Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2015/2016


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Tez się cieszę, że podpisali Upshawa. Ponoć jego problemy są poważne, ale tak jak wyżej - low risk, high reward. Warto mu dać szansę, bo potencjał na dobrego obrońcę obręczy jest spory! Te bloki wczoraj <w tym dwa na Townsie!> mniam

 

Co do Nance'a to ponoć rozważali go Raptors z bodaj 20 pickiem, on tam miał jakąś kontuzję i ponoć przez to w mockach spadł, przynajmniej tak mi się kojarzy, Mitch też coś o tym mówił. Zresztą wydaje mi się, że w jego przypadku to Kupchak poszedł w fit, a nie upside - Nance to niezły obrońca, pod koszem na kilkanaście minut oddechu dla Randle się nada.

 

W każdym razie stworzyła się w Los Angeles fajna drużyna fun to watch, będzie co oglądać i obserwować rozwój graczy :)

 

Btw też bym chętnie wysłał gdzieś Younga.  Najlepszy scenariusz to najlepiej oddac go z Kellym i Sacre nawet za cap space by wyrwac McDanielsa : ]]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kore

Jabari to guard jakich wielu, bez szans na minuty jak cibprzed nim sie nie posypią.

 

Nance wygląda mi docelowo na fajnego energizera, hustle playera z ławki, który będzie zapierdzielal w obronie, a w ataku co jakiś czas cos efektownie skończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kore

Jabari to guard jakich wielu, bez szans na minuty jak cibprzed nim sie nie posypią.

 

Nance wygląda mi docelowo na fajnego energizera, hustle playera z ławki, który będzie zapierdzielal w obronie, a w ataku co jakiś czas cos efektownie skończy.

F.U. chyba dobrze napisał, że Mitch szedł w fit nie talent, bo w opozycji do Juliusa, Nance będzie dawał sporo po bronionej stronie, no ale mam jakieś dziwne przeczucie że lepiej było wybierać tego Looneya (jak to mawiał klasyk "the time will tell"), choć najbardziej szkoda Justina Andresona, nad któym pewnie do dziś płacze styczeń ;)

 

Generalnie trzymam kciuki za Lance'a, ale nie widzę go w NBA i spodziewam się, że paru gości z dalszych picków zrobi lepsze kariery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://kat.cr/nba-summer-league-2015-07-11-los-angeles-lakers-vs-philadelphia-76ers-nbatvhd-mpeg2-ac3-30fps-1080i-sporthd-t10926231.html zamiast z rutrackera gdzie trzeba byc zarejestrowanym, wrzucam bardziej otwarty torrent :)


Okafor całkiem nieźle wygląda jak do tej pory. Ciekaw jestem kto zrobi lepszą karierę D'Angelo czy Jahlil. W każdym razie Russell widać, że jeszcze musi się zaaklimatyzować do warunków NBA, zwłaszcza jeśli chodzi o obronę przeciwko niemu, gdyż póki co ze skutecznością nie wygląda najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://kat.cr/nba-summer-league-2015-07-11-los-angeles-lakers-vs-philadelphia-76ers-nbatvhd-mpeg2-ac3-30fps-1080i-sporthd-t10926231.html zamiast z rutrackera gdzie trzeba byc zarejestrowanym, wrzucam bardziej otwarty torrent :smile:

 

 

Okafor całkiem nieźle wygląda jak do tej pory. Ciekaw jestem kto zrobi lepszą karierę D'Angelo czy Jahlil. W każdym razie Russell widać, że jeszcze musi się zaaklimatyzować do warunków NBA, zwłaszcza jeśli chodzi o obronę przeciwko niemu, gdyż póki co ze skutecznością nie wygląda najlepiej.

Russell ma bardzo dużo pracy przed sobą, ale bynajmniej to nie nowość. Chłopak jest bardzo zielony, ale będą z niego ludzie, ma elite IQ, elite court vision i passing + jest świetnym shooterem i dobrym ballhandlerem - to jest pakiet, który pozwala mieć wielkie nadzieje. Do tego zajebisty swagger. Nie wiem, czy będzie superstarem, allstarem, czy elitarnym 6th manem, ale będzie w tej lidze gościem, którego każdy zespół będzie chciał miec. To na jakim poziomie będzie grał w ataku zdeterminuje jak słaby będzie mógł być w obronie. 

 

Okafor pokazuje to co było o nim wiadomo od początku - 1on1 jest zabójczy, SL to nie są rozgrywki dla niego - choć wygląda w nich nie najgorzej, ale też nie najlepiej. Trzeba pod niego ustawic cały system w ataku i póki co łatać obroną - docelowo to on powinien ją łatac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Russell ma bardzo dużo pracy przed sobą, ale bynajmniej to nie nowość. Chłopak jest bardzo zielony, ale będą z niego ludzie, ma elite IQ, elite court vision i passing + jest świetnym shooterem i dobrym ballhandlerem - to jest pakiet, który pozwala mieć wielkie nadzieje. Do tego zajebisty swagger. Nie wiem, czy będzie superstarem, allstarem, czy elitarnym 6th manem, ale będzie w tej lidze gościem, którego każdy zespół będzie chciał miec. To na jakim poziomie będzie grał w ataku zdeterminuje jak słaby będzie mógł być w obronie. 

 

Okafor pokazuje to co było o nim wiadomo od początku - 1on1 jest zabójczy, SL to nie są rozgrywki dla niego - choć wygląda w nich nie najgorzej, ale też nie najlepiej. Trzeba pod niego ustawic cały system w ataku i póki co łatać obroną - docelowo to on powinien ją łatac...

 

Julius absolutnie się z Tobą zgadzam, jeszcze co do Russella, to widać że dość mocno odstaje pod względem fizycznym/atletycznym/szybkościowym. Jeżeli w tych elementach dokona progresu na miarę Clarksona, to jego sufit może nie mieć ograniczeń, bo "papiery" to chłopak do gry ma.

 

Cieszy mnie również w to, że w dotychczasowych dwóch meczach Lakers w SL widać jasno i klarownie, że Russell będzie grał jako jedynka a Clarkson dwójka.

Nawet Mitch wspomniał o tym, że Kobe będzie grał na trójce.

 

Oznacza to, że wariant Russell-Clarkson-Kobe-Randle-Hibbert jest realny.

 

W ogóle ostatnio patrzac na Clarksona mam wrażenie, że bardzo blisko mu charakterologicznie do Kobego, ten ciąg na kosz, łatwość zdobywania punktów, nawet pewne ruchy, w tym także jak ktos zauważył załapane od Nasha branie po picku swojego obrońcy na plecy i wymuszając faul.

 

W highlightach z 76ers też mozna zauważyć jak dobre kryje piłkę po wyjsciu w góre i w ostatniej chwili oddaje rzut. Naprawde będziemy mieli z niego pociechę nie zdziwiłbym się jakby jego kariera potoczyła się lepiej niż niejednych top 10 draftów, jakie mieliśmy do tej pory. Widać po tym sezonie, że w kwestii etyki pracy nie można mu nic zarzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Russell ma bardzo dużo pracy przed sobą, ale bynajmniej to nie nowość. Chłopak jest bardzo zielony, ale będą z niego ludzie, ma elite IQ, elite court vision i passing + jest świetnym shooterem i dobrym ballhandlerem - to jest pakiet, który pozwala mieć wielkie nadzieje. Do tego zajebisty swagger. Nie wiem, czy będzie superstarem, allstarem, czy elitarnym 6th manem, ale będzie w tej lidze gościem, którego każdy zespół będzie chciał miec. To na jakim poziomie będzie grał w ataku zdeterminuje jak słaby będzie mógł być w obronie. 

 

ja tak dość uważnie starałem się przyglądać jego grze w obronie w tych dwóch meczach i wydaje mi się, ze on instynkty po tej stronie parkietu ma też całkiem dobre, widać, że podobnie jak w ataku czyta i przewiduje to co się wydarzy, w zasadzie to bardziej mi się podobało to jak się poruszał w obronie niż w ataku. Nie ma co wyciągać z tego co tu widzieliśmy zbyt daleko idących wniosków, ani co do ataku ani co do obrony, w ataku to umiejętność podania nie tam gdzie drugi zawodnik się znajduje, ale powinien być za chwilę naprawdę fenomenalna, jeżeli chodzi o własne zdobycze punktowe to nawet jeżeli z mijaniem właśnego gracza będzie miał kłopoty to otoczony talentem powinien się chociaż jako shooter sprawdzać. W obronie brak szybkości powinien wzrostem rekompensować, nawet zostawiając graczowi ataku więcej miejsca żeby nie dać się minąć powinien w razie czego zdążyć z łapami jak ten się będzie składał do rzutu. Jak już go będą mijać, to kluczowe będzie właśnie posiadanie takiego Hibberta za plecami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie niezły jest koncept grania nim na PG.

 

Tzn ja wolałbym go chyba na SG, ale łatwiej będzie mu się zaadaptować na pozycji, na której mimo wszystko ma jakąś przewagę fizyczną.

 

Mnie rozpierdala w Russellu jego court vision. Outlet passy w kontrach, tak jak Van mowisz - podawanie w miejsce gdzie ktoś ma się dopiero znaleźć, umiejetność przeczekania aż to podanie będzie sensowne, feeling do gry - rzeczy nie do nauczenia. Przejebany mózg ma ten koleś po prostu. 

 

I te rzeczy widać na podwórku, w PLK, SL i będzie widać w NBA. 

 

Przejebany koleś, od którego cięzko oczy oderwac - szczególnie, że ten jego kiepski atletyzm powoduje czasami lekki struggle z którego wychodzi jakis amazing pass. Love it.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle all time skład nam się szykuje:

 

bb2 pisał już o akcjach Clarksona które tylko Kobe robił czyli Clarkson = nowy Kobe

D'Angelo to bedzie nowy Magic bo ma superanckie passy

Teraz ten białas to nowy Prince

a ja od siebie dodam, że Randle to new Lebron bo na tym scrimmage co tu było wrzucone zbierał piłkę i robił coast 2 coast niczym LBJ

jako piąty może być ten Upshaw, niech sobie walnie kolczyk w nosie czy coś i może być nowym Rodmanem albo chociaż B-Easym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może przez ostatnie trzy sezony wykorzystaliśmy już limit pecha jeżeli chodzi o kontuzje :)

 

tak swoją drogą to w sumie ciekawe ile w rzeczywistości taki Vitti ma wpływu na to jak wygląda profilaktyka czy potem ewentualne radzenie sobie z urazami zawodników. Taka marka, takie miasto zakładam, że mimo wszystko jest tam więcej specjalistów, którzy są kontuzjowani przy każdym przypadku. Vitti był jechany, a cholera wie jak to wygląda w praktyce może faktycznie to kwestia jego archaicznego podejścia, a może po prostu pech, pewnych rzeczy nie przewidzisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.