Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2015/2016


matek

Rekomendowane odpowiedzi

predzej zagram w totka niz obstawie ilosc minut poszczegolnych graczy na ten sezon.

istnieje duze prawdopodobienstwo, ze 3 z 5 gosci s5 nie utrzyma miejsca w s5 do konca sezonu. ba, do konca listopada.

russell moze sie nie sprawdzic, wygraja kilka spotkan i na gle okze sie, ze nie ma czau na ogrywanie mlodziezy tylko wygrywanie spotkan i wtedy minuty huertasa moga mocna wzrosnac.

 

nie wiemy co ze zdrowiem kobasa, znow mu sie cos stalo w preseason i nie zdziwie  sie jak przed koncem roku zlapie kolejny uraz, ktory wykluczy go do konca sezonu. wtedy wejdziemy w tank mode i kolejne cuda z minutami...

 

mamy w ogole ugruntowane s5 na te chwile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątka będzie taka (o ile wszyscy będą zdrowi):

Clarkson

Russell

Kobe

Randle

Hibbert

 

Myślałem czy Russella nie dać na ławkę ale nie bardzo widzę kogo by dać w jego miejsce w S5. Huertas lepiej jak będzie grał ze zmiennikami, żeby chociaż trochę organizować atak i rozdzielać piłki między Younga, Lou i resztę wesołej kompanii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tylko nadzieję, że Scott zobaczył, że ustawienie Bass na środku i Kelly na PF kompletnie nie funkcjonuje dostajemy na zbiórkach, obrona wiadomo. Jak Huertas ma Williamsa i Younga na obwodzie to rozciągający obronę PF nie jest już potrzebny.

 

myślę, że pierwszą opcją z ławki na środku będzie na szczęście Black, ale wielkiej różnicy to imo nie zrobi. dobrze, że ławka jest przynajmniej mocna w ataku

 

jak sie do tego doda jeszcze training campy Scotta to nie wygląda to ciekawie

 

no brzmi to jak zabójcze połączenie

 

jeżeli Clarkson wypadnie na dłużej to uhhh...

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że pierwszą opcją z ławki na środku będzie na szczęście Black, ale wielkiej różnicy to imo nie zrobi. dobrze, że ławka jest przynajmniej mocna w ataku

dlatego najlepsza opcja to Black+Bass na ławce pod koszem, dzięki temu przynajmniej zbiórki powinny być jako tako pod kontrolą skoro o obronie obręczy jak będzie siadał Hibbert i tak możemy zapomnieć.

 

Kelly na PF jak na środku będzie Hibbert, albo ewentualnie jak obok będzie biegał MWP (jak zostanie w składzie) żeby coś tej defensywy było bo jak w regular będziemy oglądali ten front Young/Kelly/Bass to naprawdę pomyślę, że Scott jest jakimś sabotażystą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Randle najlepiej to w sumie dobrze na przyszłość wróży. Fajnie, że Scott tak w niego wierzy.

tutaj wiara Scotta ma niewielkie w sumie znaczenie,w przypadku Russella można o tym mówić bo na razie niewiele pokazał poza potencjałem. Julius póki co zdecydowanie wygrał rywalizację na PF z Bassem, ba można by nawet dyskutować czy minut jako rezerwowy pf jego kosztem nie powinien zgarnąć Kelly jeśli utrzyma formę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli Clarkson wypadnie na dłużej to uhhh...

 

 

a jak bedzie zdrowy caly sezon i wszyscy beda zdrowi to niby co?

 

rozumiem ze sie mozna jarac, kazda minuta nawet pre, kochac druzyne, kibicowac , wypierdolic 96 stron tematu jak jeszcze nic nawet nie ruszylo itd, ale przeciez trzeba miec tez jakies takie normalne spojrzenie, szczegolnie jak sie tyle lat w tym gownie siedzi , no nie?

 

lakers przeciez dalej nie maja z kim wygrywac na tym zachodzie, jest 4-5 druzyn z ktorymi mogą rywalizowac od reszty ktora zaraz złapie forme beda raczej regularne lania. szybko pewnie pojawi sie 6-8 lose in row. druzyna ta nie bedzie pieknie i skutecznie bronic, bo nie ma kim, nie ma jak, nie ma tez za bardzo kto pociagnac jej w ataku jak beda problemy a przeciez będa nie raz. liczenie na bryanta na tym etapie jego kariery jest dosc dziwne, a to przeciez jedyny prawdziwy scorer jakiego tam macie, jeszcze dziwniejsze wydaje się byc to co tam kiedys napisales ze pewnie beda nim czesto grac na sf. historia mówi ze to sie nie sprawdzi i szybko z tego zrezygnuja, klasycznego sfa do grania po 30 minut , poswiecania sie w obronie w druzynie nie ma.

 

jarasz sie makaron mocno tym randel, spoko fajny koles tez mi sie podoba życze mu jak najlepiej, ale jest po roku przerwy, nie zagra sezonu jak griffin kiedys bo to nie ten kaliber. co gorsza dla niego na przeciwko siebie co wieczor ma do powstrzymywania same potwory a jest ich pelno w tej konfie. 

 

ławka jest bardzo słaba, dalej jedna ze słabszych w lidze, niby troszke zmian kadrowych jest, mimo to ogorkowy przegrany, mocno przegrany, mieli byc hmmm no k**** wszyscy a tu kupa a bez superstara się nie da.

jakas tam nadzieja na dobrych pare minut dla paru graczy jest , ale przeciez wiadomo ze statsy i cyferki beda najczesciej robic jak juz bedzie pozamiatane.

 

ciezki sezon kolejny, pewnie nie wiele wiecej winow niz ostatnio +10 to maks.

za 3-4 lata moze cos tam ruszy, jakies PO... moze, na pewno nie teraz.

z poczatkiem sezonu zycze jak najlepiej rande i russelowi ale wiem i juz widze jak ciezko im bedzie funkcjonowac na poziomie.

Edytowane przez marzec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.