Skocz do zawartości

Free Agency 2015, offseason 2015 - ploteczki, przewidywania, czasem fakty.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Adrian Wojnarowski
@WojYahooNBA

Amir Johnson's agreement with Boston will pay him $24 million over two years, league sources tell Yahoo Sports.

 

 

 

 

Adrian Wojnarowski
@WojYahooNBA

Restricted free agent Kyle Singler has agreed to a five-year, nearly $25M extension with Oklahoma City, league source tells Yahoo Sports.

Edytowane przez derick13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale za to co użytkownik LBS napisał trzeba nazwać go gamoniem bo inaczej nie można. Jak Kobe był w wieku Love'a to był jakieś 3 tysiące razy lepszym obrońcą, generalnie we wszystkim był jakieś 3 tysiące razy lepszym od miłości

Gamoniu. Ja piszę o pieniądzach a nie o wieku zawodnika, Kobas był tylko przykładem, pozatym przy nowym CBA kontrakt Love nie będzie taki tragiczny to raz, a dwa, że od dwóch lat wiadomo, że Love weźmie maxa i tylko na e-nba jest akcja - a teraz robimy wielkie oczy! Jak Kobas dostał 50 na dwa lata to gdzie byłeś? W bunkrze?

 

Kontrakty TT a zwłaszcza Carolla były do przewidzenia. Jeśli nie chcesz zostać w ciemniej dupie jak, Mavs, Pistons czy Hawks to musisz grajka przepłacić nim zrobi to ktoś inny. Kumasz, gamoniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gamoniu. Ja piszę o pieniądzach a nie o wieku zawodnika, Kobas był tylko przykładem, pozatym przy nowym CBA kontrakt Love nie będzie taki tragiczny to raz, a dwa, że od dwóch lat wiadomo, że Love weźmie maxa i tylko na e-nba jest akcja - a teraz robimy wielkie oczy! Jak Kobas dostał 50 na dwa lata to gdzie byłeś? W bunkrze?

 

Kontrakty TT a zwłaszcza Carolla były do przewidzenia. Jeśli nie chcesz zostać w ciemniej dupie jak, Mavs, Pistons czy Hawks to musisz grajka przepłacić nim zrobi to ktoś inny. Kumasz, gamoniu?

 

ale mnie nie obchodzi czy pisałeś o pieniądzach, ja się odnoszę do tego, że nazwałeś go superstarem pełną gębą, a później jeszcze dodałeś do pieca tekst o KB

Edytowane przez just like mike
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie dzieje, wyrównają wszystko co będą musieli. Czy poza Detroit, Orlando, NYK i LAL ktoś ma kasę na tego gościa?

no jest pare ekip takie Mavs czekają nie wiem na co, za 24h to chyba bedą negocjować z biyombo i garym nealem bo tylko oni im zostaną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mnie nie obchodzi czy pisałeś o pieniądzach, ja się odnoszę do tego, że nazwałeś go superstarem pełną gębą, a później jeszcze dodałeś do pieca tekst o KB

To, że Ty tak nie uważasz i nie potrafisz wyłapać konkluzji to bez kitu nie jest mój problem. Nigdzie nie napisałem, że Love to półka Kobasa, możecie już wyluzować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrakty TT a zwłaszcza Carolla były do przewidzenia. Jeśli nie chcesz zostać w ciemniej dupie jak, Mavs, Pistons czy Hawks to musisz grajka przepłacić nim zrobi to ktoś inny. Kumasz, gamoniu?

 

Dopóki DAJ w grze, jest jeszcze szansa na offseason w Mavs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.