Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Serio nie wyobrażasz sobie, że Duda mógłby córeczce powiedzieć tak pół żartem, pół serio coś w stylu ,,ja najchętniej bym oddał tego oscara gdy zostanę prezydentem". Bo według mnie by to do niego pasowało. Załóżmy, że gdzieś widzisz tego tweeta i nie wiesz, że to fejk - od razu byś się zorientował, że to trollowanie znając retorykę pisowców dotyczącą tego filmu? 

Nie mogę mówić za wszystkich, ale sam na pewno mogę odpowiedzieć twierdząco. Zupełnie z dupy IMO ta potencjalna historyjka. O ile narracja PiSu (tak samo np. narodowców i różnych mediów prawicowych) ma jakieś uzasadnienie (a zwłaszcza w kontekście wydarzeń po Oscarze dla "Idy", czyli wypowiedziach Comeya), to ten tweet już na pierwszy rzut oka wygląda na próbę ośmieszenia tej narracji. Tak to widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz i masz :smile:

 

 

 

Max Kolonko - 9/10

Rafał Ziemkiewicz- 8/10

Krzysztof Ziemiec- 7/10

Jarosław Gugała- 4/10

Beata Tadla - 2/10

Piotr Kraśko - 2/10

Monika Olejnik - 1/10

Tomasz Lis - 1/10

 

Ps. Natomiast jeśli chodzi o osoby które z przyjemnością słucham w necie to zdecydowanie są to : Stanisław Michalkiewicz, Grzegorz Braun oraz Wojciech Cejrowski.

 

Kurna a chciałem tego posta usunac, bo bałem sie że ktoś sie obrazi i kolejnego bana dostanę, a Ty odpowiedziałeś ...

 

 

btw. Kukuz cały czas bredzi o przeszłości czyli to czym najbardziej rzygam jak przypadkiem natknę sie na politykę. Oni to kiedyś oni tamto i sramto, a tamten to chciał zrobić a tamten coś innego.

k****! kiedy będzie polityk mówiący o przyszłości i będzie chciał tworzyć i budować a nie pi*****ić o k**** niznaczących już przeszłościach i przepychankach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna a chciałem tego posta usunac, bo bałem sie że ktoś sie obrazi i kolejnego bana dostanę, a Ty odpowiedziałeś ...

 

 

btw. Kukuz cały czas bredzi o przeszłości czyli to czym najbardziej rzygam jak przypadkiem natknę sie na politykę. Oni to kiedyś oni tamto i sramto, a tamten to chciał zrobić a tamten coś innego.

k****! kiedy będzie polityk mówiący o przyszłości i będzie chciał tworzyć i budować a nie pi*****ić o k**** niznaczących już przeszłościach i przepychankach?

Ależ mieliśmy ich przez 45 lat.

 

Czym się różni komunistyczna bajka od kapitalistycznej?

Kapitalistyczna zaczyna się od dawno, dawno temu za siedmioma górami..., a komunistyczna od towarzysze, pewnego dnia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczenie Lisa jest o kant dupy potłukł, bo to Karolak pierwszy z tym wyskoczył :grin:

A to jedno wyklucza drugie? Lis chciał nawiązać do tego tweeta, ale Karolak go uprzedził. Ale dla ciebie to pewnie aż za duży zbieg okoliczności i to musiała być ustawka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jedno wyklucza drugie? Lis chciał nawiązać do tego tweeta, ale Karolak go uprzedził. Ale dla ciebie to pewnie aż za duży zbieg okoliczności i to musiała być ustawka.

 

https://www.youtube.com/watch?v=6Xd7mWdSxFg

 

no k****, niektórych opluć to mówią, że deszcz pada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogla być ustawka ale nie musiała. Co za różnica?

 

To , że Lis ma swoje preferencje to co z tego?

 

Nie wiem jaka jest jego oglądalność bo ostatnio to go oglądałem z 5 lat temu, ale kurna wychodzi na to że Duda jest nieźle pokrzywdzony przez media i dobrze że na tym forum są jacyś jego obrońcy bo sobie chłopina rady nie daje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to spuentował Błaszczak w programie Dziś wieczorem po wiadomościach:

 

,,Kowal ukradł a cygana powiesili". Lis zawinił a Pospieszalskiego zawiesili.Jeśli ktoś myślał,że TVP jest apolityczna to dziś już nie ma żadnych racjonalnych argumentów by zaprzeczyć ,że wspiera PO. Jeszcze Kraśko jaki zdziwiony,że Duda prawdopodobnie już się nie pojawi w ich studiu w czasie kampanii.

 

A dziś u Kuby ( tak tego syna Belzebuba ) pojawi się prezydent.Uważajcie lemingi bo CBA nadchodzi hahahhahhaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogla być ustawka ale nie musiała. Co za różnica?

 

To , że Lis ma swoje preferencje to co z tego?

 

Nie wiem jaka jest jego oglądalność bo ostatnio to go oglądałem z 5 lat temu, ale kurna wychodzi na to że Duda jest nieźle pokrzywdzony przez media i dobrze że na tym forum są jacyś jego obrońcy bo sobie chłopina rady nie daje :smile:

 

 

Jaka to różnica? Taka, że program był w telewizji państwowej. Taka, że zaczął o tym mówić człowiek jawnie popierający Bronka. Taka, że w studio nie było nikogo kto by tą fałszywą informację sprostował.

 

Jeżeli nie widzisz nic złego w tym, że dwóch dorosłych gości kłamie (świadomie czy nie, nie wiem, ale trudno mi uwierzyć, że Lis nie wiedział o tym, że konto jest fejkowe) to nie mam pytań.

 

 

Ostatnio w mediach była burza po tym jak Ziemowit jakiś tam zadał pytanie Komorowskiemu. Ciekawe jaka teraz będzie reakcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka to różnica? Taka, że program był w telewizji państwowej. Taka, że zaczął o tym mówić człowiek jawnie popierający Bronka. Taka, że w studio nie było nikogo kto by tą fałszywą informację sprostował.

 

Jeżeli nie widzisz nic złego w tym, że dwóch dorosłych gości kłamie (świadomie czy nie, nie wiem, ale trudno mi uwierzyć, że Lis nie wiedział o tym, że konto jest fejkowe) to nie mam pytań.

 

 

Ostatnio w mediach była burza po tym jak Ziemowit jakiś tam zadał pytanie Komorowskiemu. Ciekawe jaka teraz będzie reakcja.

 

Prawda wyszła na jaw i w głownym wydaniu wiadomości sprostowali. Co sie buntujesz kolego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomości nie oglądałem bo jestem poza domem. Tak czy inaczej wielkiego wyjścia nie mieli.

 

 

I nie buntuje się, kolego, tylko trochę mnie rusza jak widzę takie wpisy, że w sumie to jeden ch** czy to było ustawione, czy Lis wiedział że to fake, że w sumie to bez znaczenia bo nie wiadomo jaka była oglądalność.

Edytowane przez airmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomości nie oglądałem bo jestem poza domem. Tak czy inaczej wielkiego wyjścia nie mieli.

 

 

I nie buntuje się, kolego, tylko trochę mnie rusza jak widzę takie wpisy, że w sumie to jeden ch** czy to było ustawione, czy Lis wiedział że to fake, że w sumie to bez znaczenia bo nie wiadomo jaka była oglądalność.

 

Bo do tego nie dojdziemy czy było ustawione czy nie :)

Dlatego nie ma to wielkiej róznicy. No i mieli wybór - mogli to zostawić tak jak było, ale nie zostawili.

 

Lis ma sporo pozostawionej swobody i to wykorzystuje, ale co to mnie tak naprawdę przy wyborze prezydenta?

Ja mam sie kierować jakimiś tweetami i programami w tv? Czy tez może mam sie trapić ze ktoś skłamał w tv itd. Że Maryja mówi to a Lis tamto.

Aha - i chyba mało ludzi pamięta jak to Radio Maryja dominowało razem z moherami swoją słuszośc i jak wielka to była siła no i nadal jest.

 

Nosz kurna mamy media jedna - tv i mamy media drugie - Internet. To jeszcze w sumie nie jest ogarnięte przez polityków bo się w zasadzie cały czas kształtuje. Ale chyba każdy ma rozum /hmm sam w to nie wierzę do końca/ i potrafi ocenić o co biega i nie podlegać wpływom po jednej wypowiedzi czy programie jak to Koelner zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolak przez przypadek natknął się dwa dni przed programem na wypowiedź kingi dudy (która, jak się okazuje z twittera jest półmózgiem, a sztab dudy nie ma żadnego wpływu na jej zachowanie) sprzed 3 miesięcy, a lis przez przypadek miał w kieszeni ten cytat z dnia 23 LUTEGO (SIC!)

 

jaki pierdolonym debilem trzeba być? bez obrazy artlan 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli karolak wyjeżdża z tekstem o oddaniu Oskara, a lis od razu "to ja zacytuję", to na prawdę ciężko mi uwierzyć, że cała akcja była spontaniczna. Zwłaszcza znając polityczne preferencje obu typków.

 

 

No chyba, że lis przed programem drukuje każdy wpis z tt to wtedy faktycznie, to mogło być spontaniczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro przeprosili w głównym wydaniu ,,Wiadomości" to sypnęła się teoria, że Lis perfidnie liczył, iż sprostowanie nie dotrze do tak wielu odbiorców i dlatego zorganizował ten misterny spisek.

 

 

Oczywiście teorie o ustawce nadal się będą pojawiać, bo to przecież niemożliwe żeby Lis się zwyczajnie pomylił.

 

Ciekawe kiedy Pisiaki przeproszą za teorie, że Tusk i Bronek zorganizowali zamach w Smoleńsku.

 

A Ziobro doktora G. już przeprosił? Chyba tak, ale ze 2 lata mu to zajęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.