Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2015/2016


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Byron wgl nie ma rozeznania w skladzie, przeciez jak on rotowal to jest dramat, sam nie wiedzial co ma byc grane, Clarkson na pickach robil rozpierdol nie wiem czemu to nie bylo katowane, ogolnie za ten mecz nie ma co miec do kogokolwiek pretensji bo po prostu rotacja byla tak zjebana ze na boisku byl jeden wielki chaos

 

wgl przez caly mecz nie widzialem ani jednego seta offensywnego zagranego, wygladalo to jakby grali free flowing offence caly mecz, cos tu nie tak panie scott

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę emocje przez Was przemawiają, Lakers mieli w tym meczu bardzo wysoki ORTG, dobre PPP. Atak funkcjonował do momentu, aż parada osobistych w drugiej połowie nie wybiła zespołu z rytmu, second unit z Russellem zamiast Clarksona również wyglądała dużo gorzej.

 

Zawiniła przede wszystkim obrona i brak reakcji, kiedy Wilki zaczęły objeżdżać piątkę z Bassem i Kellym pod koszem. Dlaczego nie gra Black?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak spękał... bo się na niego nie rzucił? Ja rozumiem, że z Ciebie taki zwierzak, że od razu kosa w ruch i pod płuco.. albo przynajmniej z bani w nos. Kevin to jeden z najlepszych trash talkerów w NBA, jednorazowy charakter, a Randle, ani nie odsunął się, nie zesrał się nie wmurowało go tylko odpowiedział (co to nie wiem, bo się z nim wczoraj nie widziałem), ale też nie dał się podpuścić i wejść z Garnettem w konflikt. Odbił tylko piłkę o tyłek KG przy "inboudzie" that's all.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mark Medina ‏@MarkG_Medina  54m54 minutes ago

Byron said he had D'Angelo play at SG to ease his workload. But D'Angelo's natural position is at PG

 

Mark Medina ‏@MarkG_Medina  51m51 minutes ago

D'Angelo conceded obvious that he feels more comfortable at PG. but he said he embraced playing SG

 

Mark Medina ‏@MarkG_Medina  44m44 minutes ago

Clarkson said both Byron and Kobe brought up the idea about putting D'Angelo back at PG

 

 

ŁOOOO, wreszcie Scott skumał, że na PG będzie grał wydraftowany z #2 point guard. Jak on na to wpadł??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.