Skocz do zawartości

New York Knicks 2015/2016


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Kristaps to mój człowiek i odjebta się od niego, nie miejsca w jego bandwagonie dla nikogo poza mną.

 

Knicks po raz pierwszy od dawna nie spierdoli ciężko off-season. A tak się przynajmniej wydaje... Od czasu wyjebki Tysona Phil robi coraz lepsze ruchy, tamto to był jego najgorszy postępek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie sezon się zbliża więc trzeba coś napisać....

 

Offsezon całkiem udany więcej nie dało się wycisnąć.

Byłem zwolennikiem wyboru Lotysza więc gorąco mu kibicuje, mam nadzieję że Ryba da mu piłkę od samego początku.

 

Trade Melo? Jak najbardziej jeżeli można zgarnąć jakiś fajny pakiecik ale to dopiero po all stars.

 

PO jak będą to fajnie i tak nie mamy picku jak ich nie będzie to pikuś bo i tak mamy ogrywać KP. Niech ta drużyna o coś walczy 8 miejsce na wschodzie to dość bezpieczny cel.

 

Czy będę oglądał Knicks w tym sezonie? Tak będę tylko i wyłączanie dla #lotyszmvp.

 

Życzę sobie i fanom NYK przełomowego sezonu który pozwoli nam miec nadzieję na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawa strona tej wrzutki podoba mi się na tyle, że nie chcę nawet odpalać reszty :)

patrz i nie dotykaj to motto każdego męża

 

Knicks nie po raz pierwszy przed RS wyglądają dość mocna żeby zrobić Peło, a może skończyć się jak zawsze

 

Dla Mało to ostatnia chyba szansa żeby zrobić ten jeden krokwięcej i z wybitnego statystycznie gracza bez sukcesów stać się wreszcie liderem zespołu bo nawet w brylkach wielu sukces przypisywalo Billupsowi

 

Jeśli projekt Melo nie wypali Knicks są w dupie. Facet ma tłusty kontrakt i pożółklą metryke, więc z dobrym dealem może być problem tym bardziej ze ktoś dał mu klauzulę w umowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasz Miso bez oczka już się lepiej czuje, czy dalej widzi tylko przyszłość na rozdaniu dyplomów syna?

 

Będzie lepiej, bo gorzej niż w poprzednim sezonie być nie może.

jest taka tradycja że spady z Bulls najczęściej skupuja Knicks, więc Orzelka martw się lepiej żeby problemy syna Derricka nie stały się waszymi ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest taka tradycja że spady z Bulls najczęściej skupuja Knicks, więc Orzelka martw się lepiej żeby problemy syna Derricka nie stały się waszymi ;)

 

Nie wiem jakiej mieszanki ziół i przypraw musiałby zażyć Jax by przygarnąć obecną TWARZ WASZEJ ORGANIZACJI.

 

Era popleczników Dolana na razie się skończyła i a co za tym idzie głupie kontrakty. Gdyby dalej byli przy żłobie to zapewne w trakcie poprzedniego sezonu oddaliby schodzące kontrakty Amare oraz Bargnaniego za Derona Williamsa oraz Joe Johnosna/Bruka Lopeza i jeszcze by się z tego cieszyli ;)

 

A tak poza tym to jakbyś nie wiedział Rose = Melo. Czek dys ałt! Tylko obejrzyj całe :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.