Skocz do zawartości

New York Knicks 2015/2016


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

 melo sprzed dwoch sezonow (12/13) to gracz tego samego formatu co harden obecnie

 

Fuck no.

 

Harden w scoringu, który jest głównym atutem Carmelo daje tyle samo punktów na dużo lepszej skuteczności plus jest topowym playmakerem, a Carmelo z grubsza przeciwnie, tzn. jest topowym typem grającym obok zespołu.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większa pewność siebie, w czerwcu jeszcze skierował głowę bardziej w stronę fotografa, teraz już Zinger głowę bardziej kieruje do przodu tylko nieznacznie przechylając ją w stronę obiektywu. Widać, że wolałby sponiewierać jakiś niggasów na parkiecie a nie robić sobie fotki do albumu na facebooku, tym bardziej że już takie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takiego Adriana w klasie ktory to ciagle sie sadzi ze kazdego jana w budzie pozamiata a na wuefie jak dostal z kija od unihokeja w nery to z placzem do szatni pobiegl

 

Bardzo mi rosea przypomina

 

Edit

Kruca fiks czytam temat od bykach a postuje w nowym jorku. Sory ziomki, prosze o wyrozumienie

Edytowane przez MVPrzemek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież on miał jeszcze przed draftem taką kwadratową banię (razem ze szczeną). 

 

A o sterydach poczytaj, żeby nie wypisywać lub nie mówić takich rzeczy. Bywałem na wielu siłowniach, nie tylko w Polsce, nie zauważyłem czegoś takiego, jak charakterystyczna kwadratowa broda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwadratowa broda po sterydach? Po koksach twarz może być bardziej okrągła niż kwadratowa, testosteron wspomaga retencje wody w organizmie, więc jeśli na siłowni widziałeś ludzi z kwadratową szczęką, to raczej nie przez sterydy, a przez leki typu clenbuterol, tren, T3, ktore to odpowiedzialne są za redukcję tłuszczu i napięcie mięśniowe.

 

Sterydy w Polsce to nie takie znowu częste zjawisko, więcej osób nie bierze, niż bierze, a jeśli bierze to jakieś propionaty o słabym stężeniu, po odstawieniu których po kilku miesiącach nie ma widocznych śladów używania.

 

Nie każdy większy chłop to sterydziasz, odpowiednio dobrana dieta i przez pierwsze dwa lata treningu rosniesz w oczach, kwadratowa szczęka to raczej typ naszej słowiańskiej urody niż wpływ sterydow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.