Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Kmicic miał 0.9 promila to już nie wykroczenie, a przestępstwo c'nie?

w ogóle k**** śmieszne jest to dla mnie, czemu to ma służyć cała ta szopka medialna? Nie-pij-bo-nie-wolno.  Danielek kaja się przed kamero, bije w pierś olaboga zrobił złe i przeprasza. Na bank nie zostanie skazany, bo ma nazwisko i koneksje czego nie można powiedzieć o tych bandytach na rowerach - potencjalnych mordercach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapadł wyrok w sprawie urodzinowego turnieju pokerowego w Szczecinie - brawurowa akcja służby celnej do której użyto kilkudziesięciu funkcjonariuszy po to aby obezwładnić uzbrojonych po zęby w żetony i karty kryminalistów. Cztery lata procesu, kara finansowa 9 koła dla organizatora i wyroki W ZAWIESZENIU na rok dla reszty uczestników. Państwo polskie znów triumfuje wraz z ministrem Kapicą, który pewnie dostanie następny order za tak spektakularną akcje. Nic, tylko pękać z dumy.

 

http://www.pokertexas.pl/newsy/absurdalny-wyrok-w-szczecinie-kary-dla-organizatorow-i-uczestnikow-turnieju-urodzinowego/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kmicic miał 0.9 promila to już nie wykroczenie, a przestępstwo c'nie?

w ogóle k**** śmieszne jest to dla mnie, czemu to ma służyć cała ta szopka medialna? Nie-pij-bo-nie-wolno.  Danielek kaja się przed kamero, bije w pierś olaboga zrobił złe i przeprasza. Na bank nie zostanie skazany, bo ma nazwisko i koneksje czego nie można powiedzieć o tych bandytach na rowerach - potencjalnych mordercach.

 

Jak dla mnie to jest narracja w stylu - "Patrzcie! To prawdziwy autorytet moralny jest! Błąd popełnił, ale wie że go popełnił i nawet potrafi za to przeprosić. W dodatku jeszcze przestrzega innych. A w ogóle to nie wiadomo czy to on nie jest ofiarą..."

 

A wszystko po to żeby ten "autorytet moralny" mógł pomóc jeszcze w kampanii. Choć obstawiam, że po takiej akcji jego nazwisko w jakimkolwiek komitecie honorowym będzie miało ujemną wartość. I teraz to PO będzie się jego wstydziła.

Edytowane przez Luki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jest narracja w stylu - "Patrzcie! To prawdziwy autorytet moralny jest! Błąd popełnił, ale wie że go popełnił i nawet potrafi za to przeprosić. W dodatku jeszcze przestrzega innych. A w ogóle to nie wiadomo czy to on nie jest ofiarą..."

 

 

This. 

(nie) taka alternatyvna historia

Już z lekką szyderą* pisze iż nasz wielmożny pan Olbrychski padł ofiarą spisku, mianowicie pewne źródła podają informacje jakoby ten krasnal ogrodowy, który stoi na podwórku znanego Polskiego aktora to nikt inna , a J.Kaczyński, Ów przebrany krasnal miał podczas libacji alkoholowej Olbrychskiego podobno przetransportować alkohol o mocy 95% wolt w fiolce, a następnie wlać do naczynia pana Daniela.- w czasie kiedy ten poszedł siku.

 

off top. 

Ide na wianki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj znajomy jaral jazzik na chacie i wpuscil milicje przez przypadek - prokurator za nim lata juz 9 miesiecy , zdazyl odpuscic , zmienic zdanie , zmienic mu dwa razy paragraf i wniesc oskarzenie, sprawa w toku

 

tymczasem PO potrafilo w dwa tygodnie zmienic prawo i zdecydowac ze podsluchiwanie jest nielegalne 

 

ja nie mysle ja jestem pewien ze dopoki mamy takie wykonawstwo i ludzi 'dzialajacych' w prokuratorach to my sobie mozemy miec Waszyngtona Churchilla i Clintona w sejmie i Belwederze a i tak H** bedzie w kraju bezprawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tymczasem PO potrafilo w dwa tygodnie zmienic prawo i zdecydowac ze podsluchiwanie jest nielegalne

po pierwsze, nie dwa tygodnie lecz kilka lat, bo prace nad tym trwały co najmniej od 2013. po prostu przeprowadzenie takiej nowelizacji bywa że tyle zajmuje.

 

po drugie, nielegalne będzie podsłuchiwanie przez organy państwowe bez podstawy prawnej. natomiast takie podsłuchy jak z "afery taśmowej" nadal będą mogły być wykorzystane w sądzie: http://ms.gov.pl/Data/Files/_public/aktual/2015/sprostowanie_2.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0,9 drugiego dnia i niby 8 h w wcześniej wypił ostatnią lampkę wina , trochę kłamie. ja spokojnie na urodzinach wypilem 0,7 wody , a po 10 h mialem 0,3 od ostatniego kieliszka i po snie

 

To wszystko zależy od masy, predyspozycji oraz tego, ile się zjadło wcześniej, podczas picia i później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze, nie dwa tygodnie lecz kilka lat, bo prace nad tym trwały co najmniej od 2013. po prostu przeprowadzenie takiej nowelizacji bywa że tyle zajmuje.

 

po drugie, nielegalne będzie podsłuchiwanie przez organy państwowe bez podstawy prawnej. natomiast takie podsłuchy jak z "afery taśmowej" nadal będą mogły być wykorzystane w sądzie: http://ms.gov.pl/Data/Files/_public/aktual/2015/sprostowanie_2.pdf

 

Niekoniecznie. Sąd będzie decydował czy ktoś nagrywał dla celów postępowania karnego (czyli po prostu żeby ktoś poszedł siedzieć) czy dla jakichś innych. 

 

A same podsłuchy, nagrywane kogoś bez jego zgody to oczywiście przestępstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mieli pecha bo to jest partia władzy i tylko podsłuchiwanie takiej partii ma sens bo tylko wtedy można zrobić interes np. szantaż itp

tak było za czasów SLD było za PiSu i jest teraz i będzie później na wieki wieków

nowa władza okrzepnie nabierze pewności siebie, poczuje się na tyle pewnie że przestanie się kontrolować i wtedy coś wycieknie

 

a język na nagraniach nie powinien nikogo bulwersować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiS  jest słaby merytorycznie ale cały ten ogólny obraz w mainstreamowych mediach, który został im przylepiony jak widać działa wciąż na wiele osób mimo spadku znaczenia telewizji. To smutne.

 

Czy byliby lepsi? Na pewno nie byłoby przyzwolenia na rozkradanie państwa/korupcję i inne deprawacje, które dla partii interesów w stylu SLD/PO są normalką. Więc tak, wg mnie jest to o wiele mniejsze zło.

 

Zresztą ten cały krzyk rozpaczy MIchnika/Lisa/innych jest własnie związany z tym, że ktoś w końcu może ich skontrolować. Całe rysowanie PiSu jako partii obciachu tak naprawdę jest tylko socjotechnicznym zabiegiem, który ma działać na zakompleksionych Polaków. W istocie chodzi o ochronę własnej dupy i własnych interesów, niestety.

Socjotechnicznym zabiegiem jest wysuwanie Dudy i Szydło na pierwszy plan żeby przekonać ludzi, że PiS jednak jest umiarkowany i nie obciachowy.

 

Nadal rozwala mnie  oskarżanie mediów o zrobienie z PiS obciachowej partii. Media naprawdę nie musiały się specjalnie starać. Wystarczy posłuchać Prezesa czy Macierewicza żeby dostrzec ich obciachowość i nie trzeba posiłkować się komentarzami z TVN czy GW. Do tego przaśne babska jak Pawłowicz, Wróbel czy Fotyga. A taki Ziobro to przecież wyjątkowo perfidna kreatura, która już na studiach bawiła się w prowokacje, donosy i nagrywanie kolegów.

 

No i masz jakieś dane, że PiS walczył z korupcją lepiej niż inne partie? Bo ja tylko pamiętam, że największą aferą korupcyjną znalazł u siebie, że robił nieudaną prowokację wobec swojego koalicjanta, że miał ,,porażające dowody" na układ czy doktora G., które okazały się picem i że trzymano ludzi zbyt długo w aresztach tymczasowych.

 

I na czym miałaby polegać ,,skontrolowanie" Michnika i jego prywatnej gazety w wykonaniu pisowców? Aż się boję odpowiedzi.

.         

Poza tym PiS przyciąga więcej przygłupów niż pozostałe partie razem wzięte. I nawet mi nie chodzi o Terlikowskiego czy tą radną, która skarżyła się na kopulujące orangutany, bo oni są tylko niegroźnym folklorem. Chodzi mi o ten cały motłoch z marszów smoleńskich i komentujących na pisowskich portalach (które kiedyś sobie czasem dla jaj czytałem). Tam jest tyle jadu, chamstwa i niedorozwoju umysłowego, że ciężko to z czymkolwiek porównać. Chyba tylko Samoobrona miała gorszy elektorat.

Tak, wiem, Bronka poparło 90% więźniów. ;] Problem w tym, że taki więzień generalnie ma w dupie politykę, natomiast pisowskie Janusze są aktywnymi wyznawcami sekty.

 

Jak dla mnie PiS to żadne mniejsze zło, żadna alternatywa. Raczej polityczny szkodnik, który powinien być dobity kilka lat temu kiedy był sporo słabszy.

Edytowane przez Artlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.