Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą ja tez muszę przyznać się do błędu. Użyłem jako przykład dla mojej opinii skrajnego i jaskrawego przykładu postaci o wyrazistych poglądach. Zrobiłem to celowo i wyraźnie podkreśliłem o co mi chodzi. Niestety przerosło to możliwości umysłowe niektórych użytkowników a mi uświadomiło, że poziom umiejętności czytania ze zrozumieniem coraz bardziej pikuje w dół. Mam nauczkę na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale wiesz, że większość żywotów świętych to są książki historyczne? Odpowiem za Ciebie - nie,  nie wiesz bo prawdopodobnie nigdy w życiu nie miałeś w dłoni żadnej książki. Jeżeli żywoty świętych kojarzą Ci się z cudami i magią to rzeczywiście dalsza rozmowa nie ma sensu.  :grin:

 

I moje ulubione:

"Do reszty mógłbym się odnieść, ale to bezcelowe"

 

Książki historyczne? Cuda tam opisywane też miały miejsce? Chyba żyjesz w jakiejś alternatywnej rzeczywistości. Z czym tu dyskutować?

 

I po cholerę mnie obrażasz? Jestem przekonany, że przeczytałem znacznie więcej książek od ciebie. Również historycznych, stąd wiem np. kim był i jaki był Hilter, więc nie piszę, że była to "wybitna jednostka". 

 

Skompromitowałeś się doszczętnie w kwestiach merytorycznych, więc próbujesz jakimiś prowokacjami mnie teraz wyprowadzić z równowagi. Nie uda się, bo ja już nie mam tu nic do dodania. Nie mam zamiaru edukować ludzi, bo mi za to nie płacą. Żegnam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Książki historyczne? Cuda tam opisywane też miały miejsce? Chyba żyjesz w jakiejś alternatywnej rzeczywistości. Z czym tu dyskutować?

 

I po cholerę mnie obrażasz? Jestem przekonany, że przeczytałem znacznie więcej książek od ciebie. Również historycznych, stąd wiem np. kim był i jaki był Hilter, więc nie piszę, że była to "wybitna jednostka". 

 

Skompromitowałeś się doszczętnie w kwestiach merytorycznych, więc próbujesz jakimiś prowokacjami mnie teraz wyprowadzić z równowagi. Nie uda się, bo ja już nie mam tu nic do dodania. Nie mam zamiaru edukować ludzi, bo mi za to nie płacą. Żegnam.

 

 

Widzisz, cały Twój problem polega na tym, że Ty NIE CZYTASZ. A nawet jeżeli czytasz to widzisz w tekście to co chcesz zobaczyć a nie to co jest w nim napisane.

 

Bardzo mnie cieszy, że wiesz tak dużo o Hitlerze, naprawdę. Szkoda tylko, że nie przeczytałeś mojego posta. Dlatego zalecam Ci abyś raz jeszcze go przeczytał i zapoznał się z definicją słowa "wybitny".

http://sjp.pwn.pl/sjp/;2538569

Potem to połącz z tym o czym rozmawialiśmy i wyprowadź z tego logiczne wnioski. 

 

No i znów - nic na to nie poradzę, że żywoty świętych kojarzą Ci się z magią i cudami. Widocznie tak urządziłeś swój świat, że widząc pewne zespoły słów automatycznie nachodzą Cię różne stereotypowe skojarzenia. Więc zapewne bardziej strawne będzie dla Ciebie słowo "biografia". W takim razie polecam biografię takich ludzi jak:

Maksymilian Maria Kolbe

Matka Teresa z Klakuty

 

Przypominam, że to jest odpowiedź na Twoje twierdzenie, że nigdy nic dobrego z fanatyzmu nie wynikło. A takich przykładów można mnozyć i mnożyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matka Teresa z Klakuty

 

Miałem już nie odpisywać, ale teraz to mi gały wyszły... Podajesz tę złodziejkę i sadystkę jako przykład?! Jestem wzburzony i zniesmaczony. Nie podałbym ci ręki, choćby od tego zależało moje życie. Obrzydliwe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że towarzystwo wzajemnej adoracji już w komplecie. Przyślijcie jeszcze kogoś. Im więcej słabych ludzi w jednym miejscu, tym jesteście silniejsi. Byłem na wielu forach, ale to pierwsze, na którym zauważam tak silne wzajemne lizanie się po jajach i grupowe zakrzykiwanie. Paskudna, dziwaczna i zabetonowana społeczność. Odejdę sam, wtedy kiedy jak będę chciał lub mnie zbanują (może teraz? :) ), bo rejestrując się tutaj, chciałem być na forum dla fanów NBA, a nie spijających sobie z dzióbków, bezmózgich PiSowskich katoli.

 

Także oficjalnie: c*** wam w dupę katoświry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że towarzystwo wzajemnej adoracji już w komplecie. Przyślijcie jeszcze kogoś. Im więcej słabych ludzi w jednym miejscu, tym jesteście silniejsi. Byłem na wielu forach, ale to pierwsze, na którym zauważam tak silne wzajemne lizanie się po jajach i grupowe zakrzykiwanie. Paskudna, dziwaczna i zabetonowana społeczność. Odejdę sam, wtedy kiedy jak będę chciał lub mnie zbanują (może teraz? :smile: ), bo rejestrując się tutaj, chciałem być na forum dla fanów NBA, a nie spijających sobie z dzióbków, bezmózgich PiSowskich katoli.

 

Także oficjalnie: c*** wam w dupę katoświry

 

*Cytat na potrzeby przyszłych pokoleń. :smile:

Edytowane przez Luki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę cenzurował tym razem, żeby każdy dobrze wiedział, za co poleciał ban i nie miał wątpliwości. 

 

Swoją drogą ciekawa sprawa z tą wybitnością. Jak można np. o Stalinie mówić to, że nie był wybitną jednostką? Nie rozumiem. Nikt przypadkowy nie mógł dostać się tam na szczyt i tak długo się na nim utrzymywać. To nie kierownik pegeeru, tylko głowa ogromnego państwa, przed którą drżały miliony przez dziesiątki lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O polityce sie nie dyskutuje, nawet na koszykarskim forum. Stalin byl wyjatkowy, i owszem. Ale stawianie ich w rzedzie z Michnikiem jest dosc sporym hardkorem. I choc rozumiem intencje autora tego tekstu, to samo zestawienie ich w jednym zdaniu jest wg mnie dosc mocno glupkowate. 

 

Swoja droga dostac bana na e-nba za temat o polityce...Puzon zdecydowanie ma zadatki na kogos wyrozniajacego sie od innych...

 

A juz tak bardzo pomijajac osobe Puzona, to ja niewierzacy ateista jestem bardzo mocno zawiedziony postawa wierzacych katolikow, lepszych od innych, szydzacych z prymitywizmu "oswieconych", jednoczesnie lajkujacych najbardziej prymitywny pojazd (nie liczac bana) podczas ostatnich kilku stron tej dyskusji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O polityce sie nie dyskutuje, nawet na koszykarskim forum. Stalin byl wyjatkowy, i owszem. Ale stawianie ich w rzedzie z Michnikiem jest dosc sporym hardkorem. I choc rozumiem intencje autora tego tekstu, to samo zestawienie ich w jednym zdaniu jest wg mnie dosc mocno glupkowate. 

 

Swoja droga dostac bana na e-nba za temat o polityce...Puzon zdecydowanie ma zadatki na kogos wyrozniajacego sie od innych...

 

A juz tak bardzo pomijajac osobe Puzona, to ja niewierzacy ateista jestem bardzo mocno zawiedziony postawa wierzacych katolikow, lepszych od innych, szydzacych z prymitywizmu "oswieconych", jednoczesnie lajkujacych najbardziej prymitywny pojazd (nie liczac bana) podczas ostatnich kilku stron tej dyskusji. 

Nie wiem jak reszta, ale ja na pewno wierzący katolikiem nie jest. A to, że gimboateiści to jedni z moich ulubionych komików(jeszcze zieloni i narodowcy są fajni) to inna sprawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez kitu mówcie co chcecie, ale przynajmniej emocje są jakieś jak już się skończyło podpisywanie kontraktów ;)

 

a puzon to troche taki forumowy niesiołowski; sypie rynsztokowymi inwektywami, wyzywa od katoli, pisowców, ludzi nienawiści, sporów etc etc a samemu nie nadąża zgarniać piany z ust ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.