Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2015/2016


matek

Rekomendowane odpowiedzi

No, ale żartuje sobie z Was chłopaki. LMA jest w top 5. Antek Davis, Dirku, Duncan, LMA, Blake -  tak bym to widział. Kolejność przypadkowa po Antku Davisie.

 

Ibaka? Pau? Bosh? Draymond? Favors? Dirk w poprzednim sezonie spadł pod nich raczej (Bosh niepewny, bo kontuzjowany).

 

LMA w każdym razie to top tier, ale NA PEWNO nie najlepszy PF ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie sądzę, aby Lakers zadowalało pozyskanie czołowego PFa ligi samo w sobie, Lakers raczej zawsze wyglądali na organizację, która bierze albo wszystko albo nic. 

Wziąłem kawałek do wyjaśnienia, bo reszta to głupoty. Pisząc w ten sposób, warto wiedzieć, jak bardzo różni się obecna sytuacja Lakers od tej z poprzednich sezonów. Przede wszystkim brak jest kontraktów, które można pchnąć w drugą stronę. Musieliby wymienić Kobe na 2-3 umowy, które łącznie dawałyby te 25 mln do oddania dalej. Teraz nie ma co wysłać w drugą stronę, żeby te umowy się zgadzały i dało się szybko zbudować coś poważniejszego. A to się w tej chwili nie uda. 

 

Powtórzę po raz kolejny - ten offseason i polowanie w nim na jakąś grubszą rybę oraz ogrywanie młodych w sezonie jest tylko przygotowaniem do ataku za rok, gdzie mam nadzieję będzie kuszenie już silną podstawą + ogromem kasy w salary. 

 

Ale ogólnie zdajecie sobie sprawę, że Lakers po ewentualnym pozyskaniu Cuza nie będzie już stać na LMA? Tak samo w drugą stronę... więc nie ma sensu pisać o tym, jak to by oni do siebie pasowali. Nie teraz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby zrobić s'n't musielibyśmy trzymać prawa do Hilla i Lina, a to blokuje FA. Z kolei po zrzeknięciu się praw do nich nie możemy użyć ich w wymianie. 

 

Duże TPE (a takie byłoby potrzebne) też pozyskuje się za coś, czego nie mamy. 

 

Oczywiście, opcją jest nakłonienie do niższego kontraktu, ale LMA dostanie maxa, po to tutaj przyjdzie. Bo nie po wynik sportowy, którego może nie być przez 3/4 jego umowy. 

 

Randle'a mam nadzieję nie ruszą. Poza tym był już poruszany temat LMA+... i była wtedy mowa o Jimmym. No i nie da się ich dwóch zmieścić w tym offseason. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To straszna perspektywa, przebywać przez sezon z tym niedobrym Kobe w jednym zespole. Dziwne, że jak już ktoś z nim gra, to tak źle nie jest. Pieprzenie. 

 

Poza tym albo chcesz grać w Lakers, albo nie. Kobe przez rok w takiej sytuacji nie powinien mieć znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matek ale ja daleki jestem odxpisania ze Kobe jest blee

Ale każdy w lidze wie jaki to typ koszykarza. Nie oddaje pola łatwo i o ile kiedyś było to zaletą, bo czyniło z niego jednago z najlepszych, tak teraz u schyłku kariery ktoś kto ma o sobie wyższe mniemanie niż jego aktualne możliwości może być hamulcowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na huj nam jordan?!

jesli liga nie zmieni przepisow, nie potrzebujemy takiego blokera. lepiej zostawic eda davisa i taricka blacka.

aldridge i tak zajmie sporo minut na 5, bo nie sadze by randle gral jako sf.

 

nie rozumiem, tez trade'owania younga. dla mnie jest fajnym 6thmanem...

ktory z powodzeniem moze byc starterem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jakis konlikt na lini coach-swaggy? nie sledzilem ich zbyt mocno w ubieglym sezonie:)

wiem jedno. w playoffs, przy obecnej defensywie zespolowej da sie schowac praktycznie kazdego.

za to na wage zlota sa goscia, ktorzy sami sie wykreuja...

 

ale luz, jesli mowia, ze jest/byl zly to ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ciekawe, Kobe jedyny meeting z FA (Aldridge) już odbył. Spotkania z DAJ, Monroe i innymi mają się odbyć bez jego udziału.

spotkanie z LMA odbyło się w LA. Scott i Mitch polecieli do DC, aby spotkać się z Monroe, którego już odwiedzili NYK i Bucks.

Edytowane przez Raf85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.