Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Podlinkujesz bo nic nowego nie slyszalem?

znalazłem z onetu

 

A dowiedziałem sięhttps://wiadomosci.onet.pl/kraj/dwa-dni-przed-polandrock-festivalem-jurek-owsiak-bedzie-sadzony-za-przeklenstwo-artykul/zypltnk z eski rock

Spółka Skarbu Państwa wydaje (w 2018 roku!!!) hajs na coaching.

 

Najgorzej.

znam gorsze sposoby na kiszenie mojej kasy

 

Pozdro ojcze Tadeuszu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fluber you are better that that!

Na YT jest pewnie z tysiąc filmików o sebixach w BMW i innych ciolkach w autach

 

Tyle że to niczego nie dowodzi

Oczywiście, że niczego nie dowodzi, wrzuciłem ku przestrodze w ramach podsumowania:)

Poszedł prywatny donos na Owsiaka od blogera "Matka Kurka". Widzę, że gościu się ostro mści na poprzedniej ekipie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku przestrodze to ja bym proponował przeczytanie że zrozumieniem kodeksu

 

I większą edukację, dzieci pierwszy kontakt z ulicami mają jako piesi ale z kodeksem dopiero kiedy chcą zdać kartę rowerową. Już w przedszkolach powinno robić się spotkania z policjantami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turyści podobno sobie to chwalą (opieram się na relacjach równie stronniczych jak te, na podstawie których zbudowałeś swój wpis). protestowała tylko jakaś feministyczna organizacja*, która ma niecałe 70k lajków na fejsie, podczas gdy ONR pojechał tam na zaproszenie jakiejś nowej forzy, która ma prawie 300k. można zatem nieśmiało przypuszczać, że więcej włochów ich chciało niż nie. chyba że masz jakiś lepszy pomysł na ocenę tego niż powoływanie się na ideologiczne zaangażowane strony.

 

*szału ten protest zresztą nie robi: https://www.facebook.com/nonunadimenorimini/videos/426563524485617/

 

 

 

ciekawe, co to za turyści ? 75+ ?

 

na Węgrzech już regularnie włóczą się jak bezpańskie kundle takie "patrole obywatelskie" w wykonaniu aktywistów Jobbiku. Naziole chodzą po ulicach i uzurpują sobie prawo do zatrzymywania "podejrzanie wyglądających osobników", co się przekłada na przychrzaniania się do dwóch chłopaków trzymających się za ręce albo legitymowania ludzi o urodzie niecodziennej , ew zaczepianiu tzw. par mieszanych.

 

jest to zachowanie oczywiście homofobiczne i rasistowskie, ale chytrze ubrane w kostium troski o bezpieczeństwo i porządek społeczny. terroryzm bez używania bomb. Upokarzające jest już samo to, że jakieś d,pki żołędne żądają informacji na temat tego, co tutaj robisz, dokąd idziesz, kim jesteś dla swojego towarzysza/towarzyszki.

 

nie karmię zmysłów kartoflaną gębą prawdziwego Polaka, a natura uwrażliwiła mnie zwłaszcza na wdzięki kobiet ciemnoskórych, więc jestem żywo zainteresowany tym, zeby te wizytacje ONR we Włoszech i bliska współpraca z węgierskimi kolegami nie zaowocowały takimi ZaJobbikowymi patrolami w Polsce, co jest możliwe, bo PIS kanalizuje energię radykalnej prawicy przymykając oko na jej ekscesy i kto wie, do czego się jeszcze może, za przeproszeniem, posunąć.

 

od zapewnienia porządku jest policja, ew Straż Miejska, a naziol niech sobie siedzi w piwnicy, na siłowni albo hajluje po lasach, tam gdzie miejsce zwierząt.

 

o ile nie bedzie przeszkadzać dziczyźnie i drzewostanowi, które mają prawo korzystać z przestrzeni wolnej od naziolskiego smrodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katolicka Irlandia zdradziła o świcie swoją polską siostrę.

 

KE potwierdziła tylko, ze Polska powinna wyjśc z Unii, bo Europa nie szanuje wolnych sądów PISowskich i z powodu strachu przed potęgą polskiej gospodarki, uprawia obrzydliwy antypolonizm, który zresztą rozprzestrzenia się w świecie na skalę niespotykaną od kiedy tylko cnotliwy i bogobojny PIS zaczął rządzić z woli suwerena.

 

precz z komuną !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vasq, czy Ty też masz już mieszkanie konspiracyjne? W waszych kręgach to modne ostatnio.

Do samochodu też wsiadasz przez bagażnik?

a ty oddałeś co ci unia dala przed tym jak zacząłeś po niej jechać?

Czy wykopali cię jak połowę mojego osiedla i dlatego teraz płaczesz jaka to UE zła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem w tym roku na wczasach w płd kraju unijnym oraz płd nie unijnym. w tym pierwszym byłem dumny z Polski że w porównaniu do lat 00’ strasznie nadrobiliśmy pod względem infrastruktury usług i ogólnie wszystkiego nawet z zarobkami a w tym drugim doszedłem do wniosku że „ ja pi****le jak dobrze że weszliśmy do UE”. różnice nie tylko w dobrobycie ale nawet w kulturze zaczynają się takie robić że naprawdę mamy szczęście że dołączyliśmy do UE. jak ktoś tego nie kuma to niech trochę wyjdzie poza swoje podwórko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.