Skocz do zawartości

[West 2nd Rd] Houston Rockets - Los Angeles Clippers


LAF

Wynik:  

51 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wynik:

    • Houston Rockets - Los Angeles Clippers 4:0
      0
    • Houston Rockets - Los Angeles Clippers 4:1
    • Houston Rockets - Los Angeles Clippers 4:2
    • Houston Rockets - Los Angeles Clippers 4:3
    • Houston Rockets - Los Angeles Clippers 0:4
      0
    • Houston Rockets - Los Angeles Clippers 1:4
    • Houston Rockets - Los Angeles Clippers 2:4
    • Houston Rockets - Los Angeles Clippers 3:4


Rekomendowane odpowiedzi

Kibicuję Rockets, Hardenowi, ale jak oni ku.rwa wygrają choć jeden mecz z Warriors to będę bardzo zdziwiony. O ile Warriors utrzymają swój poziom  a nie dostosują się do Rockets. 

Btw, w którymś temacie widziałem już, że Rappar nazwał support Curry'ego być może najlepszym all time. Gdyby w miejsce Stepha był LeBron to byłby średni, przeciętny :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Clippers nie pozbyli się Jamala w trakcie sezonu, kiedy zapewne była ku temu okazja. Szkoda, że JJ Redick przypomina sobie, że potrafi rzucać jedynie w czasie RS. Szkoda, że Clippers zapewne stracą Jordana w lato, bo 2nd round raczej nie jest zbyt mocnym argumentem na to, by go zatrzymać. No i na koniec szkoda, że jak zwykle za wszystko oberwie Chris Paul.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No  cały plan w pi.... Ograc SA i przegrac w ten sposob serie z rakietami. Historyczne.

 

Z drugiej strony na pocieszenie to i tak to by była polowa drogi i juz nie byłoby łatwiej a oni z tak krotka ławką już rekawiami oddychali.

 

Zdecydowala dluzsza lawka Rakiet w calej serii. Faulowanie o tyle sie przysluzylo Houston ze mieli wiecej wypoczetych graczy bo i Smith i Howard mieli zawsze sporo odpoczynku.

 

Z GS nie mają szans o ile Bogut bedzie zdrowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownicy przeglądający ten temat: 105

31 użytkowników, 73 gości, 1 anonimowych

 

 

No dawać panowie. Komentarze po meczu. Aż 105 luda czeka ze zniecierpliwieniem w tym pewnie z paru "zaprzyjaźnionych" portali ;).

 

A tak na serio. Czułem że Clippersi to przewalą. Krótka ławka, nikt nie odpalił hero mode. Jamal i JJ dalect od optimum. Zastanawia mnie tylko jakim cudem LAC potrafili aż tyle razy Hardena faulować...

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie gratulacje dla HOU.POzbierac sie z 1-3 to zawsze jest mega cos jesli tylko przeciwnik nie posypuje sie lawiną kontuzji.A tu tak nie było. Ostatecznie pozornie frajerska przegrana Clipps wynikała z czegos czego na tym etapie PO sie udac po prostu nie moze.Brak ławki i skrajne wyczerpanie S5. Dla mnie cudem i tak było przejscie Spurs,i dotrwanie do game 4. MIeli sie wykrwawic juz w I rundzie a tymczasem paliwa starczyło znacznie dłuzej,ale bez wzmocnien na ławce i mniejszych minutach dla S5 LA dalej nie zajdzie.W  zasadzie nikt w LA nie zawiódł,grał na miare swoich mozliwosci IMHO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownicy przeglądający ten temat: 91

31 użytkowników, 59 gości, 1 anonimowych

 

 

No dawać panowie. Komentarze po meczu. Aż 91 luda czeka ze zniecierpliwieniem w tym pewnie z paru "zaprzyjaźnionych" portali ;).

 

Wojnarski czeka na analizę, by móc potem zerżnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clippers to Cippers i niby powinienem powołać się na słowa Rysia Pei ("tak kończą frajerzy"), ale trochę szkoda mi CP3. Czuje się, że coś jest po prostu nie tak, jeśli zawodnik tej klasy nie ma ani jednego meczu w finale konferencji. To jest bardziej nie halo niż brak udziału Nasha w finałach. Dlatego, mimo tego co się stało w G6, szkoda mi gościa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co mnie dziś bardziej rozczarowalo

Duda z Komorowskim czy Rox z Clipps

 

Choć w sumie Bronek kilka razy przy**bal Andrju z sierpowego...

 

Kolejne w tym PO g.7 bez iskry

Pod tym wzgledem to chyba najgorsze PO od lat...

 

Dajcie już puchar, nawet niech będzie że Cavs bo nie ma już czego ogladac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co Biała Czekolado, pewnie siedzisz teraz gdzieś na krawężniki z jabolem w ręku? Miał CP3 przejść Himalaje, a osrał się aż miło. Kto jak kto, ale myślałem, że Paul jaja na mecz przyniesie.

Wybaczcie wyrażenie, ale sam się "osrałeś". Chris Paul jest ostatnią osobą, którą można winić za porażkę w tej serii. Szacunek. 

Przemiana Blake'a Griffina z G1 do G7 jest niesamowita.

Edytowane przez microlab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod tym wzgledem to chyba najgorsze PO od lat...

 

Dajcie już puchar, nawet niech będzie że Cavs bo nie ma już czego ogladac!

W tym roku w PO była tylko jedna dobra seria SAS - LAC i nie należy sie juz zadnej dobrej serii spodziewac. Najgorsze PO od lat. Moze głownie z powodu kontuzji ale najgorsze.

 

PS. No mozna by dodac GSW-Memphis do game 4

Edytowane przez marceli73x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie wyrażenie, ale sam się "osrałeś". Chris Paul jest ostatnią osobą, którą można winić za porażkę w tej serii. Szacunek. 

Przemiana Blake'a Griffina z G1 do G7 jest niesamowita.

nie, ja w moich G7 gram bez paniki.

 

nie winię CP za porażkę w serii - stwierdzam tylko, że mu się rączki trząsły na początku G7 okropnie, co mnie zdziwiło, zwłaszcza w kontekście G7 ze Spurs. Zresztą, o końcówce G6 wiele zostało powiedziane, tam się CP też nie wykazał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Clippers zapewne stracą Jordana w lato, bo 2nd round raczej nie jest zbyt mocnym argumentem na to, by go zatrzymać. 

To kto ma lepsze argumenty? Nie ma miejsca, gdzie Jordanowi będzie lepiej w tej lidze.

 

A i tak zadecydują $$$.

 

Btw, w którymś temacie widziałem już, że Rappar nazwał support Curry'ego być może najlepszym all time. Gdyby w miejsce Stepha był LeBron to byłby średni, przeciętny :grin:

Nie warto poruszać tego tematu, szczególnie z RappaRem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam zajebisty support

Jest ich zazwyczaj trzech i noszą się na szaro, żeby nie było ich widać

Coś jak Loża masonska, też decydują kto i co

 

 

Dla większych emocji lepiej byłoby, żeby Warriors dostali Clippers w WCF

Oczywiście gdyby Ci nie wypluli płuc po tym jak grali najwezsza rotacja w NBA

Thibs powinien być dumny ze swojgo byłego szefa

 

Trzeba mieć nadzieję że pojedynek real MVP z I'm MVP trochę rozrusza to postseason

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już rano pisałem, CP3 to max 2nd round HoF. Nad Smithem chyba rzeczywiście szamani jacyś czuwają...

 

Z kolei Harden będzie mógł  zgłaszać kandydaturę do CF HoF, mimo, że jego głównym zadaniem w czasie robienia decydującego dla serii runu, było podawanie ręczników. Sprawiedliwość nie istnieje.

 

Clipps trzymali się w tych PO w dużej mierze dzięki zjawiskom paranormalnym. Rivers Jr. parę razy wyglądał jak koszykarz, Barnes miał kilka meczów w których nie przypominał siebie, a Redick trafiał regularnie. Generalnie panowie się nieźle uzupełniali w tych swoich dziwnych występach i przez większość PO można było mieć wrażenie, że Clipps mają u siebie więcej niż dwóch poważnych grajków. Niestety w praniu wszystko się zbiegło, stare plamy zostały, a gacie zafarbowały od hawajskiej koszuli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.