Skocz do zawartości

[West 2nd Rd] Houston Rockets - Los Angeles Clippers


LAF

Wynik:  

51 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wynik:

    • Houston Rockets - Los Angeles Clippers 4:0
      0
    • Houston Rockets - Los Angeles Clippers 4:1
    • Houston Rockets - Los Angeles Clippers 4:2
    • Houston Rockets - Los Angeles Clippers 4:3
    • Houston Rockets - Los Angeles Clippers 0:4
      0
    • Houston Rockets - Los Angeles Clippers 1:4
    • Houston Rockets - Los Angeles Clippers 2:4
    • Houston Rockets - Los Angeles Clippers 3:4


Rekomendowane odpowiedzi

Którego głowę Smith i Brewer w zasadzie zabrali spod topora, bo kiedy zaczał hackowanie Jordana w drugiej kwarcie gra Rockets totalnie umarła z sekundy na sekundę,

No właśnie to jest kolejny przypadek, gdy zespół stosujący hackowanie sam dostaje po dupie tak naprawdę. Mam nieodparte wrażenie, że jeżeli dany zespół nie lubi taplać się w błocie (a Spurs czy Rockets nie lubią), to od takiej taktyki powinien się trzymać z daleka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby przegrać w następnej serii. CP3 nigdy nie awansował do WCF, Clips nigdy nie awansowali do WCF. Ale to nie ma znaczenia.

 

 

Jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz.

 

Myślisz, że który głos w głowie Blake-a będzie mocniejszy "Wygrałeś z mistrzami"  czy "Przegrałeś mając 19 punktów przewagi"

 

Nie wiem kolego jaki głos w głowie ma Blake, tak tylko sobie rzuciłem randomowym statem, który bardziej można traktować jako ciekawostkę, spokojnie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak ogólnie zdajecie sobie sprawę że Houston ma w tej serii mnóstwo czystych pozycji i nie są jakoś wyjąktowo blisko bronieni. Wg danych z kamer SVU w rogach w ogóle sobie LAC ich odpuszczają tyle że dotychczas to Rakiety nie trafiały tych rzutów a teraz im wchodzą

 

Obrona LAC jest mocno skoncentrowany na bronie pod samym koszem i tam rzeczywiście Rakietom idzie tragicznie ale już dlaczego z rogu za 3 trafiają tak źle to nie ma logiki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 pkt w 4 kwarcie Paula to c*** (3 nie liczące się ) ale 0 Grffina to skandal.

 

Ale chyba Blakowi ktoś musi kreować te pozycji. Akurat Paul miał 9 pkt w 4 kwarcie chyba że mam omamy no ale 0 słownie zero asyst

 

Próba wybielania Paula za ten wstrząs nieźle mnie dziwi. Tu nie ma znaczenia kto był gorszy a kto lepszy może jedynie zdjęcie Hardena sprawiło że ofensywa Houston chodziła inaczej i nagle obrona Clipper nie umiała reagować i poszło. Ale Paul w trakcie tego wstrząsu tak nazwijmy nie wykreował chyba ani jednej czystej pozycji dla kolegi. Zaczął grać jakies dziwne indywidualne akcje . Chyba tylko raz zagrał pnr z Griffinem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BiałaCzekolada nie wiem co bierzesz, nie wiem ile tego bierzesz, ale bardzo ładnie proszę Cię o info na priv gdzie i za ile mogę to kupić ;)

 

A i przy wszechogarniającym hejcie zarówno do LAC jak i HOU, radować mnie będzie wyjątkowo porażka tych pierwszych w takich a nie innych okolicznościach, bo tylko potwierdzi ich etykietke bycia frajerami for life.

 

Choć serce hejtuje i chce, to rozum mówi, że jednak LAC to wezmą. Tak czy siak jako hejter i jednych drugich mam sytuacje win-win ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj chwila prawdy dla Paula. Wstanie pewnie za kilka godzin, pójdzie do kibla i wyciskając klocka pomyśli: "albo dzisiaj się majestatycznie obsram i na zawsze już przylgnie do mnie miano max 2nd round HoF, albo pierdulne 35/15/10/4 i wieczorem dziwki, wóda i impreza w nagrodę za awans do WCF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra już wszystko wiem. Zadzwoniłem dziś do Austina Riversa, odebrał niestety jego tata i powiedział że synek wraz z najlepszym kumplem Jamalem pałuje trójeczki na treningu i z taką formą sobie go nie wyobraża. Powiedziałem mu ze ja też nie. No ale skoro już rozmawiam z jego tata który jest coachem no to pytam się jak tam BG ? CP3 jest w formie ? i coście zrobili w 4q na milość bosko ?! On mi mówi żebym dał spokój i że już szykuje przemówienie po meczu jak to sędziowie źle wykonywali swoje obowiązki. Po tej krótkiej rozmowie pożegnałem go i życzyłem powodzenia. Chwilę później dzwonie do DH12. Słysze w tle jakieś śmiechy hihy, no więc ja się pytam Dwight co tam się dzieje ? a ten mi mówi że trwa impreza jeszcze po G6. Ja mu mówie Howard weź k**** ogarnij się bo będziesz znowu płakał na konferencji że nie dogadujesz się z Kobe'm i na niego zrzucisz wine mimo ze ten nawet nie jest w PO. On nagle zamilkl. Po chwili uslyszalem - masz racje stary dam z siebie wszystko, a jak przegramy to osobiscie zgole brode Hardenowi. I tak ma być. Na koniec powiedziałem że jak Josh Smith będzie rzucał trójke za trójką to mu utnijcie w halftime ręce bo i tak z nich pożytku nie ma.

 

Hjuston dzisiaj wygra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.