Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2015/2016


matek

Rekomendowane odpowiedzi

julius kolejna z plotek mowi o tym, ze od czasow transferu nasha i howarda, kiedy to lakers mocno zagrali wszystkim na nosie,

panuje niepisana zasada by nie robic dealow z lakers.

 

i fakt faktem, mozna odniesc takie wrazenie, ze tych wymian w ostatnich 2 sezonach jest w jezioranach jak na lekarstwo.

podobno wlasciciele nie przepadaja za mlodym bussem,

wiekszosc wlascicieli to stara gwardia, znali sie etc.

 

nie wiem na ile te plotki moga byc prawda ale mnie juz nic nie zdziwi w tej lidze.

 

czyli co, przyszloroczny draft mamy top3 protected?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli LMA ostatecznie zdecydowałby się na Lakers, to by było niesamowite :smile: Po takich 2 dniach FA...

 

Bardzo mało prawdopodobne, ale kto go tam wie. Swoją drogą, ciekawe, że mu się chce słuchać tych wszystkich (oprócz Knicks :tongue: ) ofert na spotkaniach.

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam Amick @sam_amick 19 sek.20 sekund temu

 

LaMarcus Alrdige's second meeting with the Lakers, I'm told, will focus on just talking basketball with Mitch Kupchak and Byron Scott.

 

Adrian Wojnarowski @WojYahooNBA 2 min.2 minuty temu

 

Aldridge felt first meeting with Lakers was too focused on non-basketball (Hollywood, branding, etc) and Lakers want to rectify it.

 

 

Może jest jakaś szansa?.. a przynajmniej nadzieja, że coś zrozumieli i skupią się na projekcie, a nie przekonywaniu blaskiem fleszy Holyłlód. Zawsze coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

julius kolejna z plotek mowi o tym, ze od czasow transferu nasha i howarda, kiedy to lakers mocno zagrali wszystkim na nosie,

panuje niepisana zasada by nie robic dealow z lakers.

 

i fakt faktem, mozna odniesc takie wrazenie, ze tych wymian w ostatnich 2 sezonach jest w jezioranach jak na lekarstwo.

podobno wlasciciele nie przepadaja za mlodym bussem,

wiekszosc wlascicieli to stara gwardia, znali sie etc.

 

nie wiem na ile te plotki moga byc prawda ale mnie juz nic nie zdziwi w tej lidze.

 

czyli co, przyszloroczny draft mamy top3 protected?

Ja myślę, że takie rzeczy można między bajki wsadzić.

 

Do tanga trzeba dwojga, jeśli Lakers nie za bardzo mają czym trejdowac to cięzko, żeby nagle ściągać Bóg wie kogo.

 

Podobne głosy chodziły o Hinkie'm, które nasiliły się po drafcie, a kilka dni później dzieje się trade z Kings. Jeżeli masz coś, czego potrzebuje inny team to choćby nie wiem co się działo - taki deal ma szanse.

 

Inna kwestia, że przywykliście do tego, że macie FA magnets, że dostajecie fajnych grajków za Luke'a Waltona, a to nagle... welcome in NBA reality.

 

Myślałem, że LMA jest realny w Lakers - wprawdzie team nie jest pod jego potrzeby, ale ma chatę w LA i mógłby na jako takim poziomie dograć do emeryturki. Może to jakaś zagrywka, żeby wywalczyć lepszą rolę w LA, lepsze zapiski do kontraktu? Ch. go wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.