Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2015/2016


matek

Rekomendowane odpowiedzi

serio jeszcze kogos rusza to co dzieje sie w jezioranach?

jakby mnie nie ruszało to nie oglądałbym live każdego z meczów jakie do tej pory rozegrali (za wyjątkiem chyba @miami) wyglądając później przez to jak zombie w robocie.

 

Pod względem osobowym to jeden z najfajniejszych do kibicowania (nie mylić z jeden z najlepszych) rosterów Lakers jakie przyszło mi oglądać przez te 20 lat kibicowania tej drużynie. Dlatego właśnie do furii doprowadza mnie oglądania tego co z tym zespołem wyrabia Scott zwłaszcza w sytuacji gdy na zachodzie, na którym spodziewałem się, że będzie niższy niż w ostatnich latach poziom tworząc jakąś szansę na zawalczenie przez Lakers o jedno z ostatnich miejsc w PO poziom jest jeszcze niższy i wiele zespołów dołuje, lub gra przeciętnie. Pomimo tego Lakers i tak siedzą na przedostatnim miejscu konferencji w mojej opinii głównie za sprawą trenera, a w dużo mniejszym stopniu ze względu na brak talentu czy doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Van

 

Zachód nie jest słabszy tylko bardziej wyrównany, parę ekip ma swoje problemy, ale generalnie wschód nie został wzmocniony przez wymiany, a wręcz przeciwnie. Zresztą dziwny wniosek skoro Lakers jeszcze nie wygrali z nikim z zachodu, a grali z Denver, Kings, Sotą i Mavs.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja o wschodzie nawet nie wspomniałem, stwierdziłem tylko, że na ta chwilę zachód wygląda jeszcze słabiej niż się spodziewałem, można to nawet nazywać wyrównaniem poziomu, whatever.

 

Nie wiem też co też w tym wniosku dziwnego w związku z tym, że lakers przegrali z drużynami, o których napisałeś. Wspomniałem przecież, że pomimo obniżenia poziomu zachodu lakers i tak są na przedostatnim miejscu, po prostu trudno mi zaakceptować to co jest przyczyną tego, że są gdzie są, zamiast wykorzystywać to, że rywale nie błyszczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja o wschodzie nawet nie wspomniałem, stwierdziłem tylko, że na ta chwilę zachód wygląda jeszcze słabiej niż się spodziewałem, można to nawet nazywać wyrównaniem poziomu, whatever.

 

Nie wiem też co też w tym wniosku dziwnego w związku z tym, że lakers przegrali z drużynami, o których napisałeś. Wspomniałem przecież, że pomimo obniżenia poziomu zachodu lakers i tak są na przedostatnim miejscu, po prostu trudno mi zaakceptować to co jest przyczyną tego, że są gdzie są, zamiast wykorzystywać to, że rywale nie błyszczą.

Ale co znaczy nie błyszczą? Sota, Nuggets, Mavs, PTB nawet Kings prezentują się solidnie, na pewno w większości lepiej niż można było się spodziewać przed sezonem. Suns i Jazz to już wyższa półka, a Rox, OKC czy Grizz mają co prawda problemy, ale nikt chyba nie myśli, że tak będzie ciągle. Jedynie NOP grają mega lipe, ale bez Evansa i Davis tracą ponad połowę swoich walorów. Dlatego wyrównanie poziomu nie oznacza wcale, że zachód jest słabszy tylko powoduje spłaszczenie tabeli, które może powodować wyciąganie takich błędnych wniosków. Przynajmniej ja to tak odbieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Van

 

Zachód nie jest słabszy tylko bardziej wyrównany, parę ekip ma swoje problemy, ale generalnie wschód nie został wzmocniony przez wymiany, a wręcz przeciwnie. Zresztą dziwny wniosek skoro Lakers jeszcze nie wygrali z nikim z zachodu, a grali z Denver, Kings, Sotą i Mavs.

Wschód po raz pierwszy od 2009 ma lepszy bilans, więc nie wiem jak to możliwe, skoro zachód się osłabił, a wschód wzmocnił :rolleyes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram się jak mogę, ale strawić Lou nie potrafię. Awersja do niego (którą miałem jeszcze przed jego przybyciem do LA) miast maleć to rośnie.

ja do niego jakoś specjalnych pretensji nie mam, jak dla mnie jest po prostu źle używany, nadużywany przez Byrona. Z Raptors mieliśmy właściwie powtórkę meczu z Suns gdzie rezerwowi nie dawali sobie rady ewidentnie w pierwszej połowie więc jakie adjustments robi Scott w drugiej ? wypuszcza ten sam zestaw osobowy, który sobie kompletnie nie radził w pierwszej części meczu...

 

Williams nie powinien grywać jako główny playmaker, a na pewno nie tyle co gra, Scott powinien rotować go z Clarksonem/Russelem trochę w stylu w jakim kiedyś mieliśmy rotację wysokimi Bynumem/Gasolem/Odomem (jak wszyscy byli zdrowi), gdzie Bynum grał pierwsze 6min potem na jego miejsce wchodził Lamar, po czym na początku drugiej kwarty siadał Pau i wchodził Bynum.  Nie wiem przede wszystkim reagować na to co się dzieje na parkiecie, dopasowywać trochę rotację do bieżącej sytuacji, dyspozycji swojej i rywali

Edytowane przez Van
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra daję sobie spokój już z pisaniem na temat głupoty Scotta bo szkoda nerwów. Jak już zrobił coś pozytywnego czyli to co pisałem o zmianach w rotacjach na obwodzie to musiał dojebać mocniej pod koszem. Oprócz Bassa na centrze wystawił MWP na PF i w efekcie 5 razy z rzędu Blazers punktują łatwo z pomalowanego w tym w ostatniej sekundzie pierwszej kwarty... gość jest po prostu niereformowalny

 

EDIT o teraz zamiast MWP mamy Kobe na PF.......

Edytowane przez Van
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam zielonego pojecia o co wam chodzi.

1/6 sezonu za nami a tylko philadelphia, ktora nie wygrala jeszcze meczu (!?)

ma mniej porazek.

zanim druzyny sie ogarna i zaczna tankowac, my bedziemy juz mieli bilans, ktory zapewni nam top3 draftu a przeciez tylko o to chodzi w tym sezonie.

 

kobe sie zegna? zegna.

mlodzi graja? graja.

 

w zasadzie, to top3 wyglada w tej chwili calkiem realnie. pecs powinni zaskoczyc, tak samo bucks czy kings.

pozostaje phila i brooklyn. bedzie dobrze!

 

btw. porzingis...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

chyba nie bardzo. 0,95 to po prostu niezły wynik, ale z 30% graczy jest lepsza w izolacjach od Randle'a. natomiast na postup (czyli też odmiana iso) jest słabiutki - nawet Kobe w obecnej formie wypada lepiej.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.