Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Pedagogika wstydu - ciekawe pojęcie. Czy zamiast tego powinniśmy używać pedagogiki dumy?

Tak.

Wyborcza odwołuje się do wstydu, ponieważ jej czytelnicy są przyzwyczajeni do wstydzenia się za siebie i dlatego odwołuje się do tego, co znają. Czytaj sobie co chcesz, możesz razem z vasquezem sobie czytywać wyborczą, wolny kraj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze szczerze współczuję ludziom, którzy od lat czerpią wiedzę o świecie z Wyborczej.

Właśnie chodzi o to kto napisał, bo sam wstęp sugeruje że to wina tych z PiS

Tendencyjmie urbanowsko podany news.

ja za to współczuję ludziom którzy tchórzliwie zwiali z kraju a teraz kreują sie na patriotów i jednocześnie lżą UE ssąc jednocześnie jej mlekodajny cyc

 

takich głąbów jest wielu, przewodzi im cejrowski a ta banda lemingów lezie w to bagno i udaje oswieconych

 

Nie wazne kto napisał artykuł, nie ważne są słowa a fakty. Będziesz dużo szczęśliwszym człowiekiem kiedy juz nauczysz sie czytać informacje a nie artykuły, nauczysz sie rozumieć słowo pisane a nie tylko napisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pedagogika wstydu - ciekawe pojęcie. Czy zamiast tego powinniśmy używać pedagogiki dumy?

 

Oczywiście, że tak.

 

Jak na kraj z takim stażem mamy wyjątkowo mało 'czarnych kart' (po części się to pewnie wiąże z tym, że historycznie byliśmy raczej drugoplanowym państwem na arenie międzynarodowej i nie braliśmy udziału w zabawach elit jak jakieś kolonizacje itepe) i całkiem sporo pozytywnych momentów.

 

Ja jakimś patriotą specjalnym nie jestem, ale jak słyszę że ktoś wstydzi się przyznać za granicą że jest z PL i tym podobne głupoty to mogę co najwyżej zrobić facepalma.

Przecież w tym linku ptaka z wyborczej jest napisane że pożar ugasili sąsiedzi

 

No ale to zakładam, że nawet w takiej sytuacji jeśli pożar jest 'poważny' to SP przyjeżdża sprawdzić/zabezpieczyć czy coś. Teraz już gdzieś wyczytałem, że nawet nie została zawiadomiona :smile:

 

Takie tam "fakty".

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za to współczuję ludziom którzy tchórzliwie zwiali z kraju a teraz kreują sie na patriotów i jednocześnie lżą UE ssąc jednocześnie jej mlekodajny cyc

 

takich głąbów jest wielu, przewodzi im cejrowski a ta banda lemingów lezie w to bagno i udaje e

O matko, który to już raz to slysze. Konkretnie panie! O co chodzi? Skąd ten uraz? Bo Wyborczą skrytykowałem?

 

Zwykły news z Wyborczej, a opatrzony wstępem jak z Vasqueza. Pytam się po co?

 

Już o tym panu co się podpalił zapomniano? Szuka się nowej ofiary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 8 lat nie mam tv kablowej. Od dwóch nie czytam żadnych tygodników. Nie mam FB, nie mam twittera.

Kilka lat temu mój każdy dzień w necie zaczynał się tak :

natemat.pl - wyborcza.pl - wp.pl - tvn24.pl, wpolityce.pl, niezalezna.pl

To pozwoliło mi nauczyć się "filtrowania" i nie ulegania shitstormom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 8 lat nie mam tv kablowej. Od dwóch nie czytam żadnych tygodników. Nie mam FB, nie mam twittera.

Kilka lat temu mój każdy dzień w necie zaczynał się tak :

natemat.pl - wyborcza.pl - wp.pl - tvn24.pl, wpolityce.pl, niezalezna.pl

To pozwoliło mi nauczyć się "filtrowania" i nie ulegania shitstormom.

A teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak.

 

Jak na kraj z takim stażem mamy wyjątkowo mało 'czarnych kart' (po części się to pewnie wiąże z tym, że historycznie byliśmy raczej drugoplanowym państwem na arenie międzynarodowej i nie braliśmy udziału w zabawach elit jak jakieś kolonizacje itepe) i całkiem sporo pozytywnych momentów.".

raczej szczęście w nieszczęściu spowodowało że nie było nas praktycznie od początku XVIII a fizycznie od końca oraz to że znaleźliśmy się między dwoma totalitaryzmami jak III Rzesza i ZSRR, ale ogólnie jacyś szczególni nie jesteśmy względem narodowów o podobnych proporcjach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to ważne?

Nie chcę pisać że to było celowe bo nie wiem ale warto to odnotować

Poza tym mój post to persona na deltę bo chłop zza miedzy pierdoli cokopoly a gówno o sytuacji w Polsce wie.

 

Ale o co Ci chodzi? Jak ja w Polsce już mieszkam na stałe.

 

Chyba o Tuska albo Timmermansa Ci chodzi, co?

Gówna to sobie poszukaj przed domem.

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Naprawdę trzeba dużo złej woli i dużo energii włożyć, żeby wywołać taki ogień, który obejmie instalację gazową.

 

Zdaliśmy sobie sprawę, że nie było to zwykle zaprószenie ognia.

 

Nie chcę przesądzać, ale z pewnością jest to kolejny epizod wymierzony w moją rodzinę.

 

Na tym etapie nie chciałbym się jeszcze wypowiadać, co do szczegółów śledztwa. Nie ukrywam, że trwa na mnie nagonka - zwłaszcza mediów publicznych. Szkalowanie mojej osoby daje asumpt do rozmaitych zachowań. Na tym etapie nie chciałbym tego łączyć. Od samego początku byłem bardzo ostrożny w swoich wypowiedziach odnośnie przyczyn pożaru i motywów. 

Do jakich beznadziejnie głupich odwołuje się TVN i wyborcza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.