Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

 

.         

Poza tym PiS przyciąga więcej przygłupów niż pozostałe partie razem wzięte. I nawet mi nie chodzi o Terlikowskiego czy tą radną, która skarżyła się na kopulujące orangutany, bo oni są tylkofolklorem. Chodzi mi o ten cały motłoch z marszów smoleńskich i komentujących na pisowskich portalach (które kiedyś sobie czasem dla jaj czytałem). Tam jest tyle jadu, chamstwa i niedorozwoju umysłowego, że ciężko to z czymkolwiek porównać. Chyba tylko Samoobrona miała gorszy elektorat.

 

ja z kolei wchodzę sobie dla beki na konto storkrotki na fb, czytam komentarze na onecie, czy innych lisweekach i zapewniam cię, że poziom jadu, chamstwa i niedorozwoju umysłowego jest jeszcze większy.

 

no ale przykład idzie z góry, to nie ma się co dziwić

 

iz6j5g.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zaczęło się z Kukizem

póki co sprytnie się chowa i atakuje PO/PiS oraz Petru

widać że boi się ujawnić swoje zamiary hasła typu brak programu

włączenie CAS i Gwiazdowskiego świadczy o tym że chce dla każdego coś miłego tj. połączenia liberalizmu (zmiany w podatkach - bardzo fajna propozycja jednolitego VATu 20%) nacjonalizmu (media, i hasła typu sprzedaliście Polskę) oraz anarchii (tzw. emerytura obywatelska z budżetu państwa co sprowadzi się do tego że duża część społeczeństwa nie odłoży sobie więcej niż da im państwo a dałoby im niewiele)

Kukiz nawołuje do udziału w referendum

ciekaw jestem jakby się zachował gdyby w referendum były pytania o aborcję, eutanazję i związki partnerskie

szkoda że nie ma takich pytań bo to załatwiłoby wszystkie takie tematy na lata

póki co Kukiz zachowuje się jakby wszyscy go skrzywdzili i aż emanują z niego kompleksy - ewidentnie ma kompleks mediów

Edytowane przez drtoudi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tylko chciał, żeby zarówno kibice PO jak i PiSu pamiętali że to nie jest żadna alternatywa i żadne spektrum. Obie partie mają w swoich szeregach po iluś oszołomów z ZCHN (ogarniacie to? Niesiołowski, Macierewicz, Marcinkiewicz, Misio Kamiński, Rysio Czarnecki, Kropiwnicki, Łopuszański, Jurek, Piłka, Zawisza, w wyborach prezydenckich popierali HGW - co to była za ekipa! każdy znajdzie kogoś kogo uwielbia), obie mają swoje za uszami po dotychczasowych rządach, czy to pod obecnymi nazwami, czy jako wcześniejsze mutacje. Obie wystawiły Sikorskiego na ministra. Obie mają też w swoich szeregach ludzi umoczonych czy to w PRL czy w czasie uwłaszczania i prywatyzacji.

 

I jedni i drudzy powinni zniknąć na zawsze, razem z niby lewicą SLD i niby reprezentantami wsi PSL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Socjotechnicznym zabiegiem jest wysuwanie Dudy i Szydło na pierwszy plan żeby przekonać ludzi, że PiS jednak jest umiarkowany i nie obciachowy.

 

Nadal rozwala mnie  oskarżanie mediów o zrobienie z PiS obciachowej partii. Media naprawdę nie musiały się specjalnie starać. Wystarczy posłuchać Prezesa czy Macierewicza żeby dostrzec ich obciachowość i nie trzeba posiłkować się komentarzami z TVN czy GW. Do tego przaśne babska jak Pawłowicz, Wróbel czy Fotyga. A taki Ziobro to przecież wyjątkowo perfidna kreatura, która już na studiach bawiła się w prowokacje, donosy i nagrywanie kolegów.

 

No i masz jakieś dane, że PiS walczył z korupcją lepiej niż inne partie? Bo ja tylko pamiętam, że największą aferą korupcyjną znalazł u siebie, że robił nieudaną prowokację wobec swojego koalicjanta, że miał ,,porażające dowody" na układ czy doktora G., które okazały się picem i że trzymano ludzi zbyt długo w aresztach tymczasowych.

 

I na czym miałaby polegać ,,skontrolowanie" Michnika i jego prywatnej gazety w wykonaniu pisowców? Aż się boję odpowiedzi.

.         

Poza tym PiS przyciąga więcej przygłupów niż pozostałe partie razem wzięte. I nawet mi nie chodzi o Terlikowskiego czy tą radną, która skarżyła się na kopulujące orangutany, bo oni są tylko niegroźnym folklorem. Chodzi mi o ten cały motłoch z marszów smoleńskich i komentujących na pisowskich portalach (które kiedyś sobie czasem dla jaj czytałem). Tam jest tyle jadu, chamstwa i niedorozwoju umysłowego, że ciężko to z czymkolwiek porównać. Chyba tylko Samoobrona miała gorszy elektorat.

Tak, wiem, Bronka poparło 90% więźniów. ;] Problem w tym, że taki więzień generalnie ma w dupie politykę, natomiast pisowskie Janusze są aktywnymi wyznawcami sekty.

 

Jak dla mnie PiS to żadne mniejsze zło, żadna alternatywa. Raczej polityczny szkodnik, który powinien być dobity kilka lat temu kiedy był sporo słabszy.

 

a ja myślałem, że PiS to po prostu kolejna c***ową partia jak PO, SLD, PSL itd! Jeny w jakim błędzie byłem! Nie zdawałem sobie sprawy z własnej naiwności! Dzięki Artlan za wyjaśnienie! Dobrze, że są w tym kraju jeszcze wolno myślący ludzie, którzy wskażą ciemniakom (jak m.in ja) właściwy kierunek i pomogą obrać właściwą drogę!

 

Nie zdawałem sobie też sprawy, że 'obciachowość' to immanentna cecha pewnych osób/rzeczy/idei a nie wypadkowa działań marketingowo-społecznych, która zmienia się w zależności od wiatru.

 

No i nie zdawałem sobie sprawy, że Adaś M jest takim zajebistym prywaciarzem i ma swoją prywatną gazetkię. Zawsze myślałem, że to twór okrągłego stołu a Adasia mianował główny wódz (i tak już zostało). Głupi ja!

 

Nie rozumiem tylko tego fragmentu z przygłupami. Z jednej strony piszesz, że przyciąga a z drugiej nie wydajesz się być szczególnie przyciągnięty. Jak to jest?

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szydło dziś tylko potwierdziła że jest ekonomicznym idiotą. Wypowiedź jakoby euro było winne bankructwa Grecji to jedna z najbardziej kreteńskich wypowiedzi jakie można zrobić i nawet kampania tego nie usprawiedliwia.

Szkoda Polski na takiego premiera, który jest ekonomicznym idiotą i ignorantem. 

Widać Kaczyński kiepskiego następce/pionka sobie wybrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szydło dziś tylko potwierdziła że jest ekonomicznym idiotą. Wypowiedź jakoby euro było winne bankructwa Grecji to jedna z najbardziej kreteńskich wypowiedzi jakie można zrobić i nawet kampania tego nie usprawiedliwia.

Szkoda Polski na takiego premiera, który jest ekonomicznym idiotą i ignorantem. 

Widać Kaczyński kiepskiego następce/pionka sobie wybrał.

 

Za to w PO same ekonomiczne orły :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.