

Tim MacMahon @espn_macmahon 40 min.40 minut temu

 

The Mavs are operating without a safety net.

 

Był Chandler, to był wentyl bezpieczeństwa - teraz to już jest jazda bez trzymanki. Coś czuje że jak DJ wybierze Clipps, to Matthews na bank nie podpisze z Mavs i trzeba będzie rewidować plany. Jakieś s'n't z Indy pod Hibberta (lol), pewnie próba podpisania Beverleya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym że:

 

 

Był Chandler, to był wentyl bezpieczeństwa - teraz to już jest jazda bez trzymanki. Coś czuje że jak DJ wybierze Clipps, to Matthews na bank nie podpisze z Mavs i trzeba będzie rewidować plany. Jakieś s'n't z Indy pod Hibberta (lol), pewnie próba podpisania Beverleya.

 

Czemu lol? Mi tam Hibbert od dawna się marzy w Mavs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjdzie na to, ze Mavs zostanie podpisanie.. takiego Lina i jeszcze dostanie robotę w s5 :]

 

 

RobLo on the market, wycisnie też niezła umowę, jeszcze zostanie Monroe, ten to juz nie wiem sam gdzie pójdzie.

 

dlaczego Pistons nie rozmawiaja z kims takim jak Sap, za drogi?

Edytowane przez Tizz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dlaczego Pistons nie rozmawiaja z kims takim jak Sap, za drogi?

SVG dopiero się obudził, zaraz zasiądzie do kawusi, przejrzy co tam w necie słychać i przy świeżutkim rogaliku zacznie się zastanawiać, czy warto może kogoś podpisać. Mamy czas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SVG dopiero się obudził, zaraz zasiądzie do kawusi, przejrzy co tam w necie słychać i przy świeżutkim rogaliku zacznie się zastanawiać, czy warto może kogoś podpisać. Mamy czas...

zeby się z ręką w nocniku nie obejrzał, Sap byłby dobry, trójkę jakas ma i przy Drummie zle by nie wyglądał a nie jakaś ghostface Ilya ;]

 

a jeszcze Mixa straci z tego co gdzies tam mi sie rzuciło w oczy.

Edytowane przez Tizz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

starzeje sie chyba bo polowy tych umów najnormalniej w swiecie nie rozumiem.

 

carroll dostaje 15 mln za sezon?

thompson jeszcze wiecej ?

nie wiem o co chodzi.

 

jakis k**** amir dostaje 12 baniek za sezon za 9 pkt i 6 zb, pora umierac.

 

co to ma byc to wszystko?

 

Po prostu źle na nie patrzysz i nie rozumiesz, że tych kwot w żadnym wypadku nie można porównywać do kontraktów podpisywanych wcześniej (przykład: oferta, której żądał Butler w poprzednim sezonie, albo ta odrzucona przez Knighta).

 

fluber wczoraj:

 

Zatem, żeby łatwiej było się odnaleźć w nowych umowach można podać współczynniki, które przeliczą nowe kontrakty na stare wartości:
0,715 przy 3 letnich umowach
0,677 przy 4 letnich umowach
0,656 przy 5 letnich umowach

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.