Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, ale postkolonialny lud nigdy nie pojmie, że jak chcesz mieć sprawne państwo to 6 tys złotych dla wiceministra to wstyd. Jęczeć, szlochać i wysyłać 15 obrazków dziennie na wiocha.pl a teraz narzekać na populizm. Szczytem jest dla mnie hasło, żeby politycy pracowali za free, jeździli polonezami i jeździli w delegacje za swoje, a zagranice Ryanairem obok Januszy lecących na saksy.

 

Narzekacie wciąż na to, że szeregowy poseł decyduje o wszystkim? Zmieńcie konstytucje. Lider większości konstytucyjnej ma według jej zapisów największa władze w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale postkolonialny lud nigdy nie pojmie, że jak chcesz mieć sprawne państwo to 6 tys złotych dla wiceministra to wstyd. Jęczeć, szlochać i wysyłać 15 obrazków dziennie na wiocha.pl a teraz narzekać na populizm. Szczytem jest dla mnie hasło, żeby politycy pracowali za free, jeździli polonezami i jeździli w delegacje za swoje, a zagranice Ryanairem obok Januszy lecących na saksy.

 

Narzekacie wciąż na to, że szeregowy poseł decyduje o wszystkim? Zmieńcie konstytucje. Lider większości konstytucyjnej ma według jej zapisów największa władze w Polsce.

Niemniej, trzeba przyznać, że reakcja opozycji jest taka, że boki zrywać. Na przykład pan poseł Tomasz Cimoszewicz z PO:

"Obniżka pensji? Populistom może to się spodobać, ale jesteśmy 460 wybrańcami narodu" "Stosowne byłoby podwyższenie pensji posłów o 10-15%":)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"gdzie mozna kupic twoje tomiki"

 

u ruskiej mafii :]

 

"katolicy nie urzadzaja pogrzebow wszystkim ludziom"

 

racja, przecież przy samym akcie zapłodnienia umiera ich tak wielu.

 

"rodzenie dzieci przedluza kobietom zycie, a nierodzenie skraca"

 

wg badań Masona - nonsens. Rodzenie skraca telomery o 4,2 %, nierodzenie - jak łatwo się domyśleć : w ogóle nie skraca. Zatem : rodzenie dzieci skraca życie, a nierodzenie nie skraca.

 

a że kobieta, która urodziła żyła dłużej niż ta, która nie urodziła, to akurat nie musi być sprawa ciąży. Zaskoczę cię, ale te telomery skracają się także od innych szkodliwych aktywności i przyzwyczajeń, nie tylko od rodzenia dzieci.

 

 

"vasquezowi wydaje sie ze jest poeta"

 

pewnie, ze mi się wydaje, bo jakby mi się nie wydawało, to kim byłbyś ty w tym porównaniu ? nawozem historii, który stanął nie w tej kolejce, co powinien ?

 

 

"kto wygra wybory, to mozna plus minut przewidzieć'

 

zwłaszcza minus.

 

taki z brata mądrala, a musi pracować "od 7 do 15" zamiast zrobic biznes na swoim wizjonerstwie i wystawić światu d... do całowania. Ale tak to jest, każdy wszystko wie i rozumie, ale do momentu, kiedy niczego nie ryzykuje.

 

miałem takiego kolegę : 95 na 100 osobistych. Bez kasy na podłodze.  z kasa na podłodze : 40 na 100. tyle o plusach i minusach.

 

"6 tysiecy dla wiceministra to wstyd"

 

zwłaszcza jak wicek jest z partyjnego miotu i jest to dla niego nagroda za wierna psią służbę Matuszcze Partyji. I jaką odpowiedzialnośc,w polskich warunkach, ponosi taki klient za rządzenie ? Zadnej.

 

będzie realna odpowiedzialnośc, bedzie nabór nie po partyjnej linii, to wtedy mozna porozmawiać o wyższych pensjach. A póki co, PIS wydaje na ochronę prezesa Milion złotych. Niech wyda połowę, a resztę na dodatki dla swoich polityków w randzie ministra, a który dostanie więcej, który mniej, to ich wewnętrzny problem.

 

póki co : TRZECI z rzędu albo i czwarty sondaż, który pokazuje, ze PIS stracił ok 10 %.

 

ma 31,8

PO 23,5 SLD 12,1 PSL 5,9 Nowoczesna 5,1

 

coraz lepiej, nic dziwnego,. ze samego prezesa wybudzono z comy, żeby dał głos.

 

A prezes to ekstraligowy hipokryta : jak nagrody poszły, to milczał, może nawet sam inspirował ich wręczenie ?, a zabrał głos, jak sie okazało, że sondaże spadają na łeb  na szyję.

 

on powiada puszczając oczko : "wiemy jak one są robione i przez kogo", ale reaguje jakby się poparzył wrzątkiem, czym tylko potwierdza swoją skrajną obłudę.

 

Platformie taka zjazdówa zajęła 7 lat. PIS daje w dół po 2. jak się okazuje polski ciemny lud mozna kiszkować do woli łamiąc i depcząc konstytucję, robiąc zamach na wolne sądy i trójpodział władzy, ale - jak przystało na chłopsko-robotniczą tłuszczę - polski Janusz z polską Grażyną nie darują skoku na kasę.

 

bo ich to moralnie oburza ? nie. Bo to PIS skoczył, a nie oni. Janusz i Grażyna, gdyby dostali bokiem z tych premii, to by się zacmokali na śmierć podziwiając PISowską skromność.

 

 

 

"reakcja opozycji taka ze boki zrywac"

 

Opozycja ma ponosić koszt PISowskiego złodziejstwa ?

 

 

macherzy PISowscy chcą w ten sposób zatrzeć w pamięci ludzi fakt, że to oni kradli, i przebrać się w kostium sędziego całej klasy politycznej.

 

skoro ludzie połapali się, ze złodziejom należy odmówić poparcia, to sądzą, ze teraz ci sami ludzie dadzą sie nabrać na to, ze wszyscy kradli ?

 

typowy PISowski przemysł pogardy dla inteligencji 8-latka.

 

nie przesadzajmy, przeciętny Janusz i Grażyna są na poziomie 11-latka. PIS musi zatrudnić lepszyhc fachowców, o ile zdoła ukraśc jeszcze jakieś pieniądze, bo ze swoich przecież nie da. Ewentualnie niech rekrutuje w 7 klasie podstawówki, może znajdzie chętnych na pracę w szkodliwych warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie, ze mi się wydaje, bo jakby mi się nie wydawało, to kim byłbyś ty w tym porównaniu ? nawozem historii, który stanął nie w tej kolejce, co powinien ?

Dalej tą samą osobą, którą jestem - stojącą wyżej od Ciebie w hierarchii społecznej. 

Podczas gdy ty jesteś poetą, którego wiersze czyta tylko jego mama. W nagrodę jak posprząta pokój. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale postkolonialny lud nigdy nie pojmie, że jak chcesz mieć sprawne państwo to 6 tys złotych dla wiceministra to wstyd. Jęczeć, szlochać i wysyłać 15 obrazków dziennie na wiocha.pl a teraz narzekać na populizm. Szczytem jest dla mnie hasło, żeby politycy pracowali za free, jeździli polonezami i jeździli w delegacje za swoje, a zagranice Ryanairem obok Januszy lecących na saksy.

 

Narzekacie wciąż na to, że szeregowy poseł decyduje o wszystkim? Zmieńcie konstytucje. Lider większości konstytucyjnej ma według jej zapisów największa władze w Polsce.

 

Święta prawda. Ruch Kaczyńskiego jest irracjonalny, ale jest przecież podyktowany tym o czym pisałem wcześniej, diagnozą społeczną prymitywnie myślącego ludu.

 

Beznadziejna polityka zagraniczna? Nieważne

Marnowanie środków pieniężnych przez przeróżne fundacje rzekomego pożytku publicznego? Nieistotne

100mln na cmentarz żydowski? Stać Nas

Patologie w całym środowisku prawniczo-sędziowskim? Każdy się przyzwyczaił.

 

Ale dać 1,5mln nagrody grupce ministrów? Olaboga! Złodzieje! Bezczelność! Na stosie spalić!

 

Reakcja polityków opozycji po tym jak zrobili konwój wstydu więcej niż żenująca. Oczywiście też byłbym wkurwiony, gdyby nagle ktoś uciął mi 20% uposażenia. Ale zebrali żniwo własnej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"osoba stojaca wyzej w hierachii spolecznej"

 

a po ludzku : jak 99,9 % populacji toczysz bezmyślnie kulkę z gnoju, fokusując sie na samej czynności, a nie na surowcu.

 

mnie ta zabawa nie dotyczy, więc mogę cie nawet posadzić, zebyś stanał wyzej i jeszcze większą kulke utoczył.

 

 

"ktorego wiersze czyta tylko jego mama. W nagrode jak posprzata pokój"

 

 

czy ja wyglądam na psychopatę, który czytanie swoich wierszy ustanowił nagrodą za posprzątanie pokoju ?

 

 

w Sejmie wieszać będą tablicę upamiętniającą Kaczyńskiego Lecha. zaraz obok tablicy z JP 2. niektórzy uważają,  ze to potwarz dla JP2, a ja myśle, że to całkiem komiczne zestawienie dwóch śmiesznych gostków, których zakompleksiony polski ciemnogród wyposażył w cechy charakteru, dokonania i znaczenia, o które sami siebie nigdy nie podejrzewali, o ile nie zaczęli fiksowac na stare lata.

 

poza tym, ja już mówiłem, że nadejda takie wesołe czasy, kiedy w szkołach trzeba będzie usuwać tablice ze ścian, by zrobić miejsce na wszystkie portrety : Jp2, Matka Boska, Bóg, Ojciec, Duch św, Piłsudski, tata Rydzyk, a wkrótce Kserobitabrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po ludzku : jak 99,9 % populacji toczysz bezmyślnie kulkę z gnoju, fokusując sie na samej czynności, a nie na surowcu.

 

mnie ta zabawa nie dotyczy, więc mogę cie nawet posadzić, zebyś stanał wyzej i jeszcze większą kulke utoczył.

Dotyczy Ciebie też, po prostu twoja niska inteligencja nie pozwala Ci zauważyć tego faktu i miast tego nazywasz się "poetą".

 

czy ja wyglądam na psychopatę, który czytanie swoich wierszy ustanowił nagrodą za posprzątanie pokoju ?

Na psychopatę nie, na osobę z deficytem intelektualnym jednak z pewnością. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"wybieram towarzystwo"

 

ale czy towarzystwo wybiera ciebie ?

 

"wykształconych ludzi"

 

nie każdy może toczyć...

 

"osiągających sukcesy"

 

...kulkę z gnoju...

 

"przykro mi"

 

... bezmyślnie

 

"ale dla ciebie nie ma miejsca"

 

chyba gnoju na kulkę ?

Żyjesz z MOPSu pewnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"zyjesz z MOPSu pewnie ?"

 

nic pewnego na tym świecie nie ma.

 

żyję z wyobraźni, fantazji i talentu.

 

ale Międzyplanetarna Organizacja Poetów Sowizdrzałów też czasami mnie wspiera, nie zaprzeczę.

 

 

straszny zamach w Niemczech, żałoba, zabici, a w Polsce TVPiS i PISowskie lizusy zrobili z tego groteskową komedię : pół godziny po zajściu już ogłosili, że to robota islamskich uchodźców, a prośby niemieckiej policji o cierpliwość w oczekiwaniu na efekty śledztwa, to próba zatajenia tego, co ustalili w Warszawie PISowscy dziennikarze.

 

PIS ostatnio dołuje, przydałby mu się zamach i trupy z ręki islamisty, żeby znów zapunktować, bo przecież oni z narażeniem życia nie wzięli do Polski żadnej 5-letniej sieroty syryjskiej, gotowej podkładać bomby w miejskich klozetach i żadnej wdowy z dziećmi, zaprogramowanej na zabijanie polskich Januszy i Grażynek spieszących co rano chwiejnym krokiem po 500+ do ośrodka opieki społecznej.

 

a tu - zonk ! Zamachu dokonał rodowity Niemiec, całkiem zwyczajny Helmut z dziada Hansa i prababci Helgi. Panowie jednak zupełnie się nie przejeli oficjalnymi komunikatami niemieckich służb : dalej tłukli, że to islam, że uchodźcy, że wojna z białą cywilizacją, ze Polska zagrożona i resztę tych swoich sakramenckich pierdół.

 

dzisiaj zapewne będą dowodzić z całych sił, że niemiecka polizei kłamie, ukrywa, manipuluje i ściemnia. Ustalenia paru niedopieszczonych, zdziecinniałych mentalnych starców  w studio TVP Info są przecież niepodważalną prawdą. Zupełny odlot.

 

tak to wygląda, kiedy prosięta rozgoszczą się w korycie.

Edytowane przez vasquez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"miejsca zamieszkania mianem tojtoja"

 

watpię w takie swoje wyznanie, ponieważ nigdy nie zdobyłbym się na podobną szczerość.

 

trzeba jednak uczciwe przyznać, że towarzystwo tojtoja byłoby zdecydowanie bardziej inspirujące niż np twoje, na ścianie przypadkowego egzemplarza tego przybytku można bowiem napotkać więcej oryginalnych myśli niż tobie kiedykolwiek przyjdzie do głowy.

Edytowane przez vasquez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"miejsca zamieszkania mianem tojtoja"

 

watpię w takie swoje wyznanie, ponieważ nigdy nie zdobyłbym się na podobną szczerość.

 

trzeba jednak uczciwe przyznać, że towarzystwo tojtoja byłoby zdecydowanie bardziej inspirujące niż np twoje, na ścianie przypadkowego egzemplarza tego przybytku można bowiem napotkać więcej oryginalnych myśli niż tobie kiedykolwiek przyjdzie do głowy.

Krótka pamięć jest typowa u ludzi z niskim IQ.

Najzabawniejsze jest to, że uważasz, że spłodziłeś w swoim życiu jakąkolwiek, chociażby jedną, oryginalną myśl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"krotka jest pamiec u ludzi z niskim iq"

 

żeby to udowodnić musiałbyś najpierw dowieśc, ze gdzieś użyłem zwrotu o "toi toi" jako "moim miejscu zamieszkania" - wszyscy wiemy, że nie udowodnisz, bo jesteś nadętym jak królik afrykański deklem, na fodatek zabawnym jak ból zęba, czarującym jak miss Pegeeru, lotnym jak furmanka i błyskotliwym jak woda w klozecie.

 

a "najzabawniejsze", że tacy jak ty są w stanie zaakceptować własną wtórność, o ile legitymują się nią "ludzie z niskim iq" - co oznacza tylko tyle, że buty szyjesz sobie na miarę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propsy dla onetu za upamiętnienie 8 rocznicy katastrofy smoleńskiej godnie i ponad podziałami.

 

 

"krotka jest pamiec u ludzi z niskim iq"

 

żeby to udowodnić musiałbyś najpierw dowieśc, ze gdzieś użyłem zwrotu o "toi toi" jako "moim miejscu zamieszkania" - wszyscy wiemy, że nie udowodnisz, bo jesteś nadętym jak królik afrykański deklem, na fodatek zabawnym jak ból zęba, czarującym jak miss Pegeeru, lotnym jak furmanka i błyskotliwym jak woda w klozecie.

 

a "najzabawniejsze", że tacy jak ty są w stanie zaakceptować własną wtórność, o ile legitymują się nią "ludzie z niskim iq" - co oznacza tylko tyle, że buty szyjesz sobie na miarę.

 

Jak się czujesz z tym, że Twoją kulką jest pyskówka z RappaRem?:) Chętnie zobaczę, jak to się dalej potoczy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.