Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2015/2016


matek

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam wrażenie, że Lou po ASG zaczął sabotować grę w Raps i koniecznie chciał iść gdzie indziej nawet kosztem utraty lukratywnego kontraktu. Nagroda 6mana trochę na wyrost, ale nie miał praktycznie większej konkurencji, wszyscy pamiętali jego wyśmienity początek rs. W jego gestii leży to jak będzie postrzegany przez następne, lata i choć grozi mu casus JRa nie widzę powodu aby przedwcześnie bić na alarm. Kwota kontraktu bardzo przyjemna patrząc na to co się dzieje.

 

Z drugiej strony rozumiem january, że bronisz swojego zdania i tego co pisałeś na lakersland. Mimo to skoro i tak w obiegowej opinii nie walczycie ani o ósemkę ani o pick to wstrzymałbym się póki co z oceną tego ruchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko to jest kolejny obwodowy jednocześnie słaby w obronie, a w ataku lubiący najbardziej grać z piłką - Kobe, Russell, Clarkson, Young, nawet Jabari. Nie pasuje mi na ten moment w ogóle pod względem fitu. Oznacza to niema full time Kobego na SF zapewne, ale brak plastra na obwodzie przytłacza. Duża wiara Mitcha w defensywny upside JC-DAR, skoro dołożył im kolejnego guarda bez obrony. I nie wiem jak to Scott dokładnie poukłada, ale roster jeszcze nie gotowy. Wydałbym ten hajs inaczej.

spora ilość graczy preferujcych grę z piłką nie musi być czymś złym jeżeli jeszcze każdy z nich tak jak w tym zestawie grozi rzutem. Jesteś wtedy mniej przewidywalny dla obrony, masz ciągle na parkiecie kogoś kogo trzeba pilnować. Jasne też wolałbym żeby było tu więcej defensywy, czy żeby Mitch wyczarował nam Arizę za pakiet Young/Kelly/Sacre, ale nie ma co narzekać :) Ostatnie trzy sezony to plaga kontuzji zwłaszcza na obwodzie więc tym razem pewnie Mitch woli się lepiej zabezpieczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers chyba poczuli presję związaną z nagonką, że "nic nie robią" bo zdążyli nawet poinformować oficjalnie o negocjacjach z Williamsem i Bassem. Nie pamiętam takiej sytuacji wcześniej.

http://www.nba.com/lakers/releases/150705williams_bass

Tymczasem Mavericks próbują dogadać sign-and-trade za Lina.

 

Yahoo Sources: Mavericks pursuing sign-and-trade options with Lakers to acquire free agent Jeremy Lin.
https://twitter.com/WojYahooNBA/status/617839954324885504
Edytowane przez danny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mitch się rozpędził. 

 

Najpierw Hibbo - świetny ruch, nie ma co ukrywać. Milczałem od pojawienia się tej plotki, bo w tym roku jak już o czymś pisałem, to zaraz było nieaktualne. Jaram się Hibbertem w Lakers! W dodatku w CY, super sprawa. Idealny wysoki do sparowania z Randle, obrona obręczy na najlepszym poziomie, w dodatku jeden z moich ulubionych C, jeju, ależ dobra wiadomość. 

 

Żeby któryś z nas napisał tydzień temu o tym, żeby pozyskać Hibbo za taki pakiet, to temat powiększyłby się o kolejne dwie strony jadu... 

 

Lou - też fajny podpis, tylko są dwa ale:

- Younga trzeba spuścić, teraz już nie ma wyboru, na 3 nie będzie grał. Nie ma co pisać, kogo można za niego dostać, jego trzeba po prostu spuścić na drzewo

- to kolejny combo, co średnio mi się podoba przy Clarksonie i Russellu, ale najważniejsze, żeby młodzi mieli swoje minuty, wisi mi z kim je dzielą, byle swoje dostali. 

 

Bassa też bierzemy? Byłoby spoko uzupełnienie pod koszem. Jeszcze żeby ten Upshaw okazał się w miarę rozsądny, i już będzie komplet. 

 

Fajne ruchy. Czekam na wywalenie Younga i Kelly'ego, mam nadzieję, że nie będzie trzeba dopłacać do tego interesu. 


Nie wiem, co Dallas mogłoby dać za Lina... bo w prawa do Andersona nie chce mi się wierzyć. Chyba, że jeszcze jakiegoś Feltona przejmiemy dodatkowo? Obserwujemy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co Dallas mogłoby dać za Lina... bo w prawa do Andersona nie chce mi się wierzyć. Chyba, że jeszcze jakiegoś Feltona przejmiemy dodatkowo? Obserwujemy. 

 

A to nie jest tak, że nadal jest problem z wciągnięciem kontraktu Hibberta?

 

Jak tak to pewnie 3 way s'n't - Hibbert do Lakers, Lin do Mavs, Monta do Pacers - z dodatkami by to wszystko wyrówna od strony finansowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha faktycznie smieszna sprawa z tym newsem na glownej lakers. podobno wciaz nie wiadomo w jaki sposob maja sie znalezc w lakers.

choc moze juz wiadomo. w sensie gdyby zaden dea nie przeszedl, podpisza w ramach standardowych pieniedzy, ktore mamy/przysluguja, wiec problemu nie ma.

 

young poza lakers, nawet zatweetowal dosc mocno. niewykluczone, ze poleci w wymianie za... brandona bassa do celtics. byloby przezabawnie. kalifornijczyk, od malego fan jeziorowcow... w celtics. moze rozwali organizacje od srodka?:)

 

brandon bass ok. jako uzupelnie nie na pf spoko. ma niezly rzut z poldychy, wjazd, paczki, niezle zbiera. jak randle bedzie lapal faule mamy zastepstwo.

 

potrzeba jedynie 3&d. jakiegos swingmana. choc ja mam wrazenie, ze do tej roli przesuniety zostanie lou williams. trojki z rogu z podan russella, to powinno sie udac.

 

clarkson podobnie fajnie wyglada na treningach. sa i tacy dziennikarze, ktorzy juz pisza , ze bedzie lepszy od/... wigginsa. watpie w to mocno, w ogole jestem sceptyczny co do tego chlopaka ale moze sie myle.

 

nie rozumiem tez czemu niektorzy pisza, ze jest tlok na pozycjach guardow u nas. nawet gdyby young zostal, jest pozycja SF, gdzie nie mamy nikgo naturalnego na te pozycje.

 

poki co zaraz startuje summer league i jaram sie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha faktycznie smieszna sprawa z tym newsem na glownej lakers. podobno wciaz nie wiadomo w jaki sposob maja sie znalezc w lakers.

choc moze juz wiadomo. w sensie gdyby zaden dea nie przeszedl, podpisza w ramach standardowych pieniedzy, ktore mamy/przysluguja, wiec problemu nie ma.

 

 

 Znaczy sie jakich pieniedzy? Bo to co mamy wolne w salary to za malo, zeby wciagnac i Hibberta i Williamsa i jeszcze Bassa. Dlatego kombinuja z transferem, zeby to sie zgralo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Russell/Williams
Clarkson/Williams
Kobe/Brown/Williams
Randle/Bass/Nance Jr.

Hibbert/Black/Upshaw/Bass

Ja bym to tak widział.

Nie wygląda to źle jakby się udało wykręcić bilans 50% to faktycznie następny offseason może być już kuszący dla wolnych agentów, bo nie będą musieli wchodzić do drużyny, którą trzeba zbudować od zera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Znaczy sie jakich pieniedzy? Bo to co mamy wolne w salary to za malo, zeby wciagnac i Hibberta i Williamsa i jeszcze Bassa. Dlatego kombinuja z transferem, zeby to sie zgralo.

poza dostepnymi pieniedzmy z czesci brakujacej od pelnego salary mamy chyba jakies mle mmle czy bae? tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy akurat potencjał na scoring już całkiem całkiem, a Lou powiela zalety, które własnie już mamy, pogłębiając wady.

 

Gdzie widzisz te zalety w naszym składzie? Scorer z ławki, który potrafi sam sobie kreować rzut i efektywnie atakuje kosz - moim zdaniem tego brakowało.

 

Ja się cieszę, bo Lakers będą mieć stale na parkiecie dwóch kreatorów. Idziemy z duchem czasu.

 

A to nie jest tak, że nadal jest problem z wciągnięciem kontraktu Hibberta?

 

Jak tak to pewnie 3 way s'n't - Hibbert do Lakers, Lin do Mavs, Monta do Pacers - z dodatkami by to wszystko wyrówna od strony finansowej.

 

Lakers nie mają żadnego interesu, żeby pomagać w ten sposób Dallas.

poza dostepnymi pieniedzmy z czesci brakujacej od pelnego salary mamy chyba jakies mle mmle czy bae? tak?

 

room exception. zdaje się coś koło 2,8 mln.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza dostepnymi pieniedzmy z czesci brakujacej od pelnego salary mamy chyba jakies mle mmle czy bae? tak?

 

Biorac pod uwage fakt, ze bylismy under salary, to MLE nie mamy, MMLE tez chyba nie. Co do BAE to nie mam pewnosci.

 

Lakers nie mają żadnego interesu, żeby pomagać w ten sposób Dallas.

 

 

  Sobie pomoga, bo i tak maja problem z zapakowaniem wszystkich w salary. Nie mowie, ze to bedzie tak proste zestawienie jak napisal Roger, ale jakies wymiany towarzyszace sa konieczne. Zobaczymy w jakim ksztalcie.

 

Edytowane przez calagan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bass to fajny roles z ławki, broni tak sobie, ale chęci i waleczności mu odmówić nie można, potrafi wbić się pod kosz, ma fajny rzut z mid rangę, nieźle zbiera. Czasem jest irytujący, bo jak już dostanie piłkę w miarę blisko kosza to rzadko ją oddaje - albo jumperek z półdychy, albo wbija pod kosz. Ale da się lubić, z ławki w sam raz.

Ile ma dostać?

Edytowane przez Regis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.