Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2015/2016


matek

Rekomendowane odpowiedzi

naprawde trudno chyba o gorszy pokaz po jednej i drugiej strony parkietu niż to. W ofensywie same trojki przeplatane izolacjami, zero zagrywek, jakiegoś grania na post, w obronie masakra wysoki i atletyczni rywale a lakers wystawiają niski i nie atletyczny zestaw (jak dobrze policzylem 5-6zbiorek w ataki sacto jak byl bass/kelly na parkiecie).

 

dobrze ze mam jeszcze jakiś alkohol bo na trzeźwo nie zdzierżę tego syfu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy oni już od samego początku tankują? Bo jak inaczej można nazwać to coś gdzie Bryantowi włączył się Prime-Star Mode na co jak widać ma aprobatę ławki trenerskiej... Do tego te do każdego cala dopracowane zagrywki w ataku i .... obrona do upadłego... 2 pick sie pięknie .... ogrywa. Może tu chodzi o ogranie Kelleyego... Na pewno!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nah

 

jeśli już zachowamy pick, to ja bym nim handlował.

 

Z ciekawości, gdzie byś uderzył w wymianie? Noel lub Okafor? Jakiś inny kierunek?

 

Pod Scottem to jest jakaś tragedia. Liczyłem na coś więcej, a my poza ,,ogrywaniem" trójki młodych nie mamy kompletnie nic na pocieszenie. Gramy mega kupę w ataku, a słowo obrona u nas nie istnieje. Może w LAL powinni zastanowić się nad Thibsem (nie wierzę że to mówię, ale ktoś obronę musi ogarnąć, a w ataku chłopaki poniżej tego ,,poziomu" nawet pod TT nie zejdą).

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy oni już od samego początku tankują? Bo jak inaczej można nazwać to coś gdzie Bryantowi włączył się Prime-Star Mode na co jak widać ma aprobatę ławki trenerskiej... Do tego te do każdego cala dopracowane zagrywki w ataku i .... obrona do upadłego... 2 pick sie pięknie .... ogrywa. Może tu chodzi o ogranie Kelleyego... Na pewno!!

na razie przegrali po wyrównanym meczu z drużyną o podobnym potencjale (już abstrahując od przewagi i stylu porażki z Wolves) oraz z zespołem o znacznie większym potencjale, pomimo ewidentnych błędów jakie popełnia Scott, to już sam fakt przegrania tych spotkań jak dla mnie zbytnio dziwić nie może.

 

Lakers mają chyba najmniej atletyczny obwód w lidze, kilku przeciętnie broniących podkoszowych i Hibberta. jestem ciekaw co można byłoby z tego zbudować w defensywie.

 

zaś co do pomysłów handlowania pickiem, którego Wam nie życzę, to pierwsze pytanie brzmiałoby, co byście mieli za niego dostać, ale przede wszystkim dla mnie sytuacja Lakers w kontekście nowego CBA sprowadza się do tego, że bardzo ciężko w dalszym ciągu pomimo posiadania grubej kasy za rok byłoby się Wam wzmocnić kimś robiącym różnicę na Zachodzie. ale to już temat na inną rozmowę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy mi tu nie odpierdalajcie...

 

Chce dostać w tym roku wasz #4 bo nudzi mi się oglądanie McConnella, Hollisa, Jakkara i Canaana jako starterów, naprawdę....

 

Swoją drogą po preseason i 2 meczach tego sezonu powiem Wam, że nie wiem , gdzie Jendras widział pole do wspólnej gry duetu Randle-Okafor...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbliższy draft jest uważany za dosyć słaby w tym momencie, ale historia z ubiegłego roku uczy, żeby nie przesądzać. poza tym, w ścisłym topie zawsze można wziąć poważnego prospekta, a Simmons (choć go zupełnie nie kupuję) i Labissierre chyba takimi są już w tym momencie.

 

co do Okafora i Randle'a, to wydaje mi się, że można wyobrazić sobie jednego i drugiego jako bardzo solidnych defensorów przy rozsądnym trenerze, ale w tym momencie ani jeden, ani drugi kimś takim nie jest. pytanie brzmi, o ilu zawodnikach można coś podobnego napisać, bo myślę, że o sporej liczbie, ale samo założenie błędne nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.