Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam zamiaru prowadzić licytacji bo to bez sensu. Hołota to hołota.

Ja mimo wszystko wole taka holote, ktora niesie jakis durny transparent niz taka, ktora przewraca moj samochod / okrada moj sklep.

 

Dodatkowo wg narracji europejskich "elit" to holota jest tylko ta pierwsza grupa - i to jest clue calego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to zawsze mam bekę jak jest w Polsce pojazd po wszystkim co najgorsze i polskie. Jak ktoś chce się poczuć lepszy, że bywał i widział i jedzie że w Polsce ciemny lud najciemniejszy na świecie, to znaczy że w sumie gówno widział.

 

Polskie bydło z publicznych spędów to najwyżej drugoligowe bydło w Europie. W skali światowej to nawet nie ma co mówić.

 

Polskie Janusze i Grażyny są co najwyżej przeciętniakami w januszowaniu.

 

Polskie dzielnice grozy to w ogóle śmiech na sali, Nowa Huta to ogródek dla emerytów, Kazimierz potrzebował może pięciu lat żeby z hardkorowej patologii stać się stolicą gejów, kiepskich artystów i kuchni wegańskiej.

 

Polskie niziny w wieku młodzieżowym i wczesnodorosłym to lajcik w porównaniu do innych krajów, do których wielu płaczących lubi się porównywać.

 

 

O zamieszkach we Francji polskie media (internetowe przynajmniej) milczą, a jak w Polsce poleci parę kamieni na krzyż to potem jest 5000 roboczogodzin tematu na redakcję, że taka dzicz to tylko w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to zawsze mam bekę jak jest w Polsce pojazd po wszystkim co najgorsze i polskie. Jak ktoś chce się poczuć lepszy, że bywał i widział i jedzie że w Polsce ciemny lud najciemniejszy na świecie, to znaczy że w sumie gówno widział.

 

Polskie bydło z publicznych spędów to najwyżej drugoligowe bydło w Europie. W skali światowej to nawet nie ma co mówić.

 

Polskie Janusze i Grażyny są co najwyżej przeciętniakami w januszowaniu.

 

Polskie dzielnice grozy to w ogóle śmiech na sali, Nowa Huta to ogródek dla emerytów, Kazimierz potrzebował może pięciu lat żeby z hardkorowej patologii stać się stolicą gejów, kiepskich artystów i kuchni wegańskiej.

 

Polskie niziny w wieku młodzieżowym i wczesnodorosłym to lajcik w porównaniu do innych krajów, do których wielu płaczących lubi się porównywać.

 

 

O zamieszkach we Francji polskie media (internetowe przynajmniej) milczą, a jak w Polsce poleci parę kamieni na krzyż to potem jest 5000 roboczogodzin tematu na redakcję, że taka dzicz to tylko w Polsce.

Well said milordzie. Dlatego mimo wszystko warto czasem spojrzeć na obiektywne mierniki w których Polska wypada zawsze jako jeden z najbezpieczniejszych krajów NA ŚWIECIE. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polskie niziny w wieku młodzieżowym i wczesnodorosłym to lajcik w porównaniu do innych krajów, do których wielu płaczących lubi się porównywać.

 

Te wszystkie Lisy i tvn-y mega się lubują w przedstawianiu Polaków jako najgorszych typów. A już bardzo mnie zawsze bawią próby wpojenia vasquzeom, josephom i ptakom jak mieszkańcy całego świata żyją tylko tym co się dzieje w Polsce. Z pewnością pół Francji i Chorwacji w ostatnich dniach częściej wymieniała nazwisko Gersdorf niż jakiegoś tam Pogby czy Modrica.

 

PS. Co do młodzieży to strasznie ubawił mnie fakt jak w jednej miejscowości irlandzka młodzież świętoeała koniec matury, gdzieś przy torach kolejowych. Przez kilka godzin Garda nie mogła sobie poradzić i nawet wstrzymano ruch pociągów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie Lisy i tvn-y mega się lubują w przedstawianiu Polaków jako najgorszych typów.

 

Nie no, z rzeczy w których Polacy rzeczywiście są najgorsi, to na pewno z jebania swojego kraju. jak pojawi się jakiś polski temat na jakichś stronach ze społecznością międzynarodową (zazwyczaj nie śledzę internetowych komentarzy, ale czasem mi się przytrafi), to zawsze w komentarzach trafi się kilku Polaków, którzy opowiadają często niestworzone historie jak to w Polsce jest przejebane. I to nie jakieś frazesy typu "mamy c***owy rząd", tylko naprawdę konkretne science-fiction typu w Krakowie ludzie nie wychodzą z domu po zmroku żeby nie zarobić maczety, albo na Śląsku bojówki patrolują ulice w poszukiwaniu gejów. Ja tam nie jestem dumny z tego skąd jestem, bo żadna w tym moja zasługa - przypadek że urodziłem się tu a nie gdzie indziej, ale jak ktoś z zaciętością jebie swój kraj za winy prawdziwe i wyimaginowane, to troszkę nie rozumiem po co i o co mu chodzi.

 

Z innych rzeczy jakie na pewno są złe w tej złej Polsce to kierowcy i kultura na drogach - do Rosji, Ukrainy czy Włochów to nam raczej daleko, ale całościowo i tak wygląda to słabo. Inna rzecz to baby na kasach w sklepach typu Żabka - to musi być ewenement na skalę światową, że klienta się opierdala na kasie że ma czelność płacić banknotem 20-złotowym albo nie ma końcówki typu 45 groszy.

 

- DROBNE

 

- Nie mam.

 

- To nie wydam.

 

Mind boggling shit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byly wlamania (rozboje) do sklepow i demolowanie samochodow w ramach tych swietowanek?

były powybijane witryny, poprzewracane znaki i słupy oświetleniowe i zdemolowany, podpalony autobus

Witryny autobus i słup widziałem na własne oczy

 

 

Dziś na otwarte spotkanie z Patrykiem dresem rabradorem jakim nie wpuszczono mieszkańców Białołęki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowcy we Włoszech i kultura na drodze w porównaniu do Polski to tak jakbyś porównał Florencję z Kielcami

 

Taaaa.

 

Janusz to ci co najwyżej będzie wjeżdżał w kolana jak byłeś na pasach chwilę przed nim. Giuseppe to że jesteś na pasach obchodzi mniej niż druga liga hokeja na Białorusi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzostwo kraju a Mistrzostwo Świata. No tak ten sam kaliber.

 

W sumie to powinniśmy podziękować naszym piłkarzom, że nie narazili kraju na podobne dantejskie sceny.

 

Sęk w tym, że u nas nie ma praktycznie nigdy takich scen (a do rangi meeeeeega problemu urastają rzeczy takie jak przeciąganie liny pod Teatrem Powszechnym), kiedy na zachodzie to norma (niezależnie czy świętowane jest mistrzostwo świata czy jakiś inny nowy rok).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie lewicowe wzorce? Czyli jak nasza hołota robi syf w patriotycznych koszulkach to jest ok?

Jak dla mnie policja we Francji powinna użyć ostrej amunicji w stosunku do złodziei. Jako lewak jestem zwolennikiem nie patyczkowania się że szkodnikami.

 

Kurcze, przypomniało mi się jak rok temu o tej porze były zamieszki w Hamburgu, a Ty to wtedy popierałeś i pisałeś jako antifa i tym podobne są fajne i chyba nawet chodzeniem z nimi się chwaliłeś. Strzelałbyś do samego siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowcy we Włoszech i kultura na drodze w porównaniu do Polski to tak jakbyś porównał Florencję z Kielcami

Ujmę to tak. Pojechałem do znajomego Włocha i mnie przyjął u siebie. Mieliśmy potem wyjść z jego znajomymi na miasto do baru i najpierw mnie u siebie poczęstował winem. Wypiliśmy butelkę. Poczęstował mnie limoncello, wypiliśmy po dwa kieliszki. Z Polski przywiozłem Soplicę orzech laskowy, napiliśmy się po dwa kieliszki. Nalałem mu trzeciego i wtedy powiedział - nie mogę więcej pić, bo ja prowadzę dzisiaj.

Więc jeśli uważasz, że pijani kierowcy są piękni niczym katedra Santa Maria del Fiore, to się zgodzę, że we Włoszech jest piękna kultura na drodze. Bo przez tydzień we Włoszech spotkałem więcej pijanych kierowców niż przez całe życie w Polsce.

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zupełnie co innego. Walka z systemem a kradzież w sklepie. Mołotow w radiowozie jest spoko, kradzież drogiego alkoholu lub garnituru nie.

jebnij się tym molotowem w głowę!

 

Nie wierzę co czytam

Rozumiem te młode pełne jakichś "ideałów" łby czy to z prawej czy lewej strony piszące takie kretynizmy

Ale żeby dorosły facet namawiał do podpalania policyjnych samochodów i uważał to za spoko zachowanie?

Antife i wszelkie onrowsko-niepolskie młodzieżówki powinno się już dawno temu zdelegalizować pod kara więzienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.