Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2015/2016


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Zdaje się, ze Pacers potrzebują miejsca w salary, żeby podpisac Ellisa i zachować jakas mobilność w kontekście swoich graczy. Lakers raczej nie będą chętni oddawać kogokolwiek z młodych, z którymi wiaza przyszlosc. Może będą probowac upchnąć Kellego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

The Los Angeles Lakers and Indiana Pacers have agreed to acquire Roy Hibbert. 

Hibbert didn't fit into the Pacers' future plans as they plan on playing smaller. 

The Pacers encouraged Hibbert to become a free agent. 

Marc Stein/ESPN

Czyli offseason wcale taki niedudany nie powinien być dla Lakers ;) Dobry ruch, a Hibbert po zmianie otoczenia bedąc w CY powinien mieć udany sezon.

Edytowane przez Raf85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to prawda, że Mitch ściągnął Hibberta za jakieś wybory w drugiej rundzie to szacun, w pięknym stylu uratował wydawałoby się zmarnowany offseason :)

 

Hibbert jest rim protectorem jakiego potrzebowaliśmy, zobaczy się jak będzie pasował do ataku, ale najlepsze z tego wszystkiego jest to, że wyrwaliśmy go w contract year więc należy spodziewać się, że będzie zapierdzielał, a jak nie to cóż za rok się najwyżej z nim pożegna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to ironia, ale nie licząc tego roku to średnio mają 8 pick w ostatnich 8 latach. Co tylko potwierdza moje słowa, a licząc Boguta będą jeszcze wyzej.

 

Piszę o spalonej ziemi, kiedy ktoś mowi, że Sixers niepotrzebnie tankują, żeby przypomnieć, że nie bardzo była inna opcja.

 

Nie wiadomo też, czy NO nie zgodziliby się na trade z wiedzą o stanie zdrowia Holidaya - urazy z którymi boryka się ostatnimi czasy nie są koniecznie powiązane z tym co rzekomo zataiła Phila. Zresztą z tego co mi wiadomo to poprzedni managment nie ujawinił informacji nie tyle klubowi, co samemu zawodnikowi , a to raczej nie jest robota Hinkiego. New Orleans oddali w koncu za Jrue Noela, który odpiscil caly sezon.

Jak potwierdza jak w 10 byli 6 razy ( z czego 2 razy na 10) jak 60% to prawie zawsze? A nie licząc już Boguta to ledwo 5 razy w 10.

 

Jaka spalona ziemia sam nie wiesz co piszesz. Nawet nie potrafisz napisać jak ta wymiana wyglądała.

 

 

A co do NO to właśnie nie wiadomo. Fakt jest taki , że zataili ważną informacje i dzięki temu pozyskali 2 dobrych zawodników i to już chyba za czasów Hinkiego, bo to on dokonywał tego tradu.

A co do Noela to z tego co wiem Philadelphia nie zgłosiła żadnych zastrzeżeń to raz, a dwa to oni sami to zaproponowali i to oni chcieli Noela i za to oddali Holidaya zatajając ważną informacje.

Ty piszesz o spalonej ziemi to ja mogę zawsze pisać, że Philadelphia odbudowuje się oszukując innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak potwierdza jak w 10 byli 6 razy ( z czego 2 razy na 10) jak 60% to prawie zawsze? A nie licząc już Boguta to ledwo 5 razy w 10.

 

Jaka spalona ziemia sam nie wiesz co piszesz. Nawet nie potrafisz napisać jak ta wymiana wyglądała.

 

 

A co do NO to właśnie nie wiadomo. Fakt jest taki , że zataili ważną informacje i dzięki temu pozyskali 2 dobrych zawodników i to już chyba za czasów Hinkiego, bo to on dokonywał tego tradu.

A co do Noela to z tego co wiem Philadelphia nie zgłosiła żadnych zastrzeżeń to raz, a dwa to oni sami to zaproponowali i to oni chcieli Noela i za to oddali Holidaya zatajając ważną informacje.

Ty piszesz o spalonej ziemi to ja mogę zawsze pisać, że Philadelphia odbudowuje się oszukując innych.

EOT z mojej strony. Szkoda czasu na trolla. Czytaj ze zrozumieniem na pczyszłosć.

 

 

Jeżeli to prawda, że Mitch ściągnął Hibberta za jakieś wybory w drugiej rundzie to szacun, w pięknym stylu uratował wydawałoby się zmarnowany offseason :smile:

 

Hibbert jest rim protectorem jakiego potrzebowaliśmy, zobaczy się jak będzie pasował do ataku, ale najlepsze z tego wszystkiego jest to, że wyrwaliśmy go w contract year więc należy spodziewać się, że będzie zapierdzielał, a jak nie to cóż za rok się najwyżej z nim pożegna.

Niesamowite jak w ciągu roku z DPOTy caliber gracza robi się balast, który oddaje sie za 2nd roundery. 

 

Potencjalnie dobry deal, ale Hibbert mimo 28 lat już rok temu miał momenty, kiedy wyglądał na 40. Może być steal, a może być drugi Nash.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i na bilansie Philadelphii się znasz, ale o innych ekipach nie pisz głupot. Bucks w ostatnich latach najdłuższy okres poza PO to 3 lata, przez dekadę 4 razy weszli do PO. Dokładnie tak jak Philadelphia, z tym, że teraz prawdopodobnie będzie 4 rok poza PO i 3 z rzędu przy samym dnie. A i nie pisz ciągle o spalonej ziemi po Bynumie, bo ponieśli ryzyko i przegrali zdarza się, a ostatnia kara pokazuje, że nowi dyrektorzy by unikać wpadek zachowują się nieuczciwie.

 

nie pisz głupot że ktoś pisze głupoty

marny początek tu na forum wybrać opcję ATAk

Żalisz się już któryś raz i to już staje się denerwujące. Dokonali złej wymiany i tyle, nie oni pierwsi i nie ostatni. Pisząc o tym co oddali to napisz dokładnie a co oddali a co zyskali, a nie piszesz skrótowo. A co do kar to fakt jest taki, że na dziś to Sixers dostali karę, czyli byli nieuczciwi. I można napisać, że dzieki nieuczciwej zagrywce pozyskali Noela i w sumie Saricia. To skoro często piszesz o spa;onej ziemi dodawaj, że w sposóv nieuczciwy wychodzą na prostą.

 

A oto regularność Bucks od czasów Boguta 1, brak, 6, 8, 10, 15, 10 14, 15,2 17. Rzeczywiście zbierają picki w top 10 regularnie. A co do Parkera to w sumie jeszcze nic wielkiego nie pokazał i osttni awans do PO to jego niewielki wkład.

 

trochę postawa roszczeniowa

co Ciebie boli?

A nie reward?;p

 

w NBA wolą słowo award

 

na forum gry karcianej o NBA reward

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hibbert!

sam nie wiem co o tym sadzic. pamietam jak zgasl w zeslorocznych playoffs, wiem, ze mial sredni sezon i w ogole.

nie przepadam za bardzo wysokimi grajkami, bo srednio odnajduja sie w koszykowce, szczegolnie takiej, gdzie nacisk kladzie sie na small ball.

 

 

z 2 strony czemu nie!? za paczke frytek? jest w cy, zmiana otoczenia bardzo powinna mu sie przydac. fajny srodkowy, z rzutem z poldystansu i niezla defensywa pod koszem. tylko te zbiorki ale kij z tym.

no i kontrakt spada po sezonie.

 

jedyny minus - przez niego mozemy nie obronic top3 protected

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hibbert!

sam nie wiem co o tym sadzic. pamietam jak zgasl w zeslorocznych playoffs, wiem, ze mial sredni sezon i w ogole.

nie przepadam za bardzo wysokimi grajkami, bo srednio odnajduja sie w koszykowce, szczegolnie takiej, gdzie nacisk kladzie sie na small ball.

 

 

z 2 strony czemu nie!? za paczke frytek? jest w cy, zmiana otoczenia bardzo powinna mu sie przydac. fajny srodkowy, z rzutem z poldystansu i niezla defensywa pod koszem. tylko te zbiorki ale kij z tym.

no i kontrakt spada po sezonie.

 

jedyny minus - przez niego mozemy nie obronic top3 protected

Clarkson-Russel-Bryant-Randle-Hibbert. Nie ma opcji, żeby Lakers skończyli w dolnej trójce. Spodziewam się raczej coś około 20 bilansu w lidze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej jak Kobe zje go psychicznie i bedzie po zawodniku. Swoja droga tespadajace umowy to smiech na sali. Wystarczy paczka gruszek i masz solidnego grajk na rok.

 

Dla mnie za taka cene, to deal ok. Cudow sie nie spodziewam. Wazne ze ktos pod koszem bedzie bronil. Ale picku nie obronimy. Takze ten tego Hinkie obserwuj graczy w mockach na pozycjach 5-10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mitch mógłby się jeszcze postarać wyciągnąć Gibsona z Bulls i podpisać McDanielsa i w sumie to nie byłoby tak źle. 

 

Hibbert powinien nam zapewnić wreszcie niezłą obronę pod koszem. Gdyby dało się coś jeszcze zrobić z jego głową to nie zdziwilbym się gdyby został w LAL na dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jedyny minus - przez niego mozemy nie obronic top3 protected

Czysto teoretycznie to my picku moglibyśmy nie obronić mając cały skład złożony z graczy rodem z D-league. Więc nie ma się co nastawiać na ten pick, jak wpadnie to super, tym lepiej, ale jak nie to trudno. Zresztą ja tam wolę nawet, by pick powędrował do 76ers, jesli w zamian Russell,Clarkson, Randle zaliczą dobre sezony, rozwiną się i pokażą że będą dla Lakers przyszłością w jasnych barwach. (NO RACISM jakby co :onthego: ).

 

Podejrzewałem, że zbierzemy jakis kontrakt typu Lee + pick, ale Hibbert dla mnie bardzo ok, za drugorundowy pick mamy  dobrego obrońcę pod koszem, a takiego nam trzeba. Przez rok wlasciwie za nic sprawdzimy jak to wygląda, jak da radę i nie spęka przy Kobe  :rugby: to mozna go zostawic na dluzej. Czekam co Mitch zrobi dalej, jak uda się podpisac jakichs ciekawych rolsow, moze wymienic Younga na wlasnie np Gibsona to dla mnie bedzie ok. Tyle mozna zrobic na nastepny sezon - ogrywac rookies i znalezc graczy ktorzy w przyszlosci moga byc fajnym uzupelnieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.