Skocz do zawartości

NBA PLAYOFFS TYPER 2015


tomeczeg20

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pitole  - nagle zaczynają sie kombinacje bo jeden chce odjąc jeden punkt a drugi dwa a trzeci nic i za mistrza i nie za mistrza.

 

Nosz k**** trochę rozsądniosci. 

 

Zasady są zasadami, ale można wyeliminować sytuacje które nie mają wpływu na typowanie, a nie robienie widzimisie.

 

 

 

juzeli ktoś dał typy przed danym meczem nie powinno mu sie odjąc pkt bo tak stanowi regulamin w którym nic nie ma o tym aby przed daną godzina typować.

 

reszta minus 2 punkty i tyle i to tylko ze względu na to, iż mogli zobaczyć już dyspozycje obu ekip co mogło przełożyć sie na typowanie. 

 

Co sie tyczy typowania mistrza to chyba oczywistym jest iż obie te ekipy nie biorą udziału w takim rajdzie więc i znaczenia dla typowania nie ma kompletnie. 

 

 

Myślę że wększośc sie z tym zgadza.

I dobtrze że była taka sytuacja która będzie przestrogą i uczuleniem dla 'typowiczów'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!

 

to może tak....

 

jako ten najwinniejszy jako jedyny poniosę karę....

 

uznajmy wszystkie typy/nie anulujmy typów na mistrza a ja z racji ( dlatego także że później okazało się że była przecież dogrywka i ten argument o prowadzeniach i wygrywaniu Wizz uważam za nietrafiony) PODDAJE się dobrowolnie karze czyli przegrywam wszystki TIEBREAKERY jako przestroga dla spóźnialskich.....

 

pasuje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Przem

 

Myślałem, że taką wersję ustaliliśmy już 2 dni temu. Wszyscy mówili, że ok i chyba tylko lorak próbował coś niepotrzebnie mieszać.

 

@ignazz

 

Nie. Mowa była o -2 pkt za serie, bo tak jest w zasadach. Żadnych kombinacji.

Edytowane przez puzonyyx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Przem

 

Myślałem, że taką wersję ustaliliśmy już 2 dni temu. Wszyscy mówili, że ok i chyba tylko lorak próbował coś niepotrzebnie mieszać.

 

@ignazz

 

Nie. Mowa była o -2 pkt za serie, bo tak jest w zasadach. Żadnych kombinacji.

 

daj się wypowiedzieć innym poproszę.....

 

ja karę przyjmę choć poza OCZYWISTYM spóźnieniem i liczeniem że PO są w NIEDZIELĘ (my bad) nie ma mojej KOMBINATORSKIEJ winy i różnica jest tylko w czasie wypisywania typów a nie kombinowaniu w TV jak idzie Wizz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj się wypowiedzieć innym poproszę.....

 

ja karę przyjmę choć poza OCZYWISTYM spóźnieniem i liczeniem że PO są w NIEDZIELĘ (my bad) nie ma mojej KOMBINATORSKIEJ winy i różnica jest tylko w czasie wypisywania typów a nie kombinowaniu w TV jak idzie Wizz....

Inni już się wypowiedzieli, bo temat jest wałkowany od kilku stron i nie rozumiem po co znowu do niego wracać. Gramy według zasad, czy zachowujemy się jak dzieci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie udowodnisz tego ignazz, tak jak nikt z nas nie udowodni, że zrobiłeś to celowo. Nie dziwi mnie też, że obstajesz za rozwiązaniem loraka, jako jedyny. Kiedy zrobiłeś przelew? Czasu na podanie typów było kilka dni, a sama gadka jeszcze wcześniej.Więc...

 

pasuje? 

Nie, bo to żadna przestroga dla spóźnialskich. Przestrogą będzie sztywne -2. 

 

A jak ktoś później przegra z ignazzem któreś miejsce na podium o punkt, to będzie miał prawo robić dym.

 

Przyjmij(cie) to na klatę i nie ciągniemy dalej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gramy według zasad, czy zachowujemy się jak dzieci?

ano właśnie, a więc mistrza też anulujemy, bo zasady to zasady... czy może dalej będziecie udawać, że chodzi o przepisy, a tak naprawdę to też chcecie się kierować przede wszystkim tym, co każdemu wydaje się słuszne?

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lorak

Jestem tu krótko, ale zdążyłem już zauważyć jaki z Ciebie "forumowy terrorysta". Obrażałeś się o te punkty za mistrza, miałeś nie grać, chociaż ludzie już szli Ci na rękę jak mogli. Teraz znowu terroryzujesz, bo coś jest nie po Twojej myśli. Naprawdę daj spokój, nie mąć i po prostu grajmy.

 

Tak jak pisał matek i sporo chłopaków wczesniej: -2 dla spóźnialskich i jedziemy dalej.

Edytowane przez puzonyyx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano właśnie, a więc mistrza też anulujemy, bo zasady to zasady... czy może dalej będziecie udawać, że chodzi o przepisy, a tak naprawdę to też chcecie się kierować przede wszystkim tym, co każdemu wydaje się słuszne?

Ile jeszcze razy wyjedziesz z tym mistrzem? Bo niesłusznym byłoby odjęcie punktów ignazzowi za mistrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.