Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2015/2016


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajny gość. Mówi całkiem sensownie i przede wszystkim elokwentnie. Ciekawe na ile to, że na dzisiaj zdaje sobie sprawę ze swoich problemów, że chce pracować z psychologiem itd będzie trwałe. Jeśli mówicie, że to faktycznie talent i tylko głowa jest przeszkodą, no to po tym co tutaj można usłyszeć, można być chyba optymistą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że do statsów na uczelni trzeba podchodzić z dystansem, ale potencjał Upshaw ma na pewno. Gdyby tylko go jakoś ogarnąć mógłby być fajny steal.

CJWZa5OUcAEMVqB.jpg

 

Ciekawe, że Nance Jr i D'Angelo nie podpisani wczoraj, może szukają jeszcze jakiejś wymiany i spuszczenia Sacre/Kelly/Younga? Mamy jeszcze do wykorzystania room exception 2,8 mln, ciekawe na kogo pójdzie - na Lakers Nation spekulowali, że Dorell Wright.

Szkoda, że tak późno dziś ten mecz, ale zapowiada się ciekawie, więc postaram się dotrwać :P

 

I dwa zdania a propos działan w offseason - brawa, Mitch zrobil dokladnie to co powinien zrobic, gdy nie było szans na poważne nazwisko. Stawiamy na młodych, dajemy im szansę i czekamy na rozwój, uzupełniamy rolsami (Lou niezbyt chciałem, ale moze byc wartosciowym zmiennikiem),  którzy przydadzą się w przyszłości i mamy kupe siana do wydania za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co taka cisza po pierwszym meczu? Zawiedzeni czy śpicie? ;)

 

Ktoś oglądał live? Mi niestety się nie udało, zostały higlighty i box score oraz zdziwienie: Randle jedna zbiórka w 20 minut? Upshaw i Nance 12 fauli w 12 minut? I chyba Clarkson pozamiatał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem na żywo pierwszą połowę.Russell kocur straszny,czyni innych lepszymi,niektóre podanie majstersztyk.Rzut niepewny.

 

Clarkson też kozak,świetnie gra na pickach-widać ze podłapał od Nasha to wymuszanie kontaktu po picku.

 

Randle mnie trochę zawiódł,przodem do kosza miał problemy bo co z tego że jest szybszy od obrońcy,gdy ten zostawia mu metr miejsca by ten go nie minął i jest dupa.Tyłem do kosza miał jedno fajne wejście.Aaa no i jest silny jak diabli,Townsa jak jebnął z bara to ten huknął na glebe,a chuderlakiem to on raczej nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem całość na żywo, w sumie ponad 20-parę lat interesowania się NBA, a obejrzałem wczoraj pierwszy mecz ligi letniej w całości :) 

 

Nie wiem jakie wnisoki można z tych meczów wyciągać, ale to co się ewidentnie rzucało w oczy to, że Russell to PG, a Clarson to SG., jeden i drugi umie i kreować partnerów i samemu szukać okazji do zdobycia punktów, ale widać, co u którego jest na pierwszym miejscu i dobrze bo powinni się fajnie uzupełniać.

 

W ogóle w całym meczu najlepsi zawodnicy na parkiecie to zdecydowanie Clarkson i Lavine widać większe ogranie w odróżnieniu od reszty. Clarkson mnie najbardziej zaskoczył swoim atletyzmem, nie wiem czy gdzieś mi to umknęło w zeszłym sezonie czy tak się poprawił, ale szybkość i skoczność naprawdę na imponującym poziomie. Black pokazał się z dobrej strony na deskach i nieźle w obronie, Randle zaczął strasznie zardzewiały, ale w drugiej połowie było już lepiej, widać, że miał długą przerwę w graniu 5 na 5, ale widać, że z tą umiejętnością gry z piłką, swoją siłą i masą będzie trudny do zatrzymania.

 

Widać było też to co wiedzieliśmy, że Upshaw w obronie obręczy ma niesamowity potencjał, Lakers chyba też to widzą bo od razy bez czekania na konie ligi letniej dostał nie gwarantowany kontrakt na dwa lata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 rzeczy:

 

0:55 pass Russella

1:26 to jak Randle jebnął z bara gościa wyglądało jak by przepchnął takiego tekturowego ludka, którego się ustawia jako sztuczny mur na treningach rzutów wolnych w piłce... a w 4:10 to już w ogóle masakra choć ofens oczywisty.

2:41 cycki!

6:03 Clarkson mega kot. Niech sobie hejterzy pier*olą że się nim niesłusznie jaramy ale to jest największy steal poprzedniego draftu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przyjemność oglądać na żywo. Na grę Clarcksona przyjemnie sie patrzyło, chłopak ma duży potencjał, oby cały czas się rozwijał. Russel potrafi naprawdę świetnymi podaniami obsłużyć kolegów. Randle troche niemrawo na początku, ale tak jak ktoś wspominał wcześniej, moźe to przez to, że miał długą przerwe. To tylko liga letnia więc nie ma się strasznie czym jarać.

 

 

 

edit: Powinno byc, że nie ma czym tak bardzo się jarać, bo trochę zaprzeczyłem sam sobie :tongue:

Edytowane przez Pancake
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.