Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś cytaty? Wypowiedzi?

 

Sam nie słucham, ale ciekaw jestem czy jako stały słuchasz Radia Maryja masz jakieś konkretne dowody czy też liczysz tylko, że ludzie zacisną pięści na same hasła "mohery" Rydzyk" "radio Maryja".

swoją drogą ciekaw jestem ile osób krytykujących radio maryja słuchało go na tyle, aby samodzielnie wyrobić sobie zdanie, a nie opierać się na czyichś opiniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Lorak

 

Ja słucham Rozmów Niedokończonych wieczorami w trasie. Perfecto, żeby nie kimnąć. Polecam!

 

I wszystkie stereotypy na temat RM są prawdziwe. Przykładowo, kiedyś wpadłem na rozmowę, w której prowadzący bądź jego gość (już nie pamiętam) stwierdzili, że w Niemczech Angela Merkel karze ojcom molestować seksualnie swoje córki (użyli sformułowania "stymulować je").

 

Był też wywiad z posłanką Pawłowicz. Pani profesor stwierdziła, że katolickie konkubinaty nie powinny obawiać się braku ustawy o związkach partnerskich, ponieważ ta ustawa ma wprowadzić homoseksualne małżeństwa, a nie poprawić ich sytuację prawną (dziedziczenie, dostęp do karty choroby, ułatwienia procesowe przewidziane, np. w KPC czy KPK, itp.). Także, gdybyście pytali, RM nie ma nic przeciwko życiu na kocią łapę. O ile jest to katolicki konkubinat.

 

 

Natomiast, niezły poziom trzymają wiadomości RM. Są dłuższe od tych z pozostałych stacji radiowych (Trójki, Antyradia - reszty nie znam) i składają się w dużej mierze z depesz PAPu. Można się dowiedzieć co tam słychać w wielkim świecie, a nie tylko w Polsce.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nikomu w mediach nie dodaje. Sondaże poparcia są w 100% prawdziwe.

 

Tylko trzeba pamiętać o jednej rzeczy - jak ktoś pyta leminga na ulicy -> Komorowski czy Duda, to oczywistym jest, że ten odpowie zgodnie z wzorem wyznaczonym przez arbitrów elegancji mainstreamowych mediów. Jednak same wybory obchodzą go tyle co i los jego kraju więc przecież nie będzie tracił swojego cennego czasu. I na wybory oczywiście nie pójdzie.

 

Tę zmienną "dyskontują" najlepiej bukmacherzy i to tam trzeba patrzeć gdy chce się zobaczyć mniej więcej jaki będzie wynik wyborów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, pewnie źle kliknąłem

 

w skrócie - ktoś jest debilem, albo wielka manipulatorka czy manipulatzorzy których wsypało by zdjęcie na buniu i używanie ciągle tego samego oszołoma, albo ludzie którzy z chorego psychicznie kolesia i bekowej fotki robią dowód na spiseg i mafię

 

swoją drogą, to jak to w końcu jest z komorem wg "zdrowo myślących"? "bul" i kretyn czy złowrogi mastermind? bo oba na raz to tak trochę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, pewnie źle kliknąłem

 

w skrócie - ktoś jest debilem, albo wielka manipulatorka czy manipulatzorzy których wsypało by zdjęcie na buniu i używanie ciągle tego samego oszołoma, albo ludzie którzy z chorego psychicznie kolesia i bekowej fotki robią dowód na spiseg i mafię

 

swoją drogą, to jak to w końcu jest z komorem wg "zdrowo myślących"? "bul" i kretyn czy złowrogi mastermind? bo oba na raz to tak trochę...

 

to chyba chodzi o to że komor to bul i kretyn za którym stoi (stoją) złowrogi(e) mastermind(y)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. To juz wiemy. Zatem, komuch czy nie, skoro chcial strzelac w milicjantow?

Dla mnie jest chorągiewką na wietrze.Jak się opłacało strajkować to był przeciw komuchom a jak się godzili w Magdalence to jakoś nie przeszkadzało mu emerytury i renty dla zdrajców Polski, nie było dekomunizacji i np w sądownictwie dalej są sędziami osoby które skazywały ludzi za poglądy polityczne itp. A jego najbliższy doradca z PZPR Żakowski.Ciekawe najpierw tak żarliwie z nimi walczył a później jako prezydent bierze ich za doradców.Dla Ciebie widzę ,ze to normalne.Nie można programu robić o kontrowersyjnym epizodzie jeszcze urzędującego prezydenta bo Ci program zawieszą a innych można obrażać i dostać order od prezydenta. Zdecydowanie wolę PIS niż PO która najlepiej wszystko by sprzedała a młodych ludzi wysłała na emigrację.

 

Aha i ciekawostka z sondy ulicznej którą obejrzałem niedawno:

Dlaczego Pani zagłosuję na Komorowskiego?

A bo siedział w więzieniu w stanie wojennym i dlatego należy mu się. Żadnych argumentów dotyczących jego prezydentury, ustaw jakie proponował itp. Napiszcie szczerze kojarzycie jakieś ustawy które wprowadził Komorowski dla obywateli? Ja kojarzę o karcie wielkiej rodziny ale to kropla w morzu.Lepiej by było zmniejszyć opodatkowanie pracy ( 67 % ) 

Oj gdyby ministrem finansów został pan Prof Robert Gwiazdowski to Polska byłaby jak Węgry, rozwijała się szybko i itp.Ale jak rządzą osoby pokroją Bieńkowskiej to prędzej ,,dogonimy" Białoruś niż kraje bogate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.