Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

nikt z Was nie zauważył tego żenującego tłumaczenia się z suflerki? no k**** mać, jeszcze psa przewodnika powinien sobie załatwić, przecież każdy takiego ma!

 

bezbarwny występ Brona, plus dla Powiatowego, że pytania nie były stronnicze, szkoda tylko, że na wszystkie odpowiedział wymijająco albo wcale

 

A oglądałeś kiedyś te programy? Tak w zasadzie jest wartosci co kot napłakał. Poza tym nie sadzę aby gdzieś np w stanach i lattermana czy innego Conana degradowaliby obecnago prezydenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że to była zajebana ustawka. Dobrze wiedział w jaki sposó go Wojewódzki zaatakuje i był na to przygotowany. Dlatego nie ma sensu obawiać się wpadek jeżeli masz za soba najważniejsze media w kraju - wszystko możesz odwrócić i uspokoić nieradykalnych, wmawiać im bez końca, że prezydent też człowiek. To samo dzieje się na NATEMAT, gdzie pierdolony Lis już nie wie jak wchodzić w dupę Bronisława. A robią to przede wszystkim poprzez niszczenie Dudy, który też jest zjebem.

O czym Wy tutaj jeszcze dyskutujecie ? Jakie to ma znaczenie, która k**** wygra ?

 

A ogladasz czasami tv?

Akurat dopiero co Duda zakończył swoje wystapienie. najpierw w ogóle Rywiński zaczął od ośmieszania prezydenta, a potem Duda non toper krytykował, ale ogólnie chyba najlepsze jego wystąpienie w historii jego życia.

Potem jego żona coś powiedziała nt. tego kto stoi za Andrew, a Ona że powiedzą że Pan prezes i sie go boją. A ja się, z całym szacunkiem Panie prezesie, Pana nie boję ///Po minie Kaczor chyba miał w myślach - poczekaj suko z tydzień! To sie zaczniesz bac/// :D   A później córa o której ojc wspomniał że przezyła ostatnio trudne chwile :D I ładnie wyrecytowała swą regułkę. Nie zająknęła sie, więc plus za recytację w warunkach stresu.

 

Więc ogólnie wypadł dobrze.

Bronek mia ciut gorsze bo znowu pokazywał wypowiedzi Dudy i jakiś skrawek papieru. NO, ale tego ludzie już nie chcą łykać. Więc BronBron musi na debatę coś innego wymyślić.

JUż Duda zgarnął cytat Bronisława "Dobre zmiany" -  ktoś sie skapnał?

 

Ogólnie Jarek to niezły typek. Wiedział, że nie ma już takiego poparcia wiec ryzyknął młodszego pod przykrywką zmian. Dobre posunięcie i widze że sporo luda na to idzie.

 

A Lis mówił prawdę, że ludzie są dosyć głupi. Wystarczy spojrzeć na papkę jaką tv podają i co jest najbardzoej oglądane. Dlaczego Ja? Ukryta prawda i inne - tego jest tyle że zajmuje to 50%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie na danych w USD lub innej walucie.

pewnie tak, ale mnie po prostu ciekawi skąd dane, bo zauważyłem, że różne źródła podają odmienne wartości PKB.

 

wracając jeszcze do wątków historycznych to wszelkim Josephom i Zaphodom tego świata polecam ten wykład:

 

 

dlaczego o takich rzeczach nie uczą w szkołach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Lis mówił prawdę, że ludzie są dosyć głupi. Wystarczy spojrzeć na papkę jaką tv podają i co jest najbardzoej oglądane. Dlaczego Ja? Ukryta prawda i inne - tego jest tyle że zajmuje to 50%.

Przem, no to Lis powiedział prawdę ale Ameryki nie odkrył. A on powinien, zamiast stwierdzać podobne fakty, być rzecznikiem szerokopojętej polskie sprawy, a nie sprawy Komorowskiego. Przecież ta ustawka z Karolakami w poniedziałek, wszystko co od kilku tygodni piszą na natemat.pl to jest nic innego jak ciężka i konsekwentnie głoszona propaganda. To nie ma nic wspólnego z dziennikarstwem - Lis jest rzecznikiem Komorowskiego ! Za parę lat, pewnie przed końcem kadencji, dostanie stołek szefa TVP.

 

Oglądałem TV całe życie aż do grudnia ubiegłego roku, kiedy przestałem. Okazjonalnie coś obejrze kiedy jestem u rodziców. A przestałem własnie dlatego, że poza kanałami filmowymi i przyrodniczymi (niektórymi) TV nie ma mi niczego do zaoferowania. A polskie kanały ? Tylko podnosza mi ciśnienie.

 

Akurat dopiero co Duda zakończył swoje wystapienie. najpierw w ogóle Rywiński zaczął od ośmieszania prezydenta, a potem Duda non toper krytykował, ale ogólnie chyba najlepsze jego wystąpienie w historii jego życia.

 

Nie rozumiem w jaki sposób to nawiązuje do mojego posta

 

 

 

Edytowane przez Findek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przem, no to Lis powiedział prawdę ale Ameryki nie odkrył. A on powinien, zamiast stwierdzać podobne fakty, być rzecznikiem szerokopojętej polskie sprawy, a nie sprawy Komorowskiego. Przecież ta ustawka z Karolakami w poniedziałek, wszystko co od kilku tygodni piszą na natemat.pl to jest nic innego jak ciężka i konsekwentnie głoszona propaganda. To nie ma nic wspólnego z dziennikarstwem - Lis jest rzecznikiem Komorowskiego ! Za parę lat, pewnie przed końcem kadencji, dostanie stołek szefa TVP.

 

Oglądałem TV całe życie aż do grudnia ubiegłego roku, kiedy przestałem. Okazjonalnie coś obejrze kiedy jestem u rodziców. A przestałem własnie dlatego, że poza kanałami filmowymi i przyrodniczymi (niektórymi) TV nie ma mi niczego do zaoferowania. A polskie kanały ? Tylko podnosza mi ciśnienie.

 

Nie rozumiem w jaki sposób to nawiązuje do mojego posta

 

 

 

 

A czy musi? Ja tylko dzieliłem sie obserwacjami na temat tego co dzisiaj widziałem. 

 

Poza tym co mnie tam Lis?

 

No i nie agituje tu żadnego z kandydatów, a widze że piszesz jakbym słał jakaś kontrę i Ty musisz rekontrę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Jarek to niezły typek. Wiedział, że nie ma już takiego poparcia wiec ryzyknął młodszego pod przykrywką zmian. Dobre posunięcie i widze że sporo luda na to idzie.

A nie pomyślałeś przez moment, że czymś normalnym jest, że po porażce w pierwszym podejściu, do kolejnych wyborów prezydenckich wielu się już nie pcha, szczególnie przy porażce w II turze?

 

Nie każdy jest Wałęsą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy musi? Ja tylko dzieliłem sie obserwacjami na temat tego co dzisiaj widziałem. 

 

Poza tym co mnie tam Lis?

 

No i nie agituje tu żadnego z kandydatów, a widze że piszesz jakbym słał jakaś kontrę i Ty musisz rekontrę :smile:

Bo mnie zacytowałeś i zacząłeś od hasła "Czy oglądam TV" ??? To chcesz czegoś ode mnie czy nie chcesz  ? Określ się, bo jedno życie mam. WYJDŹ Z MOJEJ GŁOWY !

 

... co się stało ?

 

#Zmęczony zajebaną polityką

"Jednocześnie jednak muzyk zaznacza, że zaprosi trzech dziennikarzy - jednego moderatora, jednego polonijnego i dwóch wskazanych przez oba sztaby. Jako miejsce spotkania wybrano Lubin."

 

Czyli dziennikarze sympatyzujący z danym politykiem ? Kto się na to godzi ???

Edytowane przez Findek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przeżywaj tak.

 

Jeżeli porównujesz opluwanie ludzi, którzy siedzieli w więzieniach albo Auschwitz, walczących o dobro tego państwa z przytoczeniem fejkowego wpisu na twitterze to faktycznie pozostaje mi rzucić karty i odejść od stołu.

 

Nie przeżywam Brononiuniuniuuuu.

 

Zachęcony Twoim kręceniem, wykorzystałem moment aby pokazać Twoje prawdziwe oblicze. Piękne hasła i frazesy na "ustach" a jak co do czego przychodzi to hipokryzja aż bije po oczach, te podwójne standardy moralne .... Przykro na to patrzeć.

 

Eeee świruje, wcale nie jest mi przykro pokazywać obłudę miłośników partii miłości buahahhaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie tak, ale mnie po prostu ciekawi skąd dane, bo zauważyłem, że różne źródła podają odmienne wartości PKB.

 

wracając jeszcze do wątków historycznych to wszelkim Josephom i Zaphodom tego świata polecam ten wykład:

 

 

dlaczego o takich rzeczach nie uczą w szkołach?

Niestety, z PKB w obcych walutach jest tak, ze co zrodlo, to albo biora pod uwage inny f(x), albo jeszcze inne dane (np. nie uwzgledniaja rzeczywistych, tylko swoje wczesniejsze prognozy, ktore przeliczaja po prognozowanych kursie). Z reszta co do samych f(x), to swego czasu MF "fajnie" manipulowal danymi odnosnie dlugu.

 

Dlatego bardziej miarodajnym wskaznikiem jest ten w PLN.

 

Co do tych danych, to sam jestem ciekaw skad info o 5, bo ja znalazlem taki, ktory w USD wskazywal na 12 mld spadku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha - i chyba mało ludzi pamięta jak to Radio Maryja dominowało razem z moherami swoją słuszośc i jak wielka to była siła no i nadal jest.

 

Jakieś cytaty? Wypowiedzi?

 

Sam nie słucham, ale ciekaw jestem czy jako stały słuchasz Radia Maryja masz jakieś konkretne dowody czy też liczysz tylko, że ludzie zacisną pięści na same hasła "mohery" Rydzyk" "radio Maryja".

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam jakiś stary odcinek Rancza, a tam Czerepach daje wykład Dudzie (heh...), że "ludziom trzeba zohydzić przeciwnika, straszyć nim, nastawić przeciwko, bo natura ludzka ma to do siebie, że ludzie wolą głosować przeciwko komuś, niż za...". Jakie to prawdziwe i pasuje do obecnej sytuacji i ogólnej taktyki stosowanej przez PO. 

 

A jako bonusik, jeden mój znajomy wrzucił na fb: 

 

1432058497_9vhivv_600.jpg


Tylko mogli dać spacje po kropkach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w tym długim wywodzie jakikolwiek dowód, że ta babka spod krzyża jest aktorką podstawioną przez Bronka? Bo jedna z współpracownic Bronka cyknęła sobie kiedyś z nią focię? A czy ten pisior nie pomyślał, że ona sobie cyknęła tą focię dla jaj?

 

Kobieta spod krzyża od 5 lat występuje pod swoim imieniem i nazwiskiem, więc w dzisiejszym świecie udowodnienie, że ma jakiekolwiek związki z PO dla pisiorów byłoby pestką. A tu g#wno, żadnego dowodu.

 

Może  te wszystkie mochery na pisowskich marszach z pochodniami to też agenci PO? Te wpisy w internecie typu ,,Tusk i Bronek zostaną rozstrzelani za mord smoleński" to też robota ludzi Komorskiego w celu ośmieszenia PiSu?

 

To jest kolejne potwierdzenie tego, że PiS jest największym szkodnikiem w polityce nawet jak nie rządzi. Te chamskie oskarżenia bez pokrycia, to szukanie wszędzie spisku, to plucie jadem (nie mówię tylko o politykach, ale też o zwolennikach). Najśmieszniejsze jest to, że PO jest za co krytykować, ale PiS zupełnie nie potrafi krytykować merytorycznie,

Edytowane przez Artlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesiołowski.

Swoją drogą nieźle go schowali, bo chyba ostatnia jego wypowiedź to była o "pokładach chamstwa wypływających ze szpary oralnej" jakieś 2-3 tygodnie temu. Widocznie uznali, że na ostatniej prostej bardziej efektywne będą ciosy Lisa czy jemu podobnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.