Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2015/2016


matek

Rekomendowane odpowiedzi

I to był punkt wyjścia dosyć logiczny Jendras /singularis/ choć ja byłem zdania, że będzie tylko gorzej...nie mój klub/nie moja miłość to i może łatwiej było mi to trzeźwo ocenić.....

 

wracając do przedsezonowych typów:

Z tego co pamietam pojawiły się głosy o lepszym pozycjonowaniu Lakers łącznie z walką o PO gdzie ( nie pamietam kto ale na pewno w liczbie mnogiej) przytoczono słabości Suns PTB  i niegotowość KIngs czy Minny do czegokolwiek.

To była baza do dyskusji o tym, ze Lakers powalczą o PO i wtedy poszły pierwsze strzały w kierunku beznadziejnych Nuggets.

 

Sezon:

 

Kolejne mecze i kolejne rozczarowania.

 

Stworzono dosyć nieliczną ( ku mojemu zadziwieniu) listę powodów porażek.

 

Kilka osób równocześnie przyjęło najpierw selekcję rzutową KB jako główny powód a potem rotację Scotta.

Zapominając o innych ( moim zdaniem równie ważnych lub nawet istotniejszych)  powodach coraz gorszego obrazu lakers.

 

jak tylko o tym wspomniałem ( mając czelność przytoczyć śmieszność takiej zbiorowej symultanicznej histerii bo tak nazwać trzeba krytykę trenera jako jedyny powód lub wcześniejsze posty o walce do końca) o innych złożonych powodach ( conajmniej 4) dostałem co dostałem..... 

 

wcześniej poszły strzały w 76ers i definicję TANKOWANIA czego jak przeczytałem lakers nie robią nigdy...

w międzyczasie jako GM wywalilibyście Kellego Sacre i grali minuty innymi bo trener to idiota a Wy wiecie "lepi...."

 

nie zgadzam się z wieloma tezami tu ale zarzucenie mi braku konkretów?

 

rola MWP w szatni

Hollywood

traktowanie trenerów poprzedników

omijanie FA

brak chemii

niedopasowanie składu w tym 3manie 3 takich samych egoistów

 

to są moje zarzuty dosyć konkretne....

 

ja nawet nie mam czasu rozpisać się o obronie Lakers bo jeszcze do wniosków nie doszedłem


Ignazz, ale nadzieją na co? Na ten sezon? Na dalszą przyszłość? O czym dokładnie chcesz rozmawiać?

 

o przyszłości w kontekście 2-3 letniej czyli takiej gdzie wasze  projekty moga odejść z klubu a lakers korzystając z wolnego 50.000.000 salary mogą upakować 2-3 gwiazdy w skład

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK... forum to dyskusja więc poproszę o odpowiedz na pytania poszczególnych Waszych członków podforum abym nie wrzucał wszystkich do WORKA

 

 

 

#2 jak oceniasz pierwszy miesiąc gry lakers

 

a) wynik vs potencjał

 

Jeśli chodzi o potencjał to Jendras typował Lakers na bilans 36-46 i Bryanta na 20ppg :nevreness:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jendras

 

Nie ustawiam się po żadnej ze stron, po prostu nie widzę ŻADNEGO powodu, aby ktoś nie mógł napisać w danym temacie swojego zdania, nawet jeśli jest ono w pewnym stopniu powieleniem tego co zostało już napisane. Pisałeś, że nie jesteś przeczulony na punkcie Lakers, ale te Twoje wykłócanie się o każdy akapit zupełnie temu przeczy, zawsze, ale to zawsze musisz mieć ostatnie zdanie.

 

Stary, jesteś po prostu niesamowity.

Powinieneś zmienić sobie nick na "NiesamowiteBiodroSmoka".

 

Od początku tej dyskusji przeciwstawiłem się atakowaniu GRUPY OSÓB, nie krytyce drużyny. Nawet w kolejnych postach podkreślałem, że złą grą nikt nie dyskutuje, a Ty mi wyskakujesz z jakimś przeczuleniem na punkcie Lakers i oczywiście okraszasz to wycieczkami personalnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, jesteś po prostu niesamowity.

Powinieneś zmienić sobie nick na "NiesamowiteBiodroSmoka".

 

Od początku tej dyskusji przeciwstawiłem się atakowaniu GRUPY OSÓB, nie krytyce drużyny. Nawet w kolejnych postach podkreślałem, że złą grą nikt nie dyskutuje, a Ty mi wyskakujesz z jakimś przeczuleniem na punkcie Lakers i oczywiście okraszasz to wycieczkami personalnymi.

 

No naprawdę, bardzo podła wycieczka osobista, chyba pójdę do spowiedzi, a na koniec zaserwuję sobie serię tęgich batów na mokre plecy.

 

A nad zmianą nicku pomyślę, podoba mi się ta koncepcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK... forum to dyskusja więc poproszę o odpowiedz na pytania poszczególnych Waszych członków podforum abym nie wrzucał wszystkich do WORKA

 

#1 jak widzisz przyszłość Lakers po odejściu KB.

 

a) ocena obecnego składu/jego budowy/dopasowania/wyników draftu oraz FA

B) przyszłości pozyskania mocnych nazwisk w kontakście działań ostatnich lat

c) trenera i jego wpływu na wyniki i rozwój młodych/pozycji w klubie

 

#2 jak oceniasz pierwszy miesiąc gry lakers

 

a) wynik vs potencjał

B) czy sytuacja i wyniki się poprawią czy pogorszą

 

#3 Prognozy:

 

a) jaki wynik na koniec sezonu wykręcą Lakers

B) jaka była twoja projekcja przed sezonem ( koniec stawki/odpuszczenie/walka do końca o jak najlepszy bilans/walka o PO/PO)

dobra ignazz jeżeli rzeczywiście chciałbyś podyskutować to odpowiem na twoje pytania:

 

ad1)

a) - podoba mi się trzon jaki ma obecnie ta drużyna, są tu trzy pewne punkty na lata do S5 Russell/Clarkson/Randle, materiał na ciekawych rolsów na ławce Nance, Black czy Brown

B) - nie widzę problemu z pozyskiwaniem wolnych agentów w kontekście działań ostatnich lat, ale widzę już duży problem w kontekście tego co Lakers odstawiają w tym sezonie. Jak dla mnie lepsze byłoby skończenie w okolicach 9-10 miejsca na zachodzie i strata wyboru w drafcie niż skończenie na dnie i zachowanie tego wyboru. Jest kasa na dwa maxy, nie trzeba byłoby czekać z zaproponowaniem komuś kontraktu w oczekiwaniu, że ten, który jest na twojej liście się zgodzi, tego lata lakers mogą spokojnie atakować do dwóch topowych FA, ale co z tego jeżeli skończą na dnie to żaden nie będzie pewnie zainteresowany.

c) Trener to dla mnie największe rozczarowanie tego sezonu. Zawsze uważałem, że rolę trenerów się przecenia, nie na poziomie PO, ale na poziomie słabych/przeciętnych drużyn wydawało mi się, że ktoś kto jakieś pojęcia o koszykówce ma, nie będzie hamował zespołu, a okazało się, że może nie tylko hamować, ale ciągnąć w dół. Mój błąd.

 

ad2.

a) moim zdaniem potencjał na kręcenie się blisko 50% wygranych jest

B) nie jestem w stanie w tej chwili odpowiedzieć na to pytanie - patrz trener

 

ad3. 

a) - to samo co wyżej, nie wiem - patrz trener

B) liczyłem, że ze względu na to, że zachód nie ma już 9-10 drużyn, które powinno spokojnie ok 50W się zakręcić to Lakers przy dobrych wiatrach mogą o ostatnie miejsce powalczyć. Na dzień dzisiejszy na zachodzie jest tylko 5 drużyn z dodatnim bilansem, na pewno to się zmieni, ale póki co konferencja nie jest wcale zbyt silna (albo jak LBS woli bardziej wyrównana :) ) za to Lakers wypadają duużo słabiej niż powinni.

 

Podsumowując ignazz tak jak widać ja obwiniam za obecny stan rzeczy Scott'a. Jak ktoś chce może się z tym nie zgadzać, ale śledząc tą ligę te ponad 20-parę lat, po obejrzeniu wszystkich meczów lakers w tym sezonie, dość dokładnym śledzeniu informacji pojawiających się, po prostu nie jestem w stanie wyciągnąć innych wniosków chociaż bym chciał, naprawdę bo byłoby wtedy łatwiej zaakceptować obecną sytuację gdyby jej przyczyną było coś na co nie ma się wpływu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to był punkt wyjścia dosyć logiczny Jendras /singularis/ choć ja byłem zdania, że będzie tylko gorzej...nie mój klub/nie moja miłość to i może łatwiej było mi to trzeźwo ocenić.....

 

wracając do przedsezonowych typów:

Z tego co pamietam pojawiły się głosy o lepszym pozycjonowaniu Lakers łącznie z walką o PO gdzie ( nie pamietam kto ale na pewno w liczbie mnogiej) przytoczono słabości Suns PTB  i niegotowość KIngs czy Minny do czegokolwiek.

To była baza do dyskusji o tym, ze Lakers powalczą o PO i wtedy poszły pierwsze strzały w kierunku beznadziejnych Nuggets.

 

Sezon:

 

Kolejne mecze i kolejne rozczarowania.

 

Stworzono dosyć nieliczną ( ku mojemu zadziwieniu) listę powodów porażek.

 

Kilka osób równocześnie przyjęło najpierw selekcję rzutową KB jako główny powód a potem rotację Scotta.

Zapominając o innych ( moim zdaniem równie ważnych lub nawet istotniejszych)  powodach coraz gorszego obrazu lakers.

 

jak tylko o tym wspomniałem ( mając czelność przytoczyć śmieszność takiej zbiorowej symultanicznej histerii bo tak nazwać trzeba krytykę trenera jako jedyny powód lub wcześniejsze posty o walce do końca) o innych złożonych powodach ( conajmniej 4) dostałem co dostałem..... 

 

wcześniej poszły strzały w 76ers i definicję TANKOWANIA czego jak przeczytałem lakers nie robią nigdy...

w międzyczasie jako GM wywalilibyście Kellego Sacre i grali minuty innymi bo trener to idiota a Wy wiecie "lepi...."

 

 

1. Były głosy o play-off i co w tym złego? Początek sezonu to zweryfikował i nie widzę, żeby nadal padały takie opinie, więc w czym problem?

2. Skąd wniosek, że Scott i Bryant to jedyne przyczyny porażek? Są najczęściej wymieniane, bo najbardziej widoczne (no i tak to już jest, że zawsze jedzie się po trenerze i gwieździe w pierwszej kolejności, jak robią to kibice innych drużyn, to Ci to jakoś nie przeszkadza).

3. Nie przypominam sobie, aby ktoś pisał, że Lakers nigdy nie tankują, ale nie pamiętam wszystkich postów. Natomiast w tym sezonie nie tankują. Są po prostu słabi. Znowu - gdzie masz z tym problem, bo nie rozumiem?

 

 

nie zgadzam się z wieloma tezami tu ale zarzucenie mi braku konkretów?

 

rola MWP w szatni

Hollywood

traktowanie trenerów poprzedników

omijanie FA

brak chemii

niedopasowanie składu w tym 3manie 3 takich samych egoistów

 

to są moje zarzuty dosyć konkretne....

 

ja nawet nie mam czasu rozpisać się o obronie Lakers bo jeszcze do wniosków nie doszedłem

 

 

Możesz rozwinąć pierwsze trzy?

4. FA - co w tym dziwnego, że FA nie chcą przychodzić do zespołu w początkowym stadium przebudowy? Mimo wszystko wszystkie gwiazdy jakoś umieszczały Lakers w wąskiej grupie klubów, z którymi się spotykały.

5. Skąd wiesz o braku chemii? Byłeś w szatni?

6. Czytałem o niedopasowaniu, ale chciałbym wiedzieć, co jest konkretnie źle dopasowane. Trzech egoistów - ok, ale dwóch wychodzi z ławki, z czego jeden (Young) akurat gra całkiem nieźle i niczego nie forsuje. 

 

 

o przyszłości w kontekście 2-3 letniej czyli takiej gdzie wasze  projekty moga odejść z klubu a lakers korzystając z wolnego 50.000.000 salary mogą upakować 2-3 gwiazdy w skład

 

 

Ok tylko co w kontekście 50 milionów w salary powie Ci obejrzenie listopadowego meczu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Słabe dopasowanie zespołu czy słaba młodzież, to nie argumenty, to tezy.

 

1.posiadanie w składzie KB, Lou i Younga, gdzie to w tej chwili podobni strzelcy bez głowy?

2.brak rezerwowych podkoszowych/ złe wykorzystywanie Bassa. Z braku laku musi grać na centrze i wyglada to źle

3.brak SF z prawdziwego zdarzenia 

4.gra Russela, który w tej chwili jest po prostu słabym starterem na tle innych PG(nie mówie o potencjale)

5.gra Randle, gdzie jest w okolicach przecietnej, ale z racji wieku zdarzają i bedą mu sie zdarzać po prostu słabe mecze

6.na koniec po prostu wyniki zespołu

 

nie rozumiem pewnego uporczywego bronienia LAL. Z jednej strony gra wyglada słabiutko, wyniki tez. Z drugiej nie zgadzasz sie z zadnym argumentem dlaczego tak sie dzieje. 

 

Skoro skład jest zbilansowany, chemia jest, młodzi grają, hibbert gra to juz nie wiem czemu przegrywają wszystko jak leci. 

 

 

liczyłem, że ze względu na to, że zachód nie ma już 9-10 drużyn, które powinno spokojnie ok 50W się zakręcić to Lakers przy dobrych wiatrach mogą o ostatnie miejsce powalczyć. Na dzień dzisiejszy na zachodzie jest tylko 5 drużyn z dodatnim bilansem, na pewno to się zmieni, ale póki co konferencja nie jest wcale zbyt silna (albo jak LBS woli bardziej wyrównana :smile: ) za to Lakers wypadają duużo słabiej niż powinni.

 

 

 

to ze w tym sezonie nie będzie juz tyle druzyn z +50W wcale nie pomaga takim zespołom jak Lakers. Jesli Los Angeles miałoby walczyć o PO to lepiej np 6 druzyn +55W i reszta niż 10 z minimum +40W. Ale to juz na marginesie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers w przyszłym sezonie niezależnie od tego, jaki bilans będą mieć, to nie skuszą Duranta, ani Jamesa. Nazwiska w ich zasięgu to Jefferson, DeRozan, Whiteside, Horford. Są w stanie podpisać dwóch z nich + zostają Russell, Randle, Clarkson. Jak się poszczęści w losowaniu to ktoś z draftu. No i Young + Williams. Drużyną na 40 - 45 wygranych mogliby być za rok, przy takim scenariuszu, a za rok będziemy czytać w offseason o TOP 3 :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to od nowa...

 

dlaczego Lakers grają słabo?

 

Słabe to jest Portland czy Denver.

Lakers są fatalni, a powinni być właśnie słabi.

 

Skład jest jaki jest - dużo nowych twarzy, dużo uczącej się młodzieży, jak to zespół w przebudowie.

Niemniej jest tu porządny rim procector, paru strzelców i przede wszystkim grupa kreatorów. Pierwsza piątka to praktycznie sami dobrzy passerzy, w większości potrafiący kreować sobie jak i innym 1 na 1 bądź na pick and rollu. 

 

Odejmij sabotującego lidera, dodaj lepiej dopasowany system zarówno w ataku jak i obronie i może zwycięstw masowo by nie przybyło, ale bilans nie byłby aż tak zły i przynajmniej inaczej by się tę drużynę oglądało. Bo Lakers powinni być chociaż fun to watch w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tytuł Mistrza Świata należy się Tobie...

bardzo skutecznie wygładzasz zdania fanów Lakers  na forum w tym temacie... już niedaleko do stanu gdzie mój post ( uważam że trafny) co do bardziej złożonych powodów porażki LA stanie się zdaniem obecnych tu fanów.

 

chyba o to mi chodziło więc misja zakończona.....

 

Nic złego w tym że były głosy o PO. naprodukowaliście ponad 100 stron gdzie raczej spora część była bardzo OPTYMISTYCZNA.

Przypominam sobie jednak sytuację że dosyć agresywnie fan/fani LA potraktowwali inne PRZECIWNE  głosy a szczególnie z obozu Denver i 76ers.

pamietam że dosyć niegrzeczne były docinki... ci pamietliwi teraz w sumie mają moralne prawo pokazać język....

więc odpowiadając wprost "co złego było?" odpowiem taka zbyt nerwowa reakcja na głosy innych...

 

pech polega na tym że ci inni mieli rację.....

 

aby uniknąć kolejnego czepiania się słówek "naprodukowaliście 100 stron" użyłem w kontekście pozytywnym bo tylu fanów aktywnych na forum jest zawsze pozytywem... wiesz problemem zawsze jest jakość w odpowiednio dużej ilości....

 

ja wielokrotnie tutaj merytorykę chwaliłem stąd może i większe zdziwienie tej masowej nietrafionej projekcji...

 

wracając do innych powodów i twojego pytania o 4 punkty powyżej rozwijam:

 

#1 MWP - nie uważam go za zbawcę i nawet jego rolę w szatni celowo MINIMALIZUJĘ w opozycji do waszych słów zadowolenia, ze wrócił do LA. IMO jego czas minął i nie robi nieczego ISTOTNIE dobrego dla klubu/młodych/szatni

 

#2 Hollywood już opisałem. Światek blisko gwiazd i życie zawodników na TV świeczniku w miejscu pełnych POKUS i przede wszystkim w miejscu gdzie jest wiele elementów rozpraszających UTRUDNIA budowę klubu poprzez młodych.... to właśnie ci najmłodsi i najmniej doświadczeni życiowo mogą "umoczyć karierę"

zgodzisz się że o przybalowanie w NY czy LA łatwiej niż w Minny czy Cavs... romans... modelki... podrzutki....itp.

 

do LA przez dekady łatwiej było ściągnąć mega gwiazdę niż wychować chłopaka z siąsiedztwa...

 

i tu idę do meritum... Lakers obecnie chcą tak trochę w tę a trochę w tę stronę....

postawienie na młodych ( Randle i  Russ) w tym miejscu jest dosyć ryzykowne jak opierasz resztę składu na lekkoduchach ( sorry tak postrzegam waszych swingmanów) i niedojrzałego emocjonalnie Hibberta.

 

IMO tych takich małych zapalników jest tak dużo że czekam cierpliwie co z tego wyniknie...IMO nic dobrego

 

#3 posiadanie na payrollu 3 trenerów w jednym roku w niedaalekiej przeszłości i zwalnianie ich tak lekką ręką na pewno ma swoje KONSEKWENCJE w światku trenerów. jasne idzie się tam gdzie dobrze płacą ale Lakers na pewno stracili część prestiżu takim BEZMYŚLNYM zatrudnieniem/zwalnianiem trenerów. to była parodia.... i każdy z trenerów spotkał sie szybko z masą krytyki i to dosyć szerokiego hejtu.... czasem nie jest nawet istotme czy na to zasłużyli czy nie... wylano zbyt dużo żalu aby oceniać tę historię POZYTYWNIE.... nie było prania brudów po cichu po prostu a ruchy były niekonsekwentne i nieprofesjonalne.... owszem zapewne z obu stron bo nie wybielam coachów....

 

IMO będzie przez to o spokój i dobre wybory trudniej... mając dobre trenerskie nazwisko raczej nazwę Lakers minąłbym łukiem.... to logiczne zachowanie więc nieistotne jest to ze nie jestem HC w ogóle.... trafne domniemanie bardzo prawdopodobne

 

#4 FA

niestety tu skazani jesteśmy na ocenę FAKTÓW niz analizę rozmów które poprzez agentów są ukryte a celowe przecieki do prasy że ktoś z kims rozmawia są raczej przejawem lewaru klubu dla którego chce się grać niż przejawem doskonałem pracy klubu który został na short liście... w świecie NBA w lipcu nie ma nagród za drugie miejsce w pościgu za FA....

 

ocena nabytków LA bardzo słaba po prostu.... a nakłada się to idealnie na niedopasowanie składu....

dodatkowo zgodzimy się że kontrakt KB też nie pomagał.....

 

styl porażek w listopadzie akurat w NBA może mieć korelację z wydawaniem 50 baniek w lato..... już teraz sytuacja się na razie pogarsza i moze sie to skończyć rozbitym bankiem na drugoplanowe cele FA.

więc powie mi sporo jak sytuacja się pogorszy..... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza piątka to praktycznie sami dobrzy passerzy, w większości potrafiący kreować sobie jak i innym 1 na 1 bądź na pick and rollu. 

 

 

chciejstwo konta rzeczywistość. 

 

Russell słabo kreuje partnerów, Clarkson tez dlatego dobrze mu robi przesuniecie na SG. Hibbert jest drewniany w ataku, wszystko można o nim powiedzieć ale nie to ze ma dobry pass. Bryant umie ale nie chce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers w przyszłym sezonie niezależnie od tego, jaki bilans będą mieć, to nie skuszą Duranta, ani Jamesa. Nazwiska w ich zasięgu to Jefferson, DeRozan, Whiteside, Horford. Są w stanie podpisać dwóch z nich + zostają Russell, Randle, Clarkson. 

już chyba przerabialiśmy to latem ? moim zdaniem było możliwe, że Durant mógłby po dobrym sezonie lakers skusić się na grę z Russelem/Clarksonem/Randle i do tego Horford i Whiteside, ale jak skończą tam gdzie na razie się zanosi, że skończą to nie ma w ogóle o czym dyskutować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już chyba przerabialiśmy to latem ? moim zdaniem było możliwe, że Durant mógłby po dobrym sezonie lakers skusić się na grę z Russelem/Clarksonem/Randle i do tego Horford i Whiteside, ale jak skończą tam gdzie na razie się zanosi, że skończą to nie ma w ogóle o czym dyskutować.

 

Whiteside to jest tylko trochę mniej prawdopodobne niż James. Biorąc pod uwagę, że w Miami jest najlepszy GM w NBA, ogromny rynek i wcale prestiżem miasto wiele nie ustępuję LA to Whiteside musiałby być ultra debilem (większym niż DAJ) aby się do LA przenosić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

January (przedstawiciel fanbase)

 

#1

1.1 Z tego co pamiętam w przyszłym sezonie LAL wydawać mają +- 30mln  na trzon DAR, Clarkson, Randle, Lou, A.Brown, Nance, N.Young. 

Samo : JC-DAR-x(Young?)-Randle(Nance)-X to za te pieniądze dobry zestaw pod przyszłość. 

23 miliony za wyżej wymieniony zestaw, ale bez Clarksona, który będzie wolnym agentem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ignazz jeżeli rzeczywiście chciałbyś podyskutować to odpowiem na twoje pytania:

 

ad1)

a) - podoba mi się trzon jaki ma obecnie ta drużyna, są tu trzy pewne punkty na lata do S5 Russell/Clarkson/Randle, materiał na ciekawych rolsów na ławce Nance, Black czy Brown

B) - nie widzę problemu z pozyskiwaniem wolnych agentów w kontekście działań ostatnich lat, ale widzę już duży problem w kontekście tego co Lakers odstawiają w tym sezonie. Jak dla mnie lepsze byłoby skończenie w okolicach 9-10 miejsca na zachodzie i strata wyboru w drafcie niż skończenie na dnie i zachowanie tego wyboru. Jest kasa na dwa maxy, nie trzeba byłoby czekać z zaproponowaniem komuś kontraktu w oczekiwaniu, że ten, który jest na twojej liście się zgodzi, tego lata lakers mogą spokojnie atakować do dwóch topowych FA, ale co z tego jeżeli skończą na dnie to żaden nie będzie pewnie zainteresowany.

c) Trener to dla mnie największe rozczarowanie tego sezonu. Zawsze uważałem, że rolę trenerów się przecenia, nie na poziomie PO, ale na poziomie słabych/przeciętnych drużyn wydawało mi się, że ktoś kto jakieś pojęcia o koszykówce ma, nie będzie hamował zespołu, a okazało się, że może nie tylko hamować, ale ciągnąć w dół. Mój błąd.

 

ad2.

a) moim zdaniem potencjał na kręcenie się blisko 50% wygranych jest

B) nie jestem w stanie w tej chwili odpowiedzieć na to pytanie - patrz trener

 

ad3. 

a) - to samo co wyżej, nie wiem - patrz trener

B) liczyłem, że ze względu na to, że zachód nie ma już 9-10 drużyn, które powinno spokojnie ok 50W się zakręcić to Lakers przy dobrych wiatrach mogą o ostatnie miejsce powalczyć. Na dzień dzisiejszy na zachodzie jest tylko 5 drużyn z dodatnim bilansem, na pewno to się zmieni, ale póki co konferencja nie jest wcale zbyt silna (albo jak LBS woli bardziej wyrównana :smile: ) za to Lakers wypadają duużo słabiej niż powinni.

 

Podsumowując ignazz tak jak widać ja obwiniam za obecny stan rzeczy Scott'a. Jak ktoś chce może się z tym nie zgadzać, ale śledząc tą ligę te ponad 20-parę lat, po obejrzeniu wszystkich meczów lakers w tym sezonie, dość dokładnym śledzeniu informacji pojawiających się, po prostu nie jestem w stanie wyciągnąć innych wniosków chociaż bym chciał, naprawdę bo byłoby wtedy łatwiej zaakceptować obecną sytuację gdyby jej przyczyną było coś na co nie ma się wpływu.

 

 

ad1

 

mam odmienne zdanie - to bardzo ryzykowny core - oczywiście na dorobku ale potrzebujący dobrej ręki... na razie tej ręki nie ma ani na boisku ani na ławce trenerskiej... patrząc z boku na razie Lakers zrobili wszystko co najgorsze aby się rozwijali... srodowisko na razie not user friendly..

 

ad.2 ja widzę... Lakers poprzez ostatnie dosyć wątpliwe ruchy zepsuli sobie markę DESTYNACJI dla GWIAZD którą budowano przez dekady... samo patrzenie na gracza pokroju Duranta i nierealnosci jego pozyskania wiele mówia o tym co zrobił GM. JEGO WINA... rozwalił system działajacy od lat 70tych BRAVO!!!!!

pamietam wyścigi gdzie każdy fan myslał tak... kurde kolejna gwiazda do wyjęcia...ee pewnie pójdzie do LA i pozamiatane...dziś: Durant - nie mamy o czym marzyć.....znak czasów.... uwierzcie fani LA. to LA zrobiło sobie taką łatkę... nikt inny...

ruchów złych było wiecej niż Howard....nawet danie w nieodpowiednim momencie absolutu KB takze było błędem...Odom Nash .. mnie zadziwiły nawet komentarze LMA co do prezentacji LA

 

ad3

 

Trener robi co może a nie że rozwala klub od środka..... przy KB dawno by wyleciał jakby było tak jak piszecie..... coś jest nie halo obok ławki trenerskiej....on najwyżej jest wiśienką na torcie .... ferment idzie od jajek z których tort zrobiono a nie od starej wysuszonej wisieńce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Whiteside to jest tylko trochę mniej prawdopodobne niż James. Biorąc pod uwagę, że w Miami jest najlepszy GM w NBA, ogromny rynek i wcale prestiżem miasto wiele nie ustępuję LA to Whiteside musiałby być ultra debilem (większym niż DAJ) aby się do LA przenosić. 

Zaraz ignazz Cię skontruje :nevreness:

Whiteside nie jest intelektualistą i może być z nim różnie, nie wiem co może odwalać poza boiskiem i nie jestem pewny, czy Heat będą go chcieli. Poza tym na przyszły sezon kontrakty mają tylko Winslow, Dragić i będący o powtórkę kontuzji sprzed roku od zakończenia kariery Bosh. To, że Hassan zostanie w Heat oceniam na jakieś 70%. Myślę, że Lakers tak czy inaczej zaproponują mu maksa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Whiteside to jest tylko trochę mniej prawdopodobne niż James. Biorąc pod uwagę, że w Miami jest najlepszy GM w NBA, ogromny rynek i wcale prestiżem miasto wiele nie ustępuję LA to Whiteside musiałby być ultra debilem (większym niż DAJ) aby się do LA przenosić. 

 

 

Chyba coś Ci się pomyliło z tym rynkiem, teraz bez LBJa to jest co najwyżej ryneczek, choć i z nim nie było jakoś świetnie w tym względzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.