Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

"8 rocznica ponad podziałami"

 

które istnieją realnie,  a winę za to ponosi PIS oraz jego medialne szwadrony, które wykoślawiając prawdę, negując wyniki badań ekspertów i zwyczajnie zmyślając, na smoleńskiej hucpie zbiły majątek oraz polityczne procenty, bo w każdym społeczeństwie istnieje jakiś odstek ludzi, którzy takiego serialu potrzebują, bo w ich własnym życiu nie dzieje. Najczęsciej są to starcy, którzy nie wyrobili w sobie nawyków, które mogłyby ich jakoś uratowac przed pustką w jaką weszli po odejściu na emeryturę, ewentualnie garkotłuki przez całe życie ufajdane w wynieś-przynieś-pozamiataj. Jak jeszcze mają wnuki, to pół biedy, się czymś zajmą, ale jak wnuków brak albo dzieci wolą je dać psom do pilnowania niż strasznym dziaduniom i babuniom, to się zaczyna poszukiwanie sensacji, żeby jakoś wypełnić kolejne dni, między posiłkami i wypróżnieniami.

 

poza tym, co mnie obchodzi że ktoś tam umarł, co ja go w ogóle nie znałem i był dla mnie mniej wazny niż moje ulubione gacie albo paprotka na oknie ? niech się modla bliscy.

 

trzeba naprawdę mieć coś z głową, zeby się przejmować, czcić i zalewać łzami, zadumać czy zadymić, nad śmiercią całkowicie obcych sobie ludzi, trzeba mieć braki w wyszkoleniu technicznych, że tak powiem.

 

 

w Syrii prowokacje Usmanów z wyraźnym dążeniem do konfrontacji zbrojnej z Rosją, marines w Polsce oraz patrioty, a zimna wojna coraz cieplejsza, Timmermans w Polsce, premie nadal nie oddane przez PISowskie lepkie rączki, cofnięcie wieku emerytalnego skutkuje - jak wyliczono - 10 mld deficytu w budżecie, ale jasne : czcijmy wypadek lotniczy, pomnik polskiej głupoty, brawury i nonsensu.

 

cały świat wie jak to wyglądało : polscy lotnicy pochyleni ze sterami , z jęzorami wywalonym na wierzch prujący prosto we mgłę i pokazując faka kontrolerem, ostrzegającym, że warunki są fatalne, za nimi nawalony generał zagrzewa do boju ignorując wrzaski "Terrain ahead !!!", na pokładzie biba aż huczy, no i walnęło, bo musiało walnąc - taki obraz tej smoleńskiej wycieczki mają przed oczami widzowie z całego świata. Oraz późniejszych 76 hipotez pana Macierewicza i jego groteskowej komisji.

 

o tej rocznicy naleząłoby milczeć. świat nie współczuje, świat się po prostu śmieje. Niewazne, czy jego wizja jest prawdziwa czy nie, jak to było i czy tak było. Nie ma tu czego wspominać. Ciszej nad tą trumną.

 

"twoja kulką jest"

 

mam wrażenie, ze inaczej rozumiesz pojęcie "kulki" niż ja.

Edytowane przez vasquez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, nieładnie się zachowali, ale kiedy poznamy tę prawdę? Kaczyński ciągle mówi, że jest bliżej i bliżej - czy on ma zamiar tak mówić jeszcze przez kilka lat czy co? Uważasz, że takie gadanie jest w porządku? Przeciez ewidentnie widać, że oni nigdy do prawdy nie dojdą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, nieładnie się zachowali, ale kiedy poznamy tę prawdę? Kaczyński ciągle mówi, że jest bliżej i bliżej - czy on ma zamiar tak mówić jeszcze przez kilka lat czy co? Uważasz, że takie gadanie jest w porządku? Przeciez ewidentnie widać, że oni nigdy do prawdy nie dojdą. 

 

Skoro już nie będzie miesięcznic, to raczej nie będzie miał okazji już nic mówić. Czasami mam wrażenie, że mówił, to co mówił, bo nie wiedział, co powiedzieć.

 

Nie wiem też, co Kaczyński ma na myśli mówiąc o dochodzeniu do prawdy, jeśli próby udowodnienia zamachu, to jest na przegranej pozycji, natomiast jeżeli chodzi o takie rzeczy jak ustalenie w końcu, kto leży w którym grobie, to zdecydowanie ma rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym gadaniu o dochodzeniu do prawdy widzę jeden cel - podtrzymywanie przy życiu teorii spiskowej o zamachu i złym Tusku. Oczywiście nie powie tego, bo by stracił za dużo. On doskonale wie co robi - daje pożywienie tej cześci swojego elektoratu, która wierzy w zamach.

Scenariusze sa dwa. Albo kaczynski zdaje sobie sprawe ze to byl splot wielu bledow i niekorzystnych splotow okolicznosci i mimo tego cynicznie sugeruje ze byl zamach po to by trzymac te 20 procent twardego elektoratu przy sobie.

Albk kaczynski wierzy ze zamach byl tylko od 8 lat ani on ani macierewicz ani jego naukowcy nie potrafia dojsc do prawdy. W takim wariancie kaczynski jest po prostu autentyczny i mowi zwyczajnie to w co wierzy.

 

Ja sie jednak bardziej sklaniam ku tej drugiej opcji, biorac pod uwage jak emocjonalnie reaguje na wszelkiego rodzaju prowokacje zwiazane ze smolenskiem. Zdradzieckie mordy to nie byl teatr. To byly autentyczne emocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, nieładnie się zachowali, ale kiedy poznamy tę prawdę? Kaczyński ciągle mówi, że jest bliżej i bliżej - czy on ma zamiar tak mówić jeszcze przez kilka lat czy co? Uważasz, że takie gadanie jest w porządku? Przeciez ewidentnie widać, że oni nigdy do prawdy nie dojdą.

Antoni w Radio Maryja stwierdził że była ekplozja centrpłacie sekundy przed uderzeniem w ziemie . wszystko wiadomo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antoni w Radio Maryja stwierdził że była ekplozja centrpłacie sekundy przed uderzeniem w ziemie . wszystko wiadomo

Antoni i jego grupa we wszystkich swoich hipotezach opieraja sie o ten sam bledny pomiar wysokosci jaki mieli piloci co bylo jedna z przyczyn katastrofy. Dlatego w kazdej hipotezie wychodza im awarie pare sekund przed katastrofa gdy w rzeczywistosci wszystkie te awarie sa juz skutkiem uderzenia o drzewa itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znów "ostrzeżenie" ? jaki ze mnie sexy bad boy, uff ! 

 

nie pozwólcie dziatkom przychodzić do mnie, albowiem moczyć zaczną się nocą !

 

PIS 29 %, Nowoczesna & Platforma 32 % 

PIS w dół o 7,5 %

 

mamy przełom.

 

I tymi aresztowaniami, uchyleniami immunitetów, agresywnymi oskarżeniami sterowanej ręcznie prokuratury PIS nie odzyska poparcia. Przeciwnie : jeśli rząd i partia zaczynają dołować, to podobne ekscesy będą je dodatkowo pogrążać w oczach publiczności. 

 

nie ma nic brzydszego i bardziej odpychającego dla wyborcy niż władza, która traci poparcie i cała spanikowana pianę toczy z gęby.

 

skok PIS na centrum nie powiódł się, niebawem zostanie mu te same co zawsze ok 20 %. Możliwy będzie rozłam, bo wiadomo, ze wobec takich sondazy 1/3 towarzyszy nie dostanie posady w następnym rozdaniu, więc zaczną knuć po kątach, rozbijać od środka i podgryzać żelazne jądro partyjnej nomenklatury, które jako jedyne może liczyć na diety.

 

kim natomiast są naiwniacy głosujacy na tę chaotyczną zbieraninę Kukiz'666, która rękami i nogami broni się przed byciem opozycją, a innnymi częsciami ciała odrzuca posądzenia o sprzyjanie większości rządowej ? 10 % ludzi zupełnie zagubionych w rzeczywistości politycznej tego nieszczęśliwego kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kim natomiast są naiwniacy głosujacy na tę chaotyczną zbieraninę Kukiz'666, która rękami i nogami broni się przed byciem opozycją, a innnymi częsciami ciała odrzuca posądzenia o sprzyjanie większości rządowej ? 10 % ludzi zupełnie zagubionych w rzeczywistości politycznej tego nieszczęśliwego kraju.

Ludźmi wykształconymi, nie kłopocz się tym jednak. Dla plebsu są inne partie na miarę twojego dyplomu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ludzmi wyksztalconymi"

 

w Anglii i Irlandii prowadzą firmy i banki

 

w "Lalce" jest taka scena, kiedy Rzecki wraca z wojny i do Warszawy wiezie go furmanką stary Żyd, który ciągle dopytuje czy Rzecki z tej wojny jakich kosztowności nie przywiózł, bo on "chętnie kupi i rzetelnie zapłaci". Rzecki na to : "Nie mam nic, bracie", na co Zyd : "to po coś pan na wojnę chodził ?".

 

innymi słowy : po co wam dyplomy, nieszczęśnicy, skoro później czyścicie zlewy w Anglii albo przekładacie pomidory w Tesco ? 

 

wykształceni, to wy będziecie, jak sie dowiecie, po co wam było marnować pół zycia na "dyplom", skoro drugie pół zajmuje wam taka własnie rozkmina. ale celem efektu trzeba by umieć myśleć, a nie papugować podręczniki szkolne.

 

 

"dla plebsu sa inne partie na miare twojego dyplomu"

 

twoja błyskotliwość polemiczna równać się może tylko z kocimi ruchami Czarka Trybańskiego, top of da world, cuz, yo, srou

Edytowane przez vasquez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"oryginaly kopiujesz"

 

moje kopie są tak dobre,ze pojawiają się przed oryginałami, to jest dopiero wyczyn

 

 

oto w CBOS PIS ma 46 %, PO 16, SLD 6  - za pieniądze ksiądz sie modli, za pieniądze CBOS się podli. dziwnym trafem, sondaże dla róznych mediów i wykonywane przez rózne sondażownie w komplecie pokazują ostry zjazd w dół PIS i poparcie w okolicach 30 %..

a sondaże dla rządowej TVP i rządowego CBOS nadal sugerują 40+ %. w CBOS PIS notuje wręcz wzrost poparcia. W dodatku, oba zjawiają się w momentach niezwykle sprzyjających PISowi.

 

zważywszy na to, jak bardzo na rympał PIS realizuje wszelkie swolje projekty, jak bardzo nie liczy się z zasadami, jak bardzo gotowy jest deptać wszelkie reguły gry - nie sposób uwierzyć w solidnośc tych badań.

 

sam PIS to wie najlepiej, bo przecież gdyby wierzył w te 40+ CBOS albo TVP, to by nie robił cyrku z oddawaniem premii, aresztowaniami opozycjonistów czy chowaniem Smoleńska.

 

sondaże CBOS i TVP są dla żelaznego ciemnogrodzkiego elektoratu. jak w tym dowcipie : Żona do męża : Zdradziłeś mnie z Jolką, widziałam na zdjęciu jak się całujecie, Mąż : nie całowałem jej, nie całowałem ! komu wierzysz bardziej : swoim oczom czy moim słowom ?!

 

żelazne hufce PISowskie są własnie jak ta niegramotna żona. reszta już widzi, że lawina ruszyła. I żadne fałszywki nie zatrzymają upadku.

 

moja rada dla opozycji i mediów prodemokratycznych : walić w PIS trzema sondażami tygodniowo, gwarantuję, że z tygodnia na tydzień poparcie dla reżymu będzie niższe

 

tak było także z PO i SLD - kilka sondaży stworzyło trend i ludzie chętnie się podłączyli - tak to działa. PO i SLD nie były dośc wulgarne, by na chama TVP i CBOSem próbować mydlić oczy co mniej rozgarniętym. ale to dobrze, że PIS uruchomił swoje instrumentarium propagandowe, dzięki temu je zdemaskował w taki sposób, że już nawet dzieci z przedszkola wiedzą, że to są instytucje kompletnie niewiarygodne, a to służyć będzie tylko i wyłącznie dalszym spadkom.

 

w końcu i CBOS się zbuntuje, bo jak PIS spadnie do 20-25, to wiadomo będzie, ze teraz czas na podlizywanie się przyszłej nowej władzy, a prrzy okazji wzięcie odwetu za swoje upokorzenia, bo zapewne dla części pracowników CBOS jest to sytuacja przykra, kiedy trzeba kłaniać się w pas partyjnym towarzyszom szmaciakom i odczytywać usłużnie treść ich życzeń, marzeń i oczekiwań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.