Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

A to efekt Unii czy po prostu czasu?

Wszystko pięknie wygląda z perspektywa spacerowicza na reprezentacyjnych ulicach większości miast, gdzie dostać kasę na remont deptaka jest łatwo.

 

Jakiś śmieszny argumencik rodem z narracji kodu krąży od lat po Polsce. Zarzucą Ci za mało poddanczy ton wobec Brukseli to oddawaj jakieś pieniądze. Ci sami co drą ryja o nie zaglądaniu do łóżek, uwielbiają zaglądać Ci do portfela.

 

Jedziesz po Kaczyńskim to nie składaj wniosków o 300+, 500+.

Nosisz jakieś lusterka na demonstracje, żeby pokazywac policjantom? Bandyta włamuje Ci się na chate, nie dzwoń na policję.

Nosz szczerba twoja mać! Dziecinada?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efekt Unii a czasu na pewno. odpowiedz sobie czy bez UE byłoby tak samo albo lepiej

daj sobie spokój

To typowy Janusz którego rozzłościł fakt że dostawał za,mało i teraz pyszczy jaka ta umowa ble

 

Właśnie takich nie rozumiem najbardziej

Ciągnął (z) unii a później się pogniewał

Jak typoww zdradzona laska

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj sobie spokój

To typowy Janusz którego rozzłościł fakt że dostawał za,mało i teraz pyszczy jaka ta umowa ble

 

Właśnie takich nie rozumiem najbardziej

Ciągnął (z) unii a później się pogniewał

Jak typoww zdradzona laska

nie ma co się złościć na takich ludzi bo albo nie pamiętają jak było przed lub nie mają skali porównawczaj obecnie. brak wiedzy lub ignoracja . akurat z kasą to tak bym nie przesadzał bo to się wyrówna, my dajemy rynek zbytu i tanią siłę roboczą , oni za to technologie i rozwój, dla mnie to jest dobry deal. niestety historia nas nadal nie uczy i popełniamy powoli błędy jak w 39
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co się złościć na takich ludzi bo albo nie pamiętają jak było przed lub nie mają skali porównawczaj obecnie. brak wiedzy lub ignoracja . akurat z kasą to tak bym nie przesadzał bo to się wyrówna, my dajemy rynek zbytu i tanią siłę roboczą , oni za to technologie i rozwój, dla mnie to jest dobry deal. niestety historia nas nadal nie uczy i popełniamy powoli błędy jak w 39

ja się nie denerwuję

Śmieszy mnie zaciekłość z jaką delta atakuje vaskeza choć to ten sam poziom

I dziwi łatwość z jaką na każdym kroku wrzuca ludzi do worka kodu i wyborców N, widzów TVN i czytelników GW czego sam doswiadczylem

 

Jak delta odda kasę która wyciągał w unii, zostawi sobie z tej sumy tylko powiedzmy swednia krajowa to wówczas będzie wiarygodny

A tak to brak z UE co chciał a teraz zakazuje ludziom brać 500+ ( choć ta kasa jest z ich własnych podatków a nie że znienawidzonego systemu)

Hipokryzja

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polubiłbym, ale to by było jednak trochę za dziwne:) Najzabawniejsze jest to, że takie rzeczy już w ogóle nikogo nie dziwią. Zwłaszcza w wykonaniu Szczerby.

bo to tania sensacja

Tak jak nikt nie robi nic z wpisów Pawłowicz czy tarczyńskiego który nawołuje tak nikt nie reaguje na Szczerbę

 

To wina liderów że trzymają takich ludzi

Niestety wyborcy tego nie będą potrafili zweryfikować przy urnach, tym bardziej że te zjeby mają miejsca w top4 na listach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"pakiet zimowy i związane z nim dyrektywy"

 

 

a ekspreci mówią, że chodzi o nieprzytomne pakowanie kasy w węgiel i górników. komu tu wierzyć, hehe.

 

poza tym, patrząc na rachunek :  ile wynosi cena prądu w cenie prądu, a ile "opłaty manipulacyjne", czyli haracz ściągany na kuriozalne pensje prezesów, administracji, związkowców i reszty zwierzyńca ? tak  na oko 20 do 80.

 

 

"Idz na urlop od polityki"

 

niech polityka idzie na urlop ode mnie.

 

 

"masz już mieszkanie konspiracyjne ? Do samochodu też wsiadasz przeż bagażnik"

 

 

mam dom, a nie mieszkanie; samochodu nie posiadam, za to mam rower i już mi sie udało wsiąść na niego przez bagażnik, a jadąc dzwonię dzwonkiem na trwogę.

Edytowane przez vasquez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"pakiet zimowy i związane z nim dyrektywy"

 

 

a ekspreci mówią, że chodzi o nieprzytomne pakowanie kasy w węgiel i górników. komu tu wierzyć, hehe.

 

 

Chodzi o to, że opierając się na węglu będziemy płacić coraz większe kary za niespełniania wymogów ekologicznej dyrektywy dotyczącej emisji różnego rodzaju pierdół do atmosfery. Więc tak, dopłacamy do węgla, ale nie dlatego, że się mniej opłaca od energii odnawialnej.

 

 

 

poza tym, patrząc na rachunek :  ile wynosi cena prądu w cenie prądu, a ile "opłaty manipulacyjne", czyli haracz ściągany na kuriozalne pensje prezesów, administracji, związkowców i reszty zwierzyńca ? tak  na oko 20 do 80.

 

Co przecież nie jest niczym nowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak delta odda kasę która wyciągał w unii, zostawi sobie z tej sumy tylko powiedzmy swednia krajowa to wówczas będzie wiarygodny

A tak to brak z UE co chciał a teraz zakazuje ludziom brać 500+ ( choć ta kasa jest z ich własnych podatków a nie że znienawidzonego systemu)

Hipokryzja

Nie zakazuje tylko pokazuje hipokryzje takich populistycznych hasełek.

 

Wylicz mi ile i za co mam oddać i komu.

oni za to technologie i rozwój, dla mnie to jest dobry deal. niestety historia nas nadal nie uczy i popełniamy powoli błędy jak w 39

Kto Ci technologie da???? Jakąś licencję za friko? Rozwój to się daje????? Szczęśliwość Też Ci unia daje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policja dostanie więcej kamer na mundury!

 

Zajebiście, wreszcie robimy krok w dobrą stronę

Od razu zmalała ilość skarg na interwencje kiedy sebix nie mógł się popłakać jaka to policja zła.

 

Tak, wiem że w policji pracuje mnóstwo ludzi nadużywających władzy, wiem że poziom wyszkolenia wciąż pozostawia wiele do życzenia

 

Ale te kamery chronią nie tylko policjanta przed dresiarzami z tulipanem w ręku

Chronią też zatrzymanych, a projekt pozwalający kręcić również poza miejscami publicznymi pomoze w sprawnym prowadzeniu interwencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze trzeba dobrej jakości rządów, które coś z tego wyciągną dla siebie, a nie oprą wszystkiego na taniej sile roboczej i posadzie dla Tuska i Buzka.

Być jak Chirac, który słusznie powiedział, że " Unię trzeba wykorzystywać do własnych celów".

Dlatego Bruksela kocha te socjalistyczne elity z Hiszpanii, Włoch, Portugalii i byłego demoludu, które łatwo korumpować. "Główny nurt", "Europa dwóch prędkości", "Poważają nas w Unii i te" inne bzdety".

Dla malulczkich pozostaje podziwianie niebieskich tabliczek i biadolenie, że gdyby nie Unia .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze trzeba dobrej jakości rządów, które coś z tego wyciągną dla siebie, a nie oprą wszystkiego na taniej sile roboczej i posadzie dla Tuska i Buzka.

Być jak Chirac, który słusznie powiedział, że " Unię trzeba wykorzystywać do własnych celów".

Dlatego Bruksela kocha te socjalistyczne elity z Hiszpanii, Włoch, Portugalii i byłego demoludu, które łatwo korumpować. "Główny nurt", "Europa dwóch prędkości", "Poważają nas w Unii i te" inne bzdety".

Dla malulczkich pozostaje podziwianie niebieskich tabliczek i biadolenie, że gdyby nie Unia .....

to jakbyśmy nie byli w UE to mielibyśmy wyższe PKB i poziom życia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.