Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2015/2016


matek

Rekomendowane odpowiedzi

nie no skoro taki ekspert jak ty mówi, ze to bedzie max druga runda to tak musi byc... ja głupi myślałem, ze gość taki jak Lebron czy Durant (zdrowy) w swoim prime z druga gwiazda jest w stanie z każdego zespołu zrobic contendera, a tu miałby jeszcze mających juz za sobą jakies doświadczenie Russela/Clarksona i Randla.

Durant robi contendera z drużyną gdzie ma obok siebie Wesa top5 w lidze i to i tak na niewiele się zdaje narazie. Poza tym jest jeszcze Bryant, który zdrowy będzie chciał extension pewnie na rok lub dwa. Nie wiem po co Durant miałby się w to pchać, ale nie będę się spierał na siłę, skoro uważasz, że top FA będą nagle walić do Was drzwiami i oknami to nie będę Cię od tego odwodził - czas pokaże kto miał racje. Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, ze taki zestaw to contender, jak wstawisz jednego z dwóch najlepszych graczy ligi do jednej drużyny z inna gwiazda to masz contendera. Czy bycie contenderem musi oznaczac wygranie tytułu w pierwszym roku ? nawet lebron przychodzą z boshem do wade'a nie wygral w pierwszym sezonie.

 

Nie wiem czy to lepsze niż to co maja thunder czy wizards, nie wiem tez jak to będzie widział Durant, ba on sam tego nie wie na pewno jeszcze za to forumowi eksperci e-nba juz wiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za rok Lakers mają na pewno (jaka jest ich pozycja startowa): Russela po debiutanckim sezonie, Randle'a po właściwie debiutanckim sezonie, Lou WIlliamsa, Nicka Younga, Jordana Clarksona.

Jeżeli coś ma przekonać Duranta do podpisania umowy z Lakers, to na pewno nie poziom sportowy. Jak można pisać, że ten zestaw być może jest lepszy od Westbrooka, Ibaki, Kantera, Adamsa, czy Walla, Beala i Gortata? Jeżeli poziom sportowy ma decydować to Durant pójdzie do Rockets: Lawson, Beverley, Harden, Howard, Ariza, Jones, Motiejunas albo Clippers: Paul, Griffin, Jordan. Kevin jest w prime i z Russelem, Randlem i Clarksonem może wygrać mistrzostwo najwcześniej za 3 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i powiedzial ci to sam Durant wczoraj czy jakos wczesniej ?

Czyli od dzisiaj piszemy tylko suche fakty, bo raczej żaden z forumowiczów nie jest na tyle blisko związany ze światem nba, żeby mieć informacje przed ich oficjalnym ogłoszeniem. Takim głupim tekstem można obalić każde gdybanie, tylko po co?

 

Jako osoba tylko śledząca forum, a raczej mały pisząca, mam naprawdę nieziemską beke z napinki części fanów Lakers. Tak trzymać Panowie :-D Wracam do czytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za rok Lakers mają na pewno (jaka jest ich pozycja startowa): Russela po debiutanckim sezonie, Randle'a po właściwie debiutanckim sezonie, Lou WIlliamsa, Nicka Younga, Jordana Clarksona.

Jeżeli coś ma przekonać Duranta do podpisania umowy z Lakers, to na pewno nie poziom sportowy. Jak można pisać, że ten zestaw być może jest lepszy od Westbrooka, Ibaki, Kantera, Adamsa, czy Walla, Beala i Gortata? Jeżeli poziom sportowy ma decydować to Durant pójdzie do Rockets: Lawson, Beverley, Harden, Howard, Ariza, Jones, Motiejunas albo Clippers: Paul, Griffin, Jordan. Kevin jest w prime i z Russelem, Randlem i Clarksonem może wygrać mistrzostwo najwcześniej za 3 lata.

a bierzesz w ogole pod uwagę to, ze on może chcieć iść tam gdzie bedzie bezdyskusyjnym liderem czy nie ? może nie budzi chcial iść do zespołu Hardena i Howarda, dovzespoku Walla i może nie bedzie juz chcial juz grac z Westbrookiem ? napisałeś tutaj jaka jest pozycja startowa lakers i fajnie tylko pominąłeś kompletnie to co juz ci pisałem oni będą mieli kase nie tylko na samego Duranta. Powtarzam po raz kolejny nie masz pojecia czego Durant bedzie chcial i jakich procencików byś sobie nie wstawił to tego nie zmieni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bierzesz w ogole pod uwagę to, ze on może chcieć iść tam gdzie bedzie bezdyskusyjnym liderem czy nie ? może nie budzi chcial iść do zespołu Hardena i Howarda, dovzespoku Walla i może nie bedzie juz chcial juz grac z Westbrookiem ? napisałeś tutaj jaka jest pozycja startowa lakers i fajnie tylko pominąłeś kompletnie to co juz ci pisałem oni będą mieli kase nie tylko na samego Duranta. Powtarzam po raz kolejny nie masz pojecia czego Durant bedzie chcial i jakich procencików byś sobie nie wstawił to tego nie zmieni.

ale z czym Ty teraz dyskutujesz?

po prostu Lakers mają małę szansę (ale zawsze) na ściągnięcie Duranta i to jest fakt. najprawdopodobniej zostanie w Thunder. boli Ciebie to czy co? wiekszość ludzi jest takiego zdania a oczywistym jest ze nikt nie jest wrozbita Maciejem i nie wie na 1000% co zrobi Durant, pewnie nawet on sam do konca nie wie.

jesli Twoim argumentem jest to ze Lakers beda mieli hajs na Duranta i kogos jeszcze albo ze Durant chce miec swoja druzyne i dlatego sa duze szanse ze pojdzie akurat do LAL to taki argument mozemy podac w przypadku 3/4 ligi. zreszta taki argument jest bez sensu bo jesli Durant chce przede wszystkim wygrac NBA, przy takiej konkurencji jaka sie szykuje, to pojdzie zapewne do gotowego teamu lub do druzyny z superstarem lub zostanie z Westem w juz gotowym teamie co jeszcze zmniejsza szanse LAL.

mozliwym jest ze i tak wyladuje w LAL + ktos jeszcze i bedzie contender, ale obiektywnie to szanse sa bardzo srednie a Ty sie obruszasz bo ktos napisal inaczej na forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.