Skocz do zawartości

I'ts TIME! czyli UFC i ogólnie mma


Baptizia

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, fluber napisał(a):

Ale w sportach walki już zaczęły się głosowania na MMA - czyli przeciętny we wszystkim, w niczym wybitny.

Wyobraź sobie postawić koszykarza dobrego w kozłowaniu i w rzucaniu za 3 powyżej kogoś, kto wybitnie rzuca wolne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RappaR napisał(a):

Wyobraź sobie postawić koszykarza dobrego w kozłowaniu i w rzucaniu za 3 powyżej kogoś, kto wybitnie rzuca wolne!

Ogolnie to powinno sie stworzyc Boks 2.0 i dopuszczac tylko ciosy proste.

To karygodne ze typ, ktory niezle bije proste, haki i podbrodki moglby pokonac mistrza prostych! A FE!

Wtedy Flub Lee bylby kontent!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał(a):

Nie przecietny we wszystkim, ale wybitny w oddzielnej dyscyplinie jaka jest MMA lol

Zreszta po tym jak upokarzaja sie bokserki w Fame MMA kiepsko wyglada cherry-pickowanie walki Owczarz jako dowod na cokolwiek

No jasne, dlatego Marcus Rooth, Alex Yee, czy Vinzenz Geiger są bardziej poważani niż pływacy, biegacze, skoczkowie o tyczce, czy biegacze narciarscy. Bo są wybitni w osobnych dyscyplinach, składających się z innych. Robisz kurwę z logiki, traktująca MMA jako jakiegoś unicorna wszechstronności, gdy w poważnym sporcie nikt tego nie traktuje poważnie w porównaniu z normalnymi sportami.

No przecież emerytowana 40-letnia bokserka wygrała w MMA z tą Linkiewicz, a jak laska co od 6 lat walczy w MMA w KSW poszła z tą Linkiewicz walczyć to przegrała. Gwiazda KSW. Jednocześnie inna gwiazda KSW właśnie ubiła Adesanyę. Śmieszny sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał(a):

No jasne, dlatego Marcus Rooth, Alex Yee, czy Vinzenz Geiger są bardziej poważani niż pływacy, biegacze, skoczkowie o tyczce, czy biegacze narciarscy. Bo są wybitni w osobnych dyscyplinach, składających się z innych. Robisz kurwę z logiki, traktująca MMA jako jakiegoś unicorna wszechstronności, gdy w poważnym sporcie nikt tego nie traktuje poważnie w porównaniu z normalnymi sportami.

Ale wiesz ze w MMA nie bijesz sie na przemian w roznych konkurencjach (tak tylko czasem we freakach robia)?

3 minuty temu, fluber napisał(a):

Jednocześnie inna gwiazda KSW właśnie ubiła Adesanyę. Śmieszny sport.

W sensie ze jestes w szoku ze w MMA zawodnicy zaczynaja od mniejszych organizacji?

Tzn w sumie czaje ze jak ktos za 'jedyny powazny' sport walki uwaza biznes gdzie robi sie rekordy 30-0 na jakichs 'zawodowych przegrywach' przed podejsciem do powaznych rywali to moze byc szok :)

3 minuty temu, fluber napisał(a):

Robisz kurwę z logiki

Idac Twoja logika to krolem sportow walki jest slap fighting gdzie trenujesz z grubsza jeden ruch

W ogole te smieszne pilkarzyki co ganiaja za pilka w swoim smiesznym sporciku - lekkoatleci biegaja szybciej, skacza wyzej i maja lepsza wydolnosc hahaha

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, RappaR napisał(a):

I w ogóle nie dziwka, a sexmasterka!

No to juz pomijam ze brzydko ja nazwales, bo patrzac na dzisiejsze czasy w internecie to bardziej prekursorka :]

btw ona odkad zostala mama to inna babka, wyglada na IG jakby urodzila sie po to, zeby zostac matka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, julekstep napisał(a):

 

W sensie ze jestes w szoku ze w MMA zawodnicy zaczynaja od mniejszych organizacji?

Jestem w szoku, że dwie gwiazdy tej samej organizacji mogą z jednej strony być mistrzem świata, a z drugiej przegrać z influencerką. Uważam, że jest to możliwe tylko w przypadku niepoważnych sportów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, fluber napisał(a):

Jestem w szoku, że dwie gwiazdy tej samej organizacji mogą z jednej strony być mistrzem świata, a z drugiej przegrać z influencerką. Uważam, że jest to możliwe tylko w przypadku niepoważnych sportów.

Czyli ignorujesz to ze bokserki (mistrzyni) tez sie osmieszala na fejmie bo ci nie pasuje do narracji. Nowe, nie znalem.

Co do gwiazd MMA nie zapominaj o typie, ktiry toczac swoja pierwsza zawodowa walke bokserska zrobil split decision z jednym z najwybitniejszych ciezkich bokserow w historii....w boksie xD

Az sprawdzilem te 'gwiazde KSW'

na 8 walk najwyzej (raz) byla trzecia na karcie walk

Bilans 5-3 (w boksie 4-0 wink wink)

Ktos tu robi niezla kurwe z semantyki xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, fluber napisał(a):

Jestem w szoku, że dwie gwiazdy tej samej organizacji mogą z jednej strony być mistrzem świata, a z drugiej przegrać z influencerką. Uważam, że jest to możliwe tylko w przypadku niepoważnych sportów.

Po prostu sporty walki mają największy fluke potential. Jedno uderzenie wystarczy. Gdzie przykładowo w takim tenisie jedno super zagranie da Ci po prostu punkt, który może nie zmienić obrazu spotkania. Żeby zobrazować fajnie byłoby wygrać jedną wymianę z Djoko, ale to, że mi by się to udało nie oznaczałoby, że jestem lepszym tenisistą, a w sportach walki jakiś fartowny lucky punch pozwala znokautować i wygrać walkę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, P_M napisał(a):

Po prostu sporty walki mają największy fluke potential. Jedno uderzenie wystarczy. Gdzie przykładowo w takim tenisie jedno super zagranie da Ci po prostu punkt, który może nie zmienić obrazu spotkania. Żeby zobrazować fajnie byłoby wygrać jedną wymianę z Djoko, ale to, że mi by się to udało nie oznaczałoby, że jestem lepszym tenisistą, a w sportach walki jakiś fartowny lucky punch pozwala znokautować i wygrać walkę:)

No ale owczarz przegrała na punkty:)

36 minut temu, julekstep napisał(a):

Czyli ignorujesz to ze bokserki (mistrzyni) tez sie osmieszala na fejmie bo ci nie pasuje do narracji. Nowe, nie znalem.

Emerytowana bokserka i gwiazda KSW w prime. I ta pierwsza z linkiewicz wygrała a druga przegrała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, fluber napisał(a):

gwiazda KSW w prime.

raz jeszcze

50 minut temu, julekstep napisał(a):

Az sprawdzilem te 'gwiazde KSW'

na 8 walk najwyzej (raz) byla trzecia na karcie walk

Bilans 5-3 (w boksie 4-0 wink wink)

Ktos tu robi niezla kurwe z semantyki xD

 

 

i ta emerytowana MISTRZYNI ŚWIATA w boksie przegrała z 2 innymi freakami (w tym raz została totalnie zdominowana) co usilnie pomijasz

to że Owczarz jest niepokonaną na zawodowym ringu MISTRZYNIĄ POLSKI w boksie a biła się formula K1 (której bliżej do boksu niż MMA tbh) też pomijasz

 

i nie zmienia się nic!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał(a):

No ale owczarz przegrała na punkty:)

Emerytowana bokserka i gwiazda KSW w prime. I ta pierwsza z linkiewicz wygrała a druga przegrała. 

Jeśli Owczarz jest gwiazdą KSW to oni mają chyba więcej gwiazd niż zawodników.

No ale w końcu była mistrzynią Polski w boksie, więc może i jest gwiazdą. Choć dla mnie to jej gwiazdowanie bardziej opierało się na tym, że szła do KSW jako dziennikarka Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, The Game 85 napisał(a):

Jeśli Owczarz jest gwiazdą KSW to oni mają chyba więcej gwiazd niż zawodników.

No ale w końcu była mistrzynią Polski w boksie, więc może i jest gwiazdą. Choć dla mnie to jej gwiazdowanie bardziej opierało się na tym, że szła do KSW jako dziennikarka Polsatu.

 

1 minutę temu, julekstep napisał(a):

raz jeszcze

 

 

i ta emerytowana MISTRZYNI ŚWIATA w boksie przegrała z 2 innymi freakami (w tym raz została totalnie zdominowana) co usilnie pomijasz

Ja nie oglądam tego śmiesznego sportu więc nie wiem czego potrzeba aby zyskać tam status gwiazdy:

https://przegladsportowy.onet.pl/esportmania/influencerzy/wielka-sensacja-na-fame-mma-porazka-gwiazdy-ksw-wideo/44q1s54

https://www.meczyki.pl/newsy/sporty-walki/zawodniczka-ksw-pokonana-w-fame-mma-spora-niespodzianka-wideo/249205

https://www.o2.pl/sport/gwiazda-ksw-przeszla-do-fame-ujawnila-kulisy-7061652656728896a

https://przegladsportowy.onet.pl/ofsajd/wielka-sensacja-na-fame-mma-porazka-gwiazdy-ksw/15dfq59

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał(a):

yup, myślę że sporo osób już zauważyło że kolejny raz nie masz pojęcia o czym piszesz

(ofc miło że się z tym nie kryjesz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał(a):

yup, myślę że sporo osób już zauważyło że kolejny raz nie masz pojęcia o czym piszesz

(ofc miło że się z tym nie kryjesz)

Pisze o gwieździe KSW zbierającej wpierdol od influencerki:) ale Cię to boli 

A zapomniałem wspomnieć, że Norman "nigdy nie przegrałem przed czasem" Parkę był liczony w walce z tyburskim który w poprzedniej walce przegrał z fornalem, zawodowym testerem kebabów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał(a):

Pisze o gwieździe KSW zbierającej wpierdol od influencerki:) ale Cię to boli 

A zapomniałem wspomnieć, że Norman "nigdy nie przegrałem przed czasem" Parkę był liczony w walce z tyburskim który w poprzedniej walce przegrał z fornalem, zawodowym testerem kebabów:)

A Szpilka walczący o mistrzostwo świata w boksie przegrał w kilkanaście sekund z gościem, który w Glory nigdy nie był blisko title shota :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał(a):

Pisze o gwieździe KSW zbierającej wpierdol od influencerki:) ale Cię to boli 

A zapomniałem wspomnieć, że Norman "nigdy nie przegrałem przed czasem" Parkę był liczony w walce z tyburskim który w poprzedniej walce przegrał z fornalem, zawodowym testerem kebabów:)

"Co ciekawe, o wyniku tej konfrontacji zdecydowali widzowie. Ci, mimo dominacji Tyburskiego, jako wygranego wskazali Fornala, który tym samym odniósł pierwszą wiktorię w swoich amatorskich klatkowych bojach". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał(a):

Pisze o gwieździe KSW zbierającej wpierdol od influencerki:) ale Cię to boli 

gwieździe KSW która raz była 3cia na karcie walk 🙃

4 minuty temu, fluber napisał(a):

A zapomniałem wspomnieć, że Norman "nigdy nie przegrałem przed czasem" Parkę był liczony w walce z tyburskim który w poprzedniej walce przegrał z fornalem, zawodowym testerem kebabów:)

aha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.