Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

po pierwsze, jak słabym politykiem był Komorowski świadczy to, że przegrał wygrane wybory z kimś, kto jeszcze kilka miesięcy temu był no namem dla większości polaków. tak więc nikt nie powinien po nim płakać.

 

Tylko zauważ, że Duda świetnie się matchupował z Bronkiem. Mogę się założyć, że Jarek czy Gliński by te wybory przegrali

 

Jarek odstrasza umiarkowanych wyborców, Duda tylko częściowo. Glińskiemu można zarzucać, że nigdy nie pełnił żadnej funkcji publicznej, a Duda jakieś tam doświadczenie ma.  Poza tym Duda jest na tyle młody, że nie można użyć przeciwko niemu argumentu, że w PRL żył jak pączek w maśle i robił karierę (jak Gliński) albo że był cienkim opozycjonistą i go nawet nie internowali (jak Kaczor).

 

Z drugiej strony gdyby Duda startował na prezydenta Warszawy to by pewnie miał tyle głosów co Sasin. Przegrałby też pewnie w Krakowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Państwo kościelne, prześladowania religijne, więzienie homoseksualistów, inkwizycja, procesy, kapłani sterujący politykami... Ciekaw jestem, co dalej, ale następny odcinek Gry o Tron dopiero za tydzień Emotikon unsure

 

to że chwali śp.Lecha to się nie dziwie bo sam się określa jego uczniem

ale wycieranie się słowem mąż stanu to gruba przesada - zwłaszcza że żaden polityk po 1945 na to miano nie zasługuje

A który sprzed 1945?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli (z tego co pamiętam) wczoraj szef sztabu Komorowskiego nazwał Bronka "najwybitniejszym politykiem 25 lecia" to Lech może być "mężem stanu" ;).

 

 

Serio, zwraca ktoś na to uwagę? Przecież wiadomo, że swoi będą gloryfikować swoich i to się nie zmieni.

Edytowane przez airmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłsudski ale i tutaj można mieć zastrzeżenia np. do niewykorzystania politycznie wygranej wojny z bolszewikami

 

żadnego Państwa kościelnego, prześladowania gejów nie będzie co do tego nie mam wątpliwości 

boję się projektu dot.emerytur - lepiej żeby o tym zapomniał - a ja będzie miał u mnie plusa

 

ciekaw jestem czy Andrzej wybije się na niepodległość - Bronek nie potrafił

 

szkoda że Bronek w referendum nie załatwił dwóch dodatkowych pytań tj. legalizacji aborcji oraz związków partnerskich - wtedy mielibyśmy większość tematów drugorzędnych z głowy

 

co do PO jak sobie teraz oglądam tv i czytam komentarze to oni nie wyciągnęli żadnych wniosków z porażki

zamiast zacząć szukać wad u siebie to oni walą w wyborców, że nie rozgarnięci, kapryśni itd, zachowują się jak obrażona panna młoda 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanada i USA po 90% na Dudę a LeBronek w Macedonii i Indiach

 

Dawanie prawa głosu ludziom, którzy na stałe wyjechali z kraju, to jest dla mnie głupota. Jest mi ktoś w stanie to jakoś fajnie wyjaśnić? Dlaczego tacy ludzie mają decydować o losie kraju, w którym już nie mieszkają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawanie prawa głosu ludziom, którzy na stałe wyjechali z kraju, to jest dla mnie głupota. Jest mi ktoś w stanie to jakoś fajnie wyjaśnić? Dlaczego tacy ludzie mają decydować o losie kraju, w którym już nie mieszkają?

 

nad tym samym sie zastanawiałem ostatnio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej pozastanawiaj się dlaczego tak ojebali Bronka.

 

Mało mnie to interesuje, ale pare błedów które można łatwo wyłapać. 

Słaba kampania przed pierwszą rundą. gdzie przy przegranej nastapiły nerwowe ruchy jak Jowy i inne pierdoły. Czyli "O dopiero teraz wyszedł z Pałacu było nader widoczne. Źle zrobione pzebudzenie - za duży strzał.

Kolejne błedu - ataki na PIS i Dudę zbyt wiele ilościowo o powiedzmy 50%.

Następnie mamy hasła na które się tzw głupki nabierają. Czyli mamy źle i jesteśmy w mega kryzysie i idzie nowe. Dlatego w tych wyborach biedniejsi i mniej wyksztalceni oddawali głosy na Dudę. A więc nabrali sie na nowe i na hasła oraz obietnice które są niemożliwe do zrealizowania.

Następnie internetowe gówniarstwo na fejsie zmemowało każdy błąd Bronka. Ale idzie nowe dla nich było hasłem bo nie wiedzą jakie nowe. Niemniej starego Bronka trza wywalić bo nic nie robi.

 

W sumie chyba tyle  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego europosłowie mają decydować o losach krajów, w których nie mieszkają? w szoku, w szoku

 

Liczyłem na odpowiedź, a nie inne pytanie, na które odpowiedź notabene średnio mnie interesuje. To forum dyskusyjne, a nie debata polityczna, kulfonie :smile:

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawanie prawa głosu ludziom, którzy na stałe wyjechali z kraju, to jest dla mnie głupota. Jest mi ktoś w stanie to jakoś fajnie wyjaśnić? Dlaczego tacy ludzie mają decydować o losie kraju, w którym już nie mieszkają?

 

dla mnie powinien głosować "podatnik" ale wtedy odezwałyby się głosy, że ludzie ze skarbówki także nie powinni głosować. to dlaczego nie mogą głosować 16 lat? równie dobrze można byłoby głosować raz w życiu np. jak ma się 40 lat i wtedy każdy bardziej by się zastanowił przy głosowaniu.

 

to dlaczego głosują więźniowie? 

dyskusja rzeka.

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.