Skocz do zawartości

Free Agency 2015, offseason 2015 - ploteczki, przewidywania, czasem fakty.


january

Rekomendowane odpowiedzi

145 baniek za 5 lat ? ja pi****le, to przeciez jakis rekord jest.

 

kobe kiedy 136/7

melo rok temu 124/5

 

ale ten davisa to gigant kontrakt.

 

grubo grubo, skąd taki max sie wzial w ogole, w sensie na jakis zasadach jest ten max dla niego bo mi sie nie chce szukac o tym, wiec niech jakis madrala ladnie wytlumaczy, czemu az tyle na tak krotko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Davis ma już zaliczone, bo 2 razy był All-star.

Ale według reguły musi być 2 razy wybrany jako starter lub 2 razy trafić do którejś z 3 najlepszych piątek lub zdobyć nagrodę MVP. Davis nie spełnia jeszcze żadnego warunku, choć po tym sezonie może spełnić wszystkie :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tim MacMahon @espn_macmahon 3 godz.3 godziny temu

 

I believe this is the fifth straight night that Chandler Parsons dined with DeAndre Jordan.

 

 

Tim MacMahon @espn_macmahon 1 godz.1 godzinę temu

 

Mavs' contingent is still with DeAndre Jordan, I'm told. Then again, Chandler Parsons might have to be surgically removed from DJ's hip.

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czytałem, że DAJ chce do Houston, a Rockets są ponoć zainteresowani snt z Clippers Howard <-> DAJ. Szczerze mówiąc to dla mnie na plus dla Rockets, bo DAJ to przynajmniej gra :panda:

 

Mam nadzieję, że to wymyśliłeś, bo aż mi się ciemno przed oczami zrobiło  :panda:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no  cóż  musimy  się  przyzwyczajać  do  nowego  CBA  

teraz  mało  , który  będzie  brał  mniej  niż  10  za  sezon 

 

poza  tym  nie  oszukujmy  się  Milwaukee  to  nie  jakiś  big market  więc  nikt  z  top  FA  tu  nie  zawita  i  trzeba  tą  zdolną młodzież  jakoś  przytrzymać  (  czyli  "  lekko "  przepłacając )


Free-agent guard Monta Ellis is engaged in serious talks on a possible three-year, $32 million-plus deal with the Indiana Pacers, league sources told Yahoo Sports.

Ellis has a scheduled trip into Indianapolis on Wednesday to meet with the Pacers' front-office and coaching staffs, league sources told Yahoo Sports.

Indiana president Larry Bird and coach Frank Vogel want to play smaller and faster next season, and luring Ellis is an important part of the Pacers' plan. Ellis, 29, has played the past two seasons with the Dallas Mavericks, averaging 18.9 points and 4.1 assists last season.

Ellis has played 10 NBA seasons, including six-plus with the Golden State Warrior

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 baniek dla middletona... wtf?!

 

Przecież to jest przekozak! Gość był ósmy w DRPM.

 

The only players who finished ahead of Khris Middleton in DRPM were Bogut, Draymond, Tony Allen, Cousins, Duncan, Kawhi, Anthony Davis.

+

@JBlancarteNBA
For those that put any stock in advanced metrics, Middleton was top 10 ESPN's RPM and WAR. Dude is a difference maker. Worth that deal.

Żadnym zaskoczeniem nie byłby nawet maks dla niego, więc +/- 80% maksa to świetny deal dla Bucks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

golden  wyrówna    "  tylko  "  musi  gdzieś  spuścić  kontrakt Lee    ,  na  myśl przychodzi     P-76 , Utah a może Boston  jak  nikogo  nie  sprowadzą  do  siebie  lub  Toronto  choć  tam  raczej  potrzebuja  defensywnego  pfa  , ale  zobaczymy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie będzie musiał nieść ciężaru bycia pierwszą opcją.

 

23 lata, znakomity strzelec (powyżej 40% za 3, ponad 85% ft), aż 1,5 stl/g i ta elitarna obrona. Worth every penny, a właściwie to jego agent totalnie zawalił, nie załatwiając mu maksa.

 

Milwaukee naprawdę robi porządny team.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Free-agent guard Monta Ellis is engaged in serious talks on a possible three-year, $32 million-plus deal with the Indiana Pacers, league sources told Yahoo Sports. Ellis has a scheduled trip into Indianapolis on Wednesday to meet with the Pacers’ front-office and coaching staffs, league sources told Yahoo Sports.

Hill-Ellis-George niezły backcourt i zobaczymy czy oddadzą gdzieś Hibberta.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.