Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2015/2016


matek

Rekomendowane odpowiedzi

@Marzec: tak, wiemy że Lakers nie będą mocną drużyną ale dlaczego odmawiasz nam prawa do jarania się?  Wypierdolimy sobie kolejne 96 stron jeśli będzie nam się podobać. Śmieszą mnie ludzie którzy tu od czasu do czasu wbijają i mówią "omg co wy sie jaracie przeciez lakers to gowno w tym sezonie bedzie i wgl". Zajmijcie się swoimi drużynami.

 

Na twitterze Trudell napisał:

Results of Clarkson’s MRI came back as “normal.” LAL are listing him with a "sore right shoulder,” that "he will be treated conservatively.".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak bedzie zdrowy caly sezon i wszyscy beda zdrowi to niby co?

 

 

 To beda lepsi niz w poprzednim?

 

rozumiem ze sie mozna jarac, kazda minuta nawet pre, kochac druzyne, kibicowac , wypierdolic 96 stron tematu jak jeszcze nic nawet nie ruszylo itd, ale przeciez trzeba miec tez jakies takie normalne spojrzenie, szczegolnie jak sie tyle lat w tym gownie siedzi , no nie?

 

 

 A co jest normalnym spojrzeniem? Czy tutaj ktos ustawia LAL w roli pretendenta do tytulu? Co najwyzej pojedyncze osoby przewiduja walke o p-o. Wiekszosc nawet tego sie nie spodziewa. Oczekiwania po zawodnikach? A co mamy usiasc i plakac. Spuścic juz wode w kiblu bo nie ma LBJ i Aldridge`a? 

 

lakers przeciez dalej nie maja z kim wygrywac na tym zachodzie, jest 4-5 druzyn z ktorymi mogą rywalizowac od reszty ktora zaraz złapie forme beda raczej regularne lania. szybko pewnie pojawi sie 6-8 lose in row. druzyna ta nie bedzie pieknie i skutecznie bronic, bo nie ma kim, nie ma jak, nie ma tez za bardzo kto pociagnac jej w ataku jak beda problemy a przeciez będa nie raz. liczenie na bryanta na tym etapie jego kariery jest dosc dziwne, a to przeciez jedyny prawdziwy scorer jakiego tam macie, jeszcze dziwniejsze wydaje się byc to co tam kiedys napisales ze pewnie beda nim czesto grac na sf. historia mówi ze to sie nie sprawdzi i szybko z tego zrezygnuja, klasycznego sfa do grania po 30 minut , poswiecania sie w obronie w druzynie nie ma.

 

 

 No i? Ze  beda problemy z obrona pisza wszyscy fani Lakers - odkrycia nie dokonales. KB na SF to kwestia miejsca na parkiecie dla mlodych, a nie dobrego/zlego pomyslu. Jest to jakis pomysl na zagospodarowanie Bryanta. Na SG lepiej nie bedzie, a musialoby sie to odbyc kosztem Clarksona lub Russella. Wiadomo, ze na lawce go nie posadza.

 

jarasz sie makaron mocno tym randel, spoko fajny koles tez mi sie podoba życze mu jak najlepiej, ale jest po roku przerwy, nie zagra sezonu jak griffin kiedys bo to nie ten kaliber. co gorsza dla niego na przeciwko siebie co wieczor ma do powstrzymywania same potwory a jest ich pelno w tej konfie. 

 

 

   A jakby nie byl po roku przerwy to cos by zmienilo? Kurde, przeciez nikt nie oczekuje, ze bedzie w swoim debiutanckim sezonie gral jak stary wyga i to na poziomie all-star. Fani LAL jaraja sie, bo wielu juz dawno go skreslilo uznajac za bust, a gosc wyglada ciekawie. Griffinem moze nie bedzie, ale ma szanse na solidnego S5 w tej lidze. 

 

ławka jest bardzo słaba, dalej jedna ze słabszych w lidze, niby troszke zmian kadrowych jest, mimo to ogorkowy przegrany, mocno przegrany, mieli byc hmmm no k**** wszyscy a tu kupa a bez superstara się nie da.

 

 

  Mocno przegrany bo...? Tak, nie ma all-stara. Tak poza LaMarcusem nie bylo za bardzo takowego na rynku. Monroe fajny mis, ale nie w roli bazowego do obudowy. LBJ, Wade itp byli nie do wyjecia (inna sprawa na ile niektorzy z nich byliby potrzebni). Przeplacanie zbednych rolesow bylo bez sensu. Sciagneli goscia na wielka dziure pod koszem. Solidnego grajka. Salary na pozwalalo na niewiele wiecej. Przegrany? Tak. Mocno przegrany? Napewno nie.

 

ciezki sezon kolejny, pewnie nie wiele wiecej winow niz ostatnio +10 to maks.

 

 

  Czyli mniej wiecej tyle, ile zaklada wiekszosc - tak do 15 maks. Pesymisci wieszcza maks +5.

 

  Bez sensu walisz w ton mentorski przywalajac sie z dupy do dywagacji kibicow danej druzyny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do niczego sie nie przywalilem, napisalem tylko troszke co mysle o pewnych sprawach.

 

goracy temat jak co roku i warto go czasem troche pociagnac w inna strone, zawsze inaczej zabrzmi "bedzie c***owo" z moich ust niz z twoich czy vana , bo tak generalnie to zobacz, rozpisales sie, nazadawales pytan a w sumie to sie ze wszystkim zgadzasz ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marzec: tak, wiemy że Lakers nie będą mocną drużyną ale dlaczego odmawiasz nam prawa do jarania się?  Wypierdolimy sobie kolejne 96 stron jeśli będzie nam się podobać. Śmieszą mnie ludzie którzy tu od czasu do czasu wbijają i mówią "omg co wy sie jaracie przeciez lakers to gowno w tym sezonie bedzie i wgl". Zajmijcie się swoimi drużynami.

 

Na twitterze Trudell napisał:

Results of Clarkson’s MRI came back as “normal.” LAL are listing him with a "sore right shoulder,” that "he will be treated conservatively.".

 

Ja Ci się nie podoba idea forum koszykarskiego to możesz założyć sobie własne forum tylko o Lakers i tam razem z innymi możecie się jarać do woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak bedzie zdrowy caly sezon i wszyscy beda zdrowi to niby co?

 

To zespół rozegra lepszy sezon i zanotuje wyraźny progres, którego bardzo potrzebuje zarówno ze sportowego jak i medialnego punktu widzenia.

 

Poważniejsza kontuzja oznacza wpadnięcie w dołek od samego początku, a w konsekwencji kolejny sezon poniżej 30 zwycięstw, panika ze strony kibiców i dalsze rzygi znawców z ESPN. A stąd już ostatnia prosta do Jeannie wypieerdalającej braciszka wraz z Kupchakiem i młodym Westem, co utoruje drogę dziadziowi Philowi oraz jego świcie z Vujacicem i Fisherem na czele. Czego bardzo, ale to bardzo bym nie chciał.

 

spoko fajny koles tez mi sie podoba życze mu jak najlepiej, ale jest po roku przerwy, nie zagra sezonu jak griffin kiedys bo to nie ten kaliber

.

raz że dwaj inni gracze, dwa że Griffin był po dwóch latach na uniwerku. dziwne kryterium sobie wybrałeś. zresztą, ja nigdzie nie twierdziłem, że Randle osiągnie taki poziom.

 

 

Ja Ci się nie podoba idea forum koszykarskiego to możesz założyć sobie własne forum tylko o Lakers i tam razem z innymi możecie się jarać do woli.

 

Idea forum pozwala mu się jarać gdziekolwiek chce, tutaj też.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jendras

 

Tak samo jak innym wręcz odwrotnie, myślałem, że to oczywiste.

 

I każdy sobie może swobodnie to skrytykować.

 

Możemy tak w kółko.

btw. coachowi Nickowi podoba się nasza młodzież:

 

http://bballbreakdown.com/2015/10/23/the-lakers-future-is-so-bright-they-wont-even-need-future-lakers/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

raz że dwaj inni gracze, dwa że Griffin był po dwóch latach na uniwerku. 

 

 

o wiele wazniejsza jest tu ta roczna przerwa, niz to kto ile gral na uniwerku. nawet o tym nie pomyslalem, pewnie nie jednemu randle kojarzyc sie bedzie z blakiem wlasnie przez ten stracony rok w mniej więcej tym samym wieku.

 

a czy inni gracze no kazdy jest inny, ale porownywac mozna, pozycja ta sama, zadania pewnie podobne w rookie, podobna przerwa, głod gry, podobne miasto ;] zobaczymy, a i widze nawet ze identycznie na tym uniwerku grali w swoich 1 sezonach, takze nie pierdul ;]

 

 

 

nigdzie nie twierdziłem, że Randle osiągnie taki poziom.

 

jeszcze by tego brakowalo ;]

Edytowane przez marzec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu mamy się nie jarać marzec ? mamy trzech młodych graczy, którzy są nie tylko utalentowani, ale póki co wszystko wskazuje na to, że chcą pracować na rozwojem swojego talentu. W zasadzie niewiele brakowało żebyśmy takiego Russela w ogóle nie mieli jakby w losowaniu nie dopisało szczęście, Clarkson to kupiony pick w drugiej rundzie, który skończył w pierwszej piątce debiutantów, a Randle po kontuzji póki co prezentuje się tak dobrze, że trudno byłoby wymagać więcej, czyli moblibyśmy równie dobrze mieć sporo mniej powodów do jarania się :)

 

Tak w ogóle czy jedyne czym mogą się jarać kibice lakers to posiadanie contendera ? jasne, że ostatecznie chodzi o to by zdobywać tytuły, ale niestety cały czas się nie da i muszą przyjść lata przebudowy i fajnie kiedy można na nią patrzeć z optymizmem mając taką trójkę jak Russell/Clarkson/Randle.

 

nie wiem czego chcesz od ławki lakers, jeśli się nie mylę to mamy na niej w tej chwili najlepszego rezerwowego ostatniego sezonu, do tego Bassa, który nawet jako starter może być uznawany za solidnego rolsa, nawet ten Young zdrowy jako rezerwowy to gość, który co mecz kilkanaście punktów jest w stanie dać do tego jeden z najlepszych playmakerów w Europie ostatnich lat, który przypilnuje żeby się o piłkę nie pogryźli ;)

 

Na temat zachodu piszesz tak (w sumie jak wiele osó B) jakbyśmy tam dalej mieli taką sytuację jak przez ostanie lata gdzie było po 9 (a czasami i więcej) zespołów do wygrania +50 meczów i pewniaków do walki o PO. Teraz masz takich zespołów 6, w porywach do 7 jak zaliczyć tu Pelicans. Ja gdybym kibicował nie Lakers, ale Wolves czy Kings to też z umiarkowanym, ale jednak optymizmem patrzyłbym na najbliższy sezon w kontekście walki o ostatnie miejsca dające PO bo praktycznie wszystkie te zespoły mają zbliżony potencjał i w zależności od szybkości rozwoju młodzieży, zgrania i przede wszystkim zdrowia będzie zależało kto, na którym miejscu skończy.

Edytowane przez Van
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie musimy, bo ja się z tym zgadzam. Odnosiłem się tylko do tego, że kogoś śmieszy krytyka w temacie o Lakers - bez jaj.

 

Nie może mnie śmieszyć to, że niektórym strasznie przeszkadza fakt że ktoś ma się czelność jarać drużyną która nie jest contenderem? Przecież to jest mega zabawne. 

A nigdzie nie napisałem, że nie podoba mi się idea forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzec to stan umysłu :tongue: Nie kibicuje nikomu i może przez to nie do końca rozumie postawy kibiców wszelakich ;) Nie twierdzę, że to źle, ot obserwacja na podstawie nie tylko tego forum.

Lakers akurat IMO mają się czym jarać. Wiadomo, że przy słabym zespole patrzy się na młodzież i potencjał, Lakers to mają i wcale mnie nie dziwi, że sobie smarują o swojej ekipie. Przesadnie zuchwałych wpisów jakoś nie zauważyłem, pojedyncze przypadki pomijam bo zdarzają się wszędzie a im większy fanbase tym ich oczywiście więcej, jako kibic Barcelony wiem coś o tym.

Wolę temat o Lakers na pińcet stron niż o przykładowym Milwaukee na zero.
 

Edytowane przez Mentor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kibicuje nikomu i może przez to nie do końca rozumie postawy kibiców wszelakich ;) 

 

 

jakbym nie kibicowal nikomu to bym nie sledzil tej ligi ponad 20 lat ;]

pewno ze kibicuje, ale fakt ze obecnie, bardziej zawodnikom niz druzyna, w pilce jest zreszta to samo jak wiesz.

 

i oczywiscie ze rozumiem kazda postawe kibicow wszelakich, jakby kazdy umial czytac ze zrozumieniem wlasnie to by widzial ze 2 zdanie w poscie od ktorego sie zaczeła dyskusja zaczyna się od słów 'rozumiem że sie można jarac' , wiec rozumiem raczej   :smile:

Edytowane przez marzec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze rozumiem kazda postawe kibicow wszelakich, jakby kazdy umial czytac ze zrozumieniem wlasnie to by widzial ze 2 zdanie w poscie od ktorego sie zaczeła dyskusja zaczyna się od słów 'rozumiem że sie można jarac' , wiec rozumiem raczej   :smile:

ponieważ czytanie ze zrozumieniem  nie najgorzej mi wychodzi to zauważyłem jak dalej w tym samym zdaniu napisałeś kluczowe dla całej tej wypowiedzi słowo 'ale' :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.