Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2015/2016


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Jedno co się zdecydowanie rzuca w oczy w ekipie Lakersów, to zaangażowanie. Hibbert póki co w presezonie gra z ognikami w oczach, których nikt u niego nie widział od pamiętnych PO przeciw... "ogniokom" z Miami ;)

 

on to ze skrajności w skrajność. borderline ma czy co ;]

 

oby w połowie sezonu nie spuchł przy takiej intensywności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Randle tak jak się spodziewałem wygląda zajefajnie ;) rzuca spokojnie po kilkanaście punktów (i to bez jumperka ), fajnie wyprowadza szybkie ataki, w obronie na nogach rusza się też nieźle, jest szybki, silny fajnie panuje nad piłką nabierze jeszcze tylko pewności w tym rzucie i... :)

 

Zgadzam się z tym, że Metta powinien zostać, jest w stanie dać jeszcze jedną kwartę dobrej gry na mecz i widać, ze ma dobry wpływ na Juliusa. Z Upshawa nawet jak niczego nie pokaże w preseason ( o ile tylko niczego nie odjebie poza parkietem) szkoda byłoby już odpuścić, Huertas jeszcze nie zagrał, ale widać, że rezerwowi będa potrzebowali też kogoś kto myśli o kreowaniu innych, a nie siebie więc spodziewam się, że też zostanie.

 

Do odstrzału są jak dla mnie ciągle mimo gwarantowanych kontraktów Kelly lub/i Sacre. Kelly może wyglądać nawet najlepiej z tych wszystkich zawodników, ale chyba jego bym najchętniej odpuścił, jakoś najmniej dla niego miejsce widzę w tym zespole, pożytek z niego jest tylko jak gra jako PF, a tu Randle/Bass, a w razie czego wolę już jakieś ochłapy by dostawał Nance czy jakby zaszła potrzeba w razie kontuzji może coś łatać też Black czy MWP. Podobnie można by powiedzieć o Sacre, ale już chyba wolałbym żeby on został, prędzej uważam, że on może być potrzebny na wypadek jakiejś kontuzji Hibberta niż Kelly na wypadek kontuzji kogoś na PF.

 

Ostateczny skład widziałbym tak jak poniżej:

 

Russell/Huertas

Clarkson/Williams

Bryant/Young/MWP/Brown

Radle/Bass/Nance

Hibbert/Black/Sacre/Upshaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za nami kilka meczów przedsezonowych. Coś tam już o drużynie można powiedzieć.

 

 

-Randle radzi sobie nieźle w obronie, pewnie będzie lepiej, ale co z obroną reszty zespołu oprócz wspomnianego Hibberta? Martwiąca kwestia.

 

Już nie mogę się doczekać początku sezonu i tego jak będzie wyglądała rotacja.

 

TT jest do wyjecia z Cavs, bagatela 15-18kk$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciepnąłbym Sacre za kogoś z duetu Jabari-MF. 

Jabari to zwykły chucker, który poza rzutami wiele nie wnosi, chętnych do rzucania raczej nam nie będzie brakować. Fraziera myślę, ze można będzie do Defenders spuścić i do Dfenders wysłać, ryzyko, że ktoś go zgarnie jakieś wielkie nie jest, a nawet jeśli to nie ma wielkiej straty. 

 

Sacre bym zostawił bo nie bardzo wierzę, że Upshaw będzie już w tym roku grywał, raczej go zostawią na kontrakcie żeby ktoś go nie podpisał, ale będzie grzał ławę, ewentualnie grał w Dfenders. Nie żebym po nim płakał jak go jednak wykupią, ale jako zabezpieczenie bym go jednak zostawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Van

 

Kelly gra za dobrze, żeby go spuszczać.

 

Lakers na zmiany dla Hibberta mają Blacka, a w razie czego mogą próbować gry bez centra (Scott w jednym z meczów próbował tercetu MWP-Bass-Kelly i funkcjonowało to nieźle).

 

Sacre jest pozytywną postacią, ale nie ma praktycznie żadnego upside'u. 

 

Mój typ jest więc taki, że ostatnie dwa miejsca zajmą MWP i Huertas, a jeśli kogoś utną, by zrobić miejsce dla Upshawa, to Sacre.

 

Z walczących o kontrakt podoba mi się Holmes, ale nie ma za bardzo dla niego miejsca.

 

Jabari za bardzo forsuje grę, efekt taki, że wygląda gorzej niż w poprzednim sezonie. Problem po części polega też na tym, że on jest w zasadzie graczem jednej pozycji, a Lakers nie mają miejsca dla kolejnej dwójki. Stąd też próbują dać mu okazję pograć więcej z piłką, z czym sobie chłopak nie radzi.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Van

 

Kelly gra za dobrze, żeby go spuszczać.

 

Lakers na zmiany dla Hibberta mają Blacka, a w razie czego mogą próbować gry bez centra (Scott w jednym z meczów próbował tercetu MWP-Bass-Kelly i funkcjonowało to nieźle).

 

Sacre jest pozytywną postacią, ale nie ma praktycznie żadnego upside'u. 

Jendras wiem i zasadniczo zgadzam się z tym wszystkim.

 

Wiem że na zmiany dla Hibberta jest Black i to on będzie rezerwowym środkowym, ale po prostu uważam, że częściej może sie zdarzyć sytuacja, że klocek w osobie Sacre będzie potrzebny do poprzepychania się z jakimś Cousinsem, Howardem itp niż sytuacja, w której potrzebny będzie nam Kelly, nawet jeśli jest to lepszy gracz (dlatego mam nadzieję, że ktoś się jednak na niego skusi jak mu np. z rotacji wypadnie z powodu kontuzji PF :) ).

 

Mówimy tak czy inaczej o zawodnikach, których wpuszczasz tylko w sytuacjach awaryjnych i łatwiej mi sobie wyobrazić potrzebę takiej sytuacji awaryjnej przy obecnym składzie na środku niż na skrzydle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

It wasn’t just that Russell was racking up the assists, though. It was what kind of assists they were. Or, mores specifically, that his assists led to the exact types of baskets every offense wants.

 

Of D'Angelo Russell's 11 assists, 5 were for 3 pointers, 4 were for dunks. 4 of Ryan Kelly's 5 made shots were assisted by Russell.

...

This isn’t new, either. Russel’s only played extended minutes in one other game this preseason, but that contest saw two of his three assists go for a dunk (Randle) and a layup (Clarkson) while his two baskets were a 3-pointer and a layup. If we’re scoring at home, then, of Russell’s 14 assists this preseason 11 have been for either a 3-pointer or dunks/layups while all four of his baskets are either layups or three pointers.

 

 

http://www.forumblueandgold.com/2015/10/12/dangelo-russell-all-analytics-everything/

 

Russell potrafi rozbić obronę jednym podaniem i nie potrzebuje do tego penetracji, jak większość guardów. Różnica w jakości gry w ataku Lakers z nim a bez niego w meczu z Maccabi była widoczna gołym okiem, mimo że Russell grał ze zmiennikami.

 

Chociaż akcja meczu to dla mnie zdecydowanie to: 

 

 

Nie pamiętam kiedy ostatni raz widziałem w jednej akcji trzy przerzucenia piłki z mocnej na słabą stronę w wykonaniu Lakers.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kelly wygląda ciulato z tymi włoskami i czasem też mnie bierze jak go widzę, choć gra można powiedzieć mądrze, rzut ma, podać też potrafi, brakuje trochę atlantyzmu. Nance Jr na początku w SL podobał mi się, teraz gość wydaje mi się trochę zbędny i nie wiem czy nie był ktoś lepszy do wyjęcia w drafcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryant kontuzja nogi, niby nic poważnego. 
 

Coach Byron Scott said after Tuesday's game that Kobe Bryant's left leg injury isn't serious, that he's "fine" and that he expects him to play on Saturday.
Kobe Bryant was kneed in his left calf on Tuesday night and eventually left the game and headed to the locker room after being looked at by trainer Gary Vitti.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłem sobie na analizę tego wybitnego tekstu. Analizę obrazkową, bo tylko taka pozwala oddać moje uczucia podczas czytania...

 

Owszem, nie jest to zespół, który będzie się liczył w rywalizacji o tytuł, ale powinien spokojnie znaleźć się w fazie playoffs.

image.jpg

 

Gt+pockets+gt+girls+clothes+_15e69e8d60d
 

 

W nadchodzących rozgrywkach nastąpi kilka zmian w stosunku do tego, co mogliśmy dotychczas oglądać. Jest to w głównej mierze spowodowane tym, czym Byron Scott będzie dysponował w składzie.

 

 

index.jpg

 

Randle przybrał trochę na masie, co nieco spowolniło jego ruchy, jednak nie powinno to wpłynąć na jego grę w transison, w której prezentował się dobrze.

 

Mitch miał ochotę na DeMarcusa Cousinsa, ostatecznie skończyło się na Roy’u Hibbertcie.

 

 

28562430.jpg

 

Ron jest jak Legion, bo jest ich wielu.

 

 

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.