Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2015/2016


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Z Philly powinni zadzwonić do Browna. 

 

A Upshaw? Sam chciałem, żeby gość zaskoczył pozytywnie, ale widocznie niczym nie zwrócił na siebie wystarczającej uwagi. Sam widziałem go tyle, co nic, ale w tym czasie nie oczarował mnie nawet w najmniejszym stopniu. Surowy, to dobre słowo. Głowa zrobiła swoje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie róbmy z Upshawa jakiejś ofiary losu bo miał/ma problemy z crackiem. Talent to nie wszystko, nie on pierwszy i nie ostatni ma w życiu problemy, nie widzę powodów, aby stawiać go ponad mniej utalentowanymi, ale jednak bardziej ogarniętymi zawodnikami. Równie dobrze można stwierdzić, że gdyby nie talent/warunki do gry w kosza to już dawno byłby w dużo gorszym miejscu.

 

Oczywiście życzę mu zwycięstwa w walce z nałogiem i wyjścia na prostą, ale nie będę też robił 'ojoj' na myśl o nim, nie każdy dostał w życiu tyle talentu i warunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwolnili go więc jest wolnym agentem i może pójść gdzie zechce. Multi-year to tylko zabezpieczenie na wypadek gdyby gościu okazał się przekozakiem, ale w przypadku niegwarantowanej umowy nie ma to żadnej wartości. A jeżeli zechce grać w D-Fenders to i tak będzie mógł zostać przechwycony przez każdy inny klub NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@davesportsgod anything possible - I've spoken to execs who have said they'd pay not to have Upshaw around their locker room

 

 

 

 

Why I’d be surprised if Upshaw is claimed on waivers. Have heard multiple NBA guys use word “toxic” or “undraftable"

 

 

 

Upshaw, despite his enticing shot-blocking skills, had trouble picking up the offense, often left the training facility after practice without putting in extra work, and was guaranteed $35,000.

 

 

 

http://www.latimes.com/sports/lakers/lakersnow/la-sp-ln-lakers-cut-robert-upshaw-keep-robert-sacre-20151020-story.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znak czasu i oznaka głębszego kryzysu LA?

 

Dawno nie było tak, że przed sezonem fani Lakers sie zastanawiali nad losem ogórka po zwolnieniu...

 

sami przyznacie, że temat nie jest istotny z perspektywy rozpoczynającego się sezonu w NBA.

czy Jupszoł czy Szaqre nie ma znaczenia...

 

sytuację oczywiście ratują finanse gdyż Lakers to klub z bardzo duzym zapleczem finansowym i koniec kontraktu KB oznaczać będzie tylko i wyłacznie uwolnienie znacznej $$$ na nowe GWIAZDy....

 

sam się zastanawiam czy Lakers szybko stana na nogi...

 

dla dobra rivality oczywiście chcę tego "w ograniczonym" zakresie...

dywagacje na powyższe tematy przypomina mi dywagacje w spurs po trejdzie Rodmana i przybyciu Perdue...

to były straszne czasy... Lloyd Daniel Vinny i Perdue na parkiecie to był koszmarny zestaw psujący prime Robinsona...

 

co gorsze na razie młodzież lakers nie robi na mnie wrażenia ale JESTEM CHOLERNIE ciekaw tego zestawu.....

 

IMO pograją sobie z Suns czy Kings ale Jazz czy NOP im strasznie odjadą w tym sezonie (....Tyreke ałłł)

 

nadal nikt mi nie opisał rotacji..... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem w stanie zrozumieć ludzi takich jak Upshaw, ma talent, warunki fizyczne i odrobiną wysiłku przez parę lat klepania piłki można zarobić od kilku do kilkudziesięciu milionów, a jemu się nie chce. Nie powiem, że mi szkoda człowieka, ale marnowanego na własne życzenie potencjału.

 

Co do reszty to Huertas szybciutko potwierdził w dwóch meczach to co pisałem, że jest pewniakiem do składu, miejmy tylko nadzieję, że zdrowotnie da radę bo naprawdę fajnie się go ogląda jak ustawia atak, nie będę pisał kogo fizycznie, pod względem kreowania innych i nawet rzutu z kolanka mi przypomina bo zaraz będzie jakaś nadinterpretacja moich słów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.