Skocz do zawartości

Free Agency 2015, offseason 2015 - ploteczki, przewidywania, czasem fakty.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Monroe to słaby fit i ogólnie nie jestem jego fanem, ale jeśli Plan A nie wypali, to nie będę płakał, bo to kolejny młody talent do układanki. Dopasowaniem będziemy się martwić później.

Monroe na centra nie byłby taki zły, przede wszystkim chce grać na tej pozycji, jest młodszy w związku z tym łapie się na niższego maxa więc zostałoby jeszcze kasy na wzmocnienie obrony i podobno nie będzie chciał maksymalnie długiej umowy więc ryzyko też niewielkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Lopeza to nie wiem czy dobrze obiło mi się o uszy ale Celtics mają zamiar mu zaproponować coś grubego ale jednocześnie krótkoterminowego.

To byloby cos pieknego. Boston podpisuje grajka na max 2lata czyli jeszcze na ten czas 'przebudowy', Brooklyn traci swojego najlepszego zawodnika przez co upada na sam dol tabeli i Boston przez to dostaje konkretny pick [bankowo top10] w nastepnym drafcie. majstersztyk !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli to tylko Wasze domysły, bo równie dobrze tez były 'sources' piszące o tym chytrym planie Mitcha.

a 'duzo sources' to żadne źródło i mozna sobie oczywiscie manipulowac nimi dla własnych potrzeb. nie ma co sie podniecać ;)

tak napawde co Mitch miał za plan to ani jakieś 'sources' ani nikt z nas na pewno nie wie, moze Hinkie faktycznie nie chciał dać sie wydymać i Kupczak został z Russellem to co ma mówic,ze go nie chciał/chciał wymienic ale nie wyszło? ;]

 

toche obiektywizmu panowie.

Edytowane przez Tizz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie mogą.

 

 

A skąd wiesz, że siła zespołu będzie dla LMA priorytetem?

 

Monroe to słaby fit i ogólnie nie jestem jego fanem, ale jeśli Plan A nie wypali, to nie będę płakał, bo to kolejny młody talent do układanki. Dopasowaniem będziemy się martwić później.

Monroe to byłby fuckup IMO, wolałbym zdecydowanie poczekać rok na ogranie młodych ;]

 

Słabe consolation prize. 

 

 

Co jest obiektywnego w stwierdzeniu, że Kupchak nie wybrał zawodnika, którego chciał, licząc na wymianę? Przecież to głupota

 

Kto trochę obserwuje działania Lakers i samego Mitcha, ten wie, że on tak skrajnego ryzyka nie podejmuje.

 

Generalnie zgadzam się, chyba, że był 51% na Okafora 49% na Russella i stwierdzil, że zagambluje, do do wygrania było sporo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jimmy Butler wants to sign a one-year deal with the Lakers in free agency, sources told the Los Angeles Daily News.

 

Zawsze się zastanawiałem, czemu mało zawodników decyduje się na taki krok, a zwłaszcza Greg Monroe rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.