Skocz do zawartości

Free Agency 2015, offseason 2015 - ploteczki, przewidywania, czasem fakty.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Ok mogę mówić dziewczyno. A poważnie to suns podziwiałem do lata 2014 a potem przestałem. Wzięcie IT. Wkurzyli dragicia. Teraz Miami podpisze dragica za jakies 80-85 na 5 lat. A Phoenix zostawili sobie najgorszego pg który kosztował ich pick lakers i mu zapłacą prawie maxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lastly, Chicago forward Jimmy Butler hopes to take his talents elsewhere and take advantage of the new television deal after his career year coincided with Tom Thibodeau’s firing and Derrick Rose’s chemistry issues. Although Butler wants to sign a one-year deal with the Lakers, according to a league source familiar with his thinking, the Bulls are expected to match any offer for the restricted free agent.

Lakers mają także zaoferować LMA 80/4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monroe na 100% nie zostanie w Detroit. Przyznał, że nie podobało mu się faworyzowanie Drummonda przez Stana i że nie chce grać tam, gdzie go nie chcą.

 

Szuka ponoć krótkiej umowy w klubie, który od zaraz będzie wygrywał.

Edytowane przez AirForceNine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mówi się o Lakers, Portland, Milwaukee, Bostonie i NYK.

Trochę to dziwne bo poza Lakers(o ile się wzmocnią) to żaden klub średnio mi pasuje pod jego wymagania.

 

Monroe podobno marzy aby zagrać u boku AD, ale nie wiadomo czy w ogóle w Nowym Orleanie by go chcieli.

Edytowane przez AirForceNine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję Monroe do Lakers za maxa :)

 

Niech miają swoje polowanie na FA... :P 

 

Generalnie o ile Kupa nie zrobi jakiejś magii to sporo wskazuje na to, że Lakers znowu nie wezmą nikogo wielkiego.

 

Dla LMA za słaby zespół, Marc Gasol ma mocniejszych Memphis i jest tam zadowolony, Love na 90% zostanie w Cavs - a jeśli nie - proszę bardzo , DAJ jest opcją - ale wg mnie jeśli maxxa ma dostać w Clipps to będzie wolał zostać z Blejkiem, Leonard i Butler RFA i zostaje 2nd / 3rd tier FA'sów

 

EWENTUALNIE Boogie za Russella + coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bucks byłby ok bo oni mogą go otoczyć świetnymi obrońcami i nie mają centra. Kurde jabari+grek i nagle wszyscy love bucks.

No dobra Kidd też jest magnesem

Bucks chyba całą swoją energię chcą skupić na DeAndre.

Pewnie do tego nie dojdzie ale Jordan w Milwaukee to byłby bardzo fajny zespół do oglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

garnek  ma  zostać   za  8 baniek  , ale  nie  wiem  czy  tylko  na  1  sezon  czy  np na  2 lata  z  opcją  gracza   coś  w  stylu  SAS , które  taką  opcję    szykuje  dla  duncana  ( 14/2 z  tego  drugi  rok  w  połowie  gwarantowany  ,  jeśli  zrezygnuje  czyli  defacto  10 za  sezon  by  miał  )

 

 

60/3  to  prawie  wszędzie  brook  dostanie  i  tylko  od  niego  zależy  gdzie  chciałby  grać 

Edytowane przez derick13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 A Phoenix zostawili sobie najgorszego pg który kosztował ich pick lakers i mu zapłacą prawie maxa

Przybliż mi ten koszt picku Lakers bo rozumiem, że wiesz coś więcej niz my wszyscy tutaj razem wzięci.

W tym roku nie było ch** abyśmy coś za nich wybrali a w przyszlym będzie to pewnie pick 13-15 czyli to co mamy co roku a może być dużo niższy jeżeli potoczy się ten off season po ich myśli.

Edytowane przez Sharif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie zastanawiało czemu RFA nie podpisują dwuletniej umowy z drugim rokiem jako decyzją zawodnika. Nawet jak macierzysty klub wyrówna to są wolni. A lepiej niż ofertakwalifikowa. Ja wiem że jest casus Erica Gordona ale to wyjątek niż regula

Nie jest przypadkiem tak, że RFA mogą minimalnie podpisać umowę 2+1 (player option)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie zastanawiało czemu RFA nie podpisują dwuletniej umowy z drugim rokiem jako decyzją zawodnika.

 

Bo nie mogą.

 

Ja proponuję Monroe do Lakers za maxa :smile:

 

Niech miają swoje polowanie na FA... :tongue:

 

Generalnie o ile Kupa nie zrobi jakiejś magii to sporo wskazuje na to, że Lakers znowu nie wezmą nikogo wielkiego.

 

Dla LMA za słaby zespół, Marc Gasol ma mocniejszych Memphis i jest tam zadowolony, Love na 90% zostanie w Cavs - a jeśli nie - proszę bardzo , DAJ jest opcją - ale wg mnie jeśli maxxa ma dostać w Clipps to będzie wolał zostać z Blejkiem, Leonard i Butler RFA i zostaje 2nd / 3rd tier FA'sów

 

EWENTUALNIE Boogie za Russella + coś.

 

A skąd wiesz, że siła zespołu będzie dla LMA priorytetem?

 

Monroe to słaby fit i ogólnie nie jestem jego fanem, ale jeśli Plan A nie wypali, to nie będę płakał, bo to kolejny młody talent do układanki. Dopasowaniem będziemy się martwić później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.