Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2015/2016


matek

Rekomendowane odpowiedzi

January niestety się z Tobą zgadzam i nie zgadzam

 

Masz racje twierdząc że FA poszli za zbyt duża kasę, ale pisanie ze Lakers nie powinni żałować tych straconych szans jest błędne. Rynek weryfikuje wartość graczy, a ta dzisiejsza rzeczywistość jest taka, że Deandre krzyczy maxa. Ale czy ni inaczej było 10 lat temu? Z "mojego" obozu- Curry i Tyson i ich kontrakty np.

Lakers źle rozegrsli ten offseason, bo nie podpisali nikogo, kim sie interesowali. I opinia kibiców pt: i dobrze bo krzykneli za dużo nie ma znaczenia, nie dogadali umów znaczy spieprzyli koncertowo.

Jesteś tak dobry jak myślą o Tobie kibice?

Czy może

Jesteś tak dobry jaki masz kontrakt?

 

Każdy team który wlaczal się w wyścig po jakiego FA i nie zakończył tego wyścigu jako winner przegrał offseason to proste

 

Lakers interesowali się kazdymcz Top5 FA i nikogo nie podpisali. Interesowali się wiedząc jakie kwoty będą na tapecie.

Myślicie że mnie cieszy 95baniek Butlera?

Mnie cieszy fakt, że go przedluzyli i ze będzie grał w Bulls, a kasa...no cóż

Zawsze powtarzam ze żaden z nich nie jest wart takich pieniędzy

ŻADEN!

Ale dostaja ta kasę niezależnie od tego co mysle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz przepłacić i dać maxa za kogoś dobrego(ale nie wybitnego) albo dawać zdrowe umowy ale tylko średniakom. Kase mają wszyscy, trzeba się przyzwyczajać ze przepłaconych będzie większość zawodników. I co, LAL mają się obrażać na rzeczywistość i podpisywać tylko ludzi pokroju Koufosa? Z punktu widzenia LAL lepszy jest duet Tyson+Carroll niz Wright+McDaniels. Mimo ze pierwszy jest przepłacony 

Edytowane przez iglo13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiesz chyba mojego toku myślenia Ignazz.

 

Lakers w ten offseason wchodzą z zupełnie innego pułapu niż Spurs. 

 

rozumiem ale także z innego pułapu jechali kibice... jak na twoje niezbyt szczęśliwe dobrane słownictwo...w połączeniu do wszystkich wymysłów coniektórych fanów nagromadziło się tego trochę i mnie KUJNĘŁO w oczy.....

 

na szczęście KaTASTROFY w SAS nie będzie... choć sezon przed nami zapewne wyśmienitynie rozdawał bym pucharów w lipcu.... 

zbyt pyszałkowate i ryzykowne w takich KONTUZJOGENNYCH czasach...

 

a razie niech się wykuruje LMA do końca a inni odpoczną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że Lakers nie mogli przegrać tego offseason, skoro nawet brak aktywności jest sukcesem. Lakers trzeci sezon z rzędu będą w dolnej dziesiątce ligi. Prawdopodobnie nie będą mieć picku w drafcie, bo nawet bilans 0-82 może go nie gwarantować, a w lidze znajdzie się spokojnie przynajmniej 5 zespołów słabszych od Jeziorowców. 

W tej chwili Lakers mają Clarskona, Randle'a i Russella. No i mnóstwo kasy na FA w przyszłorocznym offseason. Tylko, że salary cap idzie w górę, inne zespoły też będą miały kasę i nie wiem jak dobre sezony muszą mieć ci trzej gracze, żeby zainteresować drużyną wolnych agentów. To będzie trzeci sezon przebudowy w Lakers. Tak dla porównania to będzie także trzeci sezon przebudowy 76ers. Milwaukee Bucks w 2013 roku też zaczęli przebudowę po odpadnięciu w 1 rundzie play-offs tak jak Lakers. Gdzie są teraz? 

Nie jestem kibicem Lakers, ale szkoda by było, żeby jeden z najlepszych (jeżeli nie najlepszy) klub w historii NBA dołował przez pół dekady, bo GM nie potrafi nikogo zachęcić do gry na tak wielkim rynku. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy, zarządzanie klubem w LA leży i kwiczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że Lakers nie mogli przegrać tego offseason, skoro nawet brak aktywności jest sukcesem. Lakers trzeci sezon z rzędu będą w dolnej dziesiątce ligi. Prawdopodobnie nie będą mieć picku w drafcie, bo nawet bilans 0-82 może go nie gwarantować, a w lidze znajdzie się spokojnie przynajmniej 5 zespołów słabszych od Jeziorowców. 

W tej chwili Lakers mają Clarskona, Randle'a i Russella. No i mnóstwo kasy na FA w przyszłorocznym offseason. Tylko, że salary cap idzie w górę, inne zespoły też będą miały kasę i nie wiem jak dobre sezony muszą mieć ci trzej gracze, żeby zainteresować drużyną wolnych agentów. To będzie trzeci sezon przebudowy w Lakers. Tak dla porównania to będzie także trzeci sezon przebudowy 76ers. Milwaukee Bucks w 2013 roku też zaczęli przebudowę po odpadnięciu w 1 rundzie play-offs tak jak Lakers. Gdzie są teraz? 

No do konca to tak nie jest. Lakers jeszcze coś próbowali, mieli powiedzmy przyzwoity roster. Bucks zbierali picki w top10 od blisko dekady, Sixers 2 lata, ale właściwie od spalonej ziemi po trejdzie Bynuma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No do konca to tak nie jest. Lakers jeszcze coś próbowali, mieli powiedzmy przyzwoity roster. Bucks zbierali picki w top10 od blisko dekady, Sixers 2 lata, ale właściwie od spalonej ziemi po trejdzie Bynuma.

Może i na bilansie Philadelphii się znasz, ale o innych ekipach nie pisz głupot. Bucks w ostatnich latach najdłuższy okres poza PO to 3 lata, przez dekadę 4 razy weszli do PO. Dokładnie tak jak Philadelphia, z tym, że teraz prawdopodobnie będzie 4 rok poza PO i 3 z rzędu przy samym dnie. A i nie pisz ciągle o spalonej ziemi po Bynumie, bo ponieśli ryzyko i przegrali zdarza się, a ostatnia kara pokazuje, że nowi dyrektorzy by unikać wpadek zachowują się nieuczciwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i na bilansie Philadelphii się znasz, ale o innych ekipach nie pisz głupot. Bucks w ostatnich latach najdłuższy okres poza PO to 3 lata, przez dekadę 4 razy weszli do PO. Dokładnie tak jak Philadelphia, z tym, że teraz prawdopodobnie będzie 4 rok poza PO i 3 z rzędu przy samym dnie. A i nie pisz ciągle o spalonej ziemi po Bynumie, bo ponieśli ryzyko i przegrali zdarza się, a ostatnia kara pokazuje, że nowi dyrektorzy by unikać wpadek zachowują się nieuczciwie.

Ja się nie żalę, tylko stwierdzam fakt - po Bynumie mieliśmy spaloną ziemię. Najlepszy gracz + 3 1st roundery za goscia, ktory nie powąchał parkietu... Odnośnie Andrew Sixers również złożyli do ligi wniosek o ukaranie Lakers. zobaczymy jak to wyjdzie.

 

A akurat Bucks byli regularnie w okolicach Top10, polecam sprawdzić ich bilansy. Dostali Parkera nie dlatego, że zrobili mega przebudowę, bo dostali podobny talent w drugą stronę, a dlatego że zaliczyli bardzo c***owy sezon - gorszy niż skład na to wskazywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie żalę, tylko stwierdzam fakt - po Bynumie mieliśmy spaloną ziemię. Najlepszy gracz + 3 1st roundery za goscia, ktory nie powąchał parkietu... Odnośnie Andrew Sixers również złożyli do ligi wniosek o ukaranie Lakers. zobaczymy jak to wyjdzie.

 

A akurat Bucks byli regularnie w okolicach Top10, polecam sprawdzić ich bilansy. Dostali Parkera nie dlatego, że zrobili mega przebudowę, bo dostali podobny talent w drugą stronę, a dlatego że zaliczyli bardzo c***owy sezon - gorszy niż skład na to wskazywał.

Żalisz się już któryś raz i to już staje się denerwujące. Dokonali złej wymiany i tyle, nie oni pierwsi i nie ostatni. Pisząc o tym co oddali to napisz dokładnie a co oddali a co zyskali, a nie piszesz skrótowo. A co do kar to fakt jest taki, że na dziś to Sixers dostali karę, czyli byli nieuczciwi. I można napisać, że dzieki nieuczciwej zagrywce pozyskali Noela i w sumie Saricia. To skoro często piszesz o spa;onej ziemi dodawaj, że w sposóv nieuczciwy wychodzą na prostą.

 

A oto regularność Bucks od czasów Boguta 1, brak, 6, 8, 10, 15, 10 14, 15,2 17. Rzeczywiście zbierają picki w top 10 regularnie. A co do Parkera to w sumie jeszcze nic wielkiego nie pokazał i osttni awans do PO to jego niewielki wkład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żalisz się już któryś raz i to już staje się denerwujące. Dokonali złej wymiany i tyle, nie oni pierwsi i nie ostatni. Pisząc o tym co oddali to napisz dokładnie a co oddali a co zyskali, a nie piszesz skrótowo. A co do kar to fakt jest taki, że na dziś to Sixers dostali karę, czyli byli nieuczciwi. I można napisać, że dzieki nieuczciwej zagrywce pozyskali Noela i w sumie Saricia. To skoro często piszesz o spa;onej ziemi dodawaj, że w sposóv nieuczciwy wychodzą na prostą.

 

A oto regularność Bucks od czasów Boguta 1, brak, 6, 8, 10, 15, 10 14, 15,2 17. Rzeczywiście zbierają picki w top 10 regularnie. A co do Parkera to w sumie jeszcze nic wielkiego nie pokazał i osttni awans do PO to jego niewielki wkład.

Nie wiem czy to ironia, ale nie licząc tego roku to średnio mają 8 pick w ostatnich 8 latach. Co tylko potwierdza moje słowa, a licząc Boguta będą jeszcze wyzej.

 

Piszę o spalonej ziemi, kiedy ktoś mowi, że Sixers niepotrzebnie tankują, żeby przypomnieć, że nie bardzo była inna opcja.

 

Nie wiadomo też, czy NO nie zgodziliby się na trade z wiedzą o stanie zdrowia Holidaya - urazy z którymi boryka się ostatnimi czasy nie są koniecznie powiązane z tym co rzekomo zataiła Phila. Zresztą z tego co mi wiadomo to poprzedni managment nie ujawinił informacji nie tyle klubowi, co samemu zawodnikowi , a to raczej nie jest robota Hinkiego. New Orleans oddali w koncu za Jrue Noela, który odpiscil caly sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, z tego tu czytam to chyba jedynym pocieszeniem są słowa Bussówny, która stwierdziła, że to pierwszy rok z trzech lat przebudowy jakie czekają Lakers. Podobno w sezonie 2017/18 LAL mają już być contederem. Jeśli nie poleci ... Jim Buss :) Nie wiem, ale jakoś to info, roztrząsane w mediach by USA jak jakaś opera mydlana, strasznie mnie rozśmieszyło. Bo to wygląda tak jakby zarząd klubu (BTW - podobno przecenia się rolę Kapczaka jako GM, bo po śmierci ojca za sznurki pociąga właśnie Jim jako vice - PBO) mówił kibicom: to nic, spoko wiecie, rozumiecie, teraz nie wychodzi ale za rok albo za dwa! Ooo wtedy dopiero będzie dobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiają się rumory, w tym od Steina i Ramony, że bierzemy Hibberta w wymianie z Pacers. Co sądzicie?

Pytanie też jak wymiana będzie wyglądać bo narazie nic o tym nie ma.

Edytowane przez F.U.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.