Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

To akurat wesole, ze te wszystkie newsweeki, tokfmy i tym podobne sa prawdziwa wylegarnia pisowskich biografow :)

 

Nowa biografie Jara gdzies co pol roku gratis do newsweeka dorzucaja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wprowadźmy tutaj jakąś elementarną logikę :

 

uchodźcy, to przecież notorycznie uchylający się od pracy, żerujący na zdrowym organizmie społecznym leserzy. Jakże zatem komuchy z Razem, w sposób oczywisty wyznający ideologię leninowską., wedle której "kto nie pracuje, ten nie ma prawa do jedzenia", mogą ich chcieć ? 

 

btw, PISowscy wyborcy na spotkaniu z towarzyszem Piotrowiczem wystękali swoją odę do miłości :

 

"Prawdziwa demokracja polega na dobrej dyktaturze"

 

A niektórzy twierdzili, że mi odbiło, kiedy proponowałem, zeby wprowadzić egzaminy dla kandydatów na elektorat w ustroju demokratycznym. Nie chcecie, to macie : PIS wybierają ludzie, którzy demokracji szyją gumofilce z totalitaryzmu i zamordyzmu. Rewelacja.

Edytowane przez vasquez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Prawdziwa demokracja polega na dobrej dyktaturze"

 

A niektórzy twierdzili, że mi odbiło, kiedy proponowałem, zeby wprowadzić egzaminy dla kandydatów na elektorat w ustroju demokratycznym. Nie chcecie, to macie : PIS wybierają ludzie, którzy demokracji szyją gumofilce z totalitaryzmu i zamordyzmu. Rewelacja.

Ja to popieram, dla Ciebie też jakaś tam szansa na sławę. Może jako poeta nie udało Ci się stać się rozpoznawalny, ale najniższy wynik w kraju na takowym egzaminie mógłby służyć jako pewnego rodzaju nagroda pocieszenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem gotów do odegrania roli Chrystusa Narodu i złożenia siebie w ofierze dla pomyslności waszych dzieci.  myśl, że sam jeden pociągnę za sobą w przepaść 5 milionów PISowców jest wyborna. I to na legalu.

 

liczne pomniki chciałbym mieć skromne, ponieważ nie zabiegam o tani splendor.

 

 

"moze jako poeta nie udalo ci sie"

 

primo : jako "poecie", a nie jako "poeta".

secundo : tyle wiesz, co zjesz :]


Patryk Jaki celowo próbuje przegrać te wybory jeszcze przed startem kampanii?

 

 

testuje wyobraźnię swoich wyborców : skoro jako kandydat nie umie zapanować nad jednym współpracownikiem w biurze wyborczym, to jakim trafem jako prezydent będzie panował nad setką urzędników w Ratuszu Miejskim.

 

ale wyborcy PIS nie mają żadnej wyobraźni, więc test przejdą śpiewająco dla pana Patryka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem gotów do odegrania roli Chrystusa Narodu i złożenia siebie w ofierze dla pomyslności waszych dzieci.  myśl, że sam jeden pociągnę za sobą w przepaść 5 milionów PISowców jest wyborna. I to na legalu.

 

liczne pomniki chciałbym mieć skromne, ponieważ nie zabiegam o tani splendor.

Widzę, że marzysz o sytuacji, w której głosy takich ludzi jak ja czy Fluber, będą decydowały o wyniku wyborów :smile:

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk Jaki celowo próbuje przegrać te wybory jeszcze przed startem kampanii?

Oni na zmianę robią jakieś chore rzeczy. Jaki zachował się po prostu niesmacznie, ale ostatnio bardziej oburzyła mnie wypowiedź Trzaskowskiego. Dawno mnie nic tak nie zdenerwowało na scenie politycznej:

 

Zgodnie z propozycją przedstawioną przez KE, Polska ma otrzymać w nowym wieloletnim budżecie 64 mld euro z funduszy spójności - o 19,5 mld euro mniej niż obecnie. Zaproponowane przez Komisję nowe zasady przydziału środków w ramach polityki spójności zakładają, że wielkość funduszy będzie nadal powiązana z bogactwem regionów, ale są też kryteria dodatkowe, takie jak bezrobocie wśród ludzi młodych, niski poziom szkolnictwa, zmiany klimatyczne oraz przyjmowanie i integracja migrantów.  ( za interią) 
 
"Na szczęście dzięki naszym staraniom te pieniądze nie przepadają, tylko te pieniądze będą mrożone" - podkreślił Trzaskowski. "W związku z tym, jak my wygramy kolejne wybory, to te pieniądze zostaną odmrożone i Warszawa skorzysta wtedy z olbrzymich pieniędzy na inwestycje" - zapewnił. "Natomiast jak dalej będzie rządził PiS przez kolejne lata, to wszyscy w Polsce muszą sobie zdawać sprawę z konsekwencji takich, że nie będzie pieniędzy na inwestycje przez tych awanturników"

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" widze ze marzysz o sytuacji w ktorej glosy takich ludzi jak ja czy Fluber beda decydowaly o wyniku wyborow"

 

 

testy będą tak zabójczo trudne, że tylko wam dwóm uda się je przejśc i we dwóch wybierzecie władzę, PIS wreszcie bedzie mial upragnione 100 %.

 

wykluczone 99, 9 % narodu dostanie szału i wykona 10-milionowy marsz z pochodniami i widłami na Belweder, skąd już helikpterami sp... ał będzie cały PISowski rząd do zaprzyjaźnionej Białorusi.

 

ale kogoś trzeba będzie powiesić za jaja, aby ukoić gniew ludu, najlepiej sprawców tego absurdu.

 

obok Chrystusa Narodu wisieć będzie dwóch łotrów, a ja wam nie powiem, że spotkamy się w raju, bo z wami, to już nie byłby raj, motyla noga.

 

i wtedy dowiesz się tego, co ja ci już dawno mówiłem : że twoje wykształcenie psu na budę jest słomą, bo życie jest gdzieś indziej.

Edytowane przez vasquez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejny kwas z jakim staje się faktem

SN odrzucił jego wniosek o odrzucenie postępowania bo...ma immunitet i wtedy wszystko wolno

Serio czy to już zaczyna być standardem że z mównicy można wszystko powiedzieć? Oskarżanie kogoś ze prowadzi burdel na chacie? To ma być poziom kandydata na prezydenta stolicy?

Mój "rabrador" ma więcej kultury

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.